Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.09.2013, 16:49   #351
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

Cytat:
Napisał Mlecyk Zobacz post
Jednak rozumiem brak CASta w TS4. No bo wyobraźcie to sobie: twój sim najbardziej lubi kolor zielony, ustawiasz mu kolor ścian na zielononiebieski. I teraz nie wiadomo, czy sim ma być zadowolony, bo ściana jest zielona, czy ma nie mieć odczuć, bo ściana jest niebieska... Gra mogłaby się w tym wszystkim pogubić.
W trójce też można wybrać ulubiony kolor i CAST jakoś nie sprawia problemu.
Chociaż prawda jest taka, że w trójce ten ulubiony kolor chyba nic nie zmieniał, w każdym razie ja nie słyszałem i nie widziałem żadnych nastrójników kiedy sim był np. w pokoju pomalowanym na ulubiony kolor.
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.09.2013, 17:13   #352
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

Z tego co widziałam na filmikach, to chyba będzie kilka podstawowych kolorów i każdy przedmiot będzie miał jakby te same kolory. No powiedzmy, że chcemy kanapę, ale jej fotele od kompletu się nam nie podobają. W jedynce i dwójce byliśmy skazani na komplet, bo inaczej nie dało się dopasować koloru. W czwórce chyba będzie można wybrać powiedzmy brązową kanapę i brązowe fotele z innego kompletu. Chociaż szczerze, od tak dawna nie grałam w jedynkę i dwójkę, że naprawdę ciężko mi jest sobie wyobrazić jak gra wygląda bez CASta. Od pierwszego użycia byłam wręcz zakochana w tym narzędziu
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2013, 17:45   #353
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

Cytat:
Napisał Qwerty Zobacz post
W trójce też można wybrać ulubiony kolor i CAST jakoś nie sprawia problemu.
Chociaż prawda jest taka, że w trójce ten ulubiony kolor chyba nic nie zmieniał, w każdym razie ja nie słyszałem i nie widziałem żadnych nastrójników kiedy sim był np. w pokoju pomalowanym na ulubiony kolor.
Właśnie o to chodzi, że teraz kolory będą wpływać na nastrój sima, a w TS3 są, bo tak, ale żadnej konkretnej funkcji nie pełnią.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2013, 22:30   #354
nokiaclass
 
Zarejestrowany: 21.11.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

Według mnie czwórka będzie lepsza, czekam na emocje.
Liczę też na jakieś stworzenia nadnaturalne xd
nokiaclass jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.09.2013, 00:04   #355
Dels
 
Avatar Dels
 
Zarejestrowany: 27.09.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

Sims3 było rewolucyjne na swój sposób - otwarty świat właściwie z narzędziem tworzenia świata to prawie jak symulacja tworzenia świata naprawdę spora zmiana podług sims2 ale co takiego może wnieść czwórka skoro jest już to co można było "zrewolucjonizować" ? Ano pewnie dostaniemy poprostu ulepszoną graficznie trójkę z jeszcze bardziej ogarniętymi ludkami i... nic poza tym - tak sobie myślę.

Jeśli coś by mnie przekonało to może możliwość budowania własnych wieżowców bo ograniczenie liczby pięter w TS3 to chyba największa niedoróbka.
Pożyjemy zobaczymy mam nadzieje,że czymś nas zaskoczą poza emocjami ludków bo na razie głównie tym EA promuje grę.
Dels jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2013, 23:53   #356
KubaBus666
 
Avatar KubaBus666
 
Zarejestrowany: 11.07.2013
Skąd: w Dalekomieście
Płeć: Mężczyzna
Postów: 50
Reputacja: 10
Sad Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

Mi the sims 4 bardzo się spodobało, ale jak zauważyłem wpis, że nie będzie recolorów to zrobiłem wielki krok do tyłu.
KubaBus666 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 06:16   #357
AnnNeko
 
Avatar AnnNeko
 
Zarejestrowany: 26.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

Mi TS4 strasznie się spodobało i w najbliższym czasie mam zamiar zamówić wersję kolekcjonerską z Gram.pl :3
Ciekawią mnie jakie dodatki może zaoferować czwórka.

Ostatnio edytowane przez AnnNeko : 27.10.2013 - 06:29
AnnNeko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 08:10   #358
WhiteSugar
 
Avatar WhiteSugar
 
Zarejestrowany: 14.08.2013
Skąd: Brzuszek :3
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

Dodatki na początku pewnie będą te same, czyli pory roku, zwierzaki, jakieś kluby a potem może im przyjdzie do głowy coś pomysłowego
Co do samej czwórki - mi też się spodobała a to, że nie ma tworzenia stylu jakoś specjalnie mi nie przeszkadza, mimo że tworzę domy zawsze pod kolory właśnie z tego. Miejmy nadzieję, że zrobili porządne meble i ogarną trochę te emocje związane z kolorami, bo jakoś nie widzę tego, że podoba mi się jakiś obraz, jest po prostu piękny a simem się nie da grać, bo jest załamany...
Ale no co, powinny wyjść też dodatki z internetu! Na pewno ktoś się za to weźmie. Ja tam kupuję, najwyżej będzie moja strata
WhiteSugar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 08:57   #359
AnnNeko
 
Avatar AnnNeko
 
Zarejestrowany: 26.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

Zawsze w Simsach brakowało mi dodatku związanego z wsią. Może to tylko moje zdanie, ale chciałabym w czwórce dobry, wiejski dodatek
AnnNeko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2013, 21:51   #360
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA? Dyskusje ogólne o grze

wieś, farma, konie, kury, traktory itp tych klimatów mi też brakowało zawsze
grzro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023