Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Robisz rodzine które pracują czy wolisz ściągnąć troche pieniędzy i nie pracować ??
a)u mnie rodziny pracują zawsze 8 100.00%
Głosujących: 8. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.08.2004, 11:45   #11
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje simy raczej nie pracują (na początku zawsze przechodzę wszystkie kariery, żeby popatrzeć na te śmieszne robocze ciuchy). Simy nie pracują, bo ja zazwyczaj nie gram. Głównie zajmuję się budową domów a nie samą grą.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.08.2004, 12:43   #12
Panna_night
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

MOJE SIMY CZASAMI PRACUJĄ A CZASAMI NIE. TO ZALEŻY NA CO MAM OCHOTĘ. CZASAMI WOGÓLE NIE UŻYWAM KODÓW I IDĘ OD SAMEGO DNA CZYLI PRACUJE I CIĄGLE MAM PUSTĄ LODÓWKĘ ITP. ALE JAK PO JAKIMŚ CZASIE SAMA DOJDĘ DO WSZYSTKIEGO CZYLI KOSZTOWNE OBRAZY, WYGODNE ŁUŻGA, DROGIE TELEWIZORY ITP WTEDY TO JEST SATYSFAKCJA .....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2004, 13:00   #13
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moi simowie zawsze pracuja... Nie umiem sie przyzwyczaic jak jakis sim nie ma parcy..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2004, 14:08   #14
sushina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje simy wogule nie pracują. Caly ten czas poswiecam odkrywaniu zaklec magicznych i zdobywaniu skladnikow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2004, 12:39   #15
marza4
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by wysoka15@Aug 18 2004, 10:57 PM
Jak ja stwarzam rodzinkę to najpierw robię im pełno kasy, a jak mi się znudzi siedzenie w domu to posyłam ich do pracy
zgadzam się całkowicie mam tak samo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2004, 14:51   #16
NiEzNaNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Standardowo, tworze kilka rodzinek, jedna ma full kasy i wypasiony domek inna mieszka w obskórnym domu i musi zarabiać "na chleb". Jednak często się zdarza że moi simowie idą do pracy bo robi się nudno
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2004, 10:42   #17
Akselandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja jak tworzę rodzinką (zazwyczaj gram tylko jedną rodzinką) to na początku pracują, ale później jak uzbierają kasy to raczej już nie pracują. Moja poprzednia rodzinka znudziła mi się, bo miała za dużo kasy (300000$), więc gram inną. Ta rodzinka zarabia na szczeniakach i czasem rzucę czar: deszcz bogactw
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2004, 11:01   #18
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja chodę do pracy,by odkryć sobie poszczególne kariery i co jest na końcu.Oczywiście pomaga mi magiczny kijaszek i barek Mood Boaster z którego piję za 250$ Maxi Boots.To taki uszczęśliwiający napój.Z neta...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.10.2004, 19:57   #19
Meginia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zazwyczaj robie dosc duzo kaski i buduje domek. potem sama se radze. Ale tez czasem zaczynam jak Panna night od zera i sama dochodze do luksusu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2004, 20:03   #20
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja raczej ide na łatwizne, ale kiedy nie znałam kodów, (a poznałam je na serio - dopiero gdy zwierzaki wyszły) radziłam se dobrze.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Sposób cornelia The Sims 1: Rozszerzenia 113 02.06.2007 15:22
5 Gwiazdek... czy to sława czy nie? Fushma The Sims 1: Rozszerzenia 46 08.07.2003 16:42


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023