Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.08.2012, 22:08   #21
Adamsims
 
Avatar Adamsims
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: Świehbodzin
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 251
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Pisałem juz o tym kiedyś ale wszyscy uważali ze nie mam racji. Na ciaże która twa 2 dni dostaje sie 4 dni urlopu! Za urodzenie dziecka kolejne dni! Gram w zostań gwiazdą a tu co? Urlop dla młodej pary! Czy naprawde by w tej grze osiagnąc szczyt karery trzeba mieć długość życia ustawioną na epicką? W dodatku w 4 porach roku znów dojdą do każdej pory roku po dniu wolnym. Jakoś moi simowie zawsze po ślubie mieli energie do pracy, jakoś na festiwal simowy również mogę po pracy wyskoczyć, ale nie. Muszą coraz to nowsze urlopy wymyślać, a moi simowie to po grecku zaczną nawijać od nieróbstwa.
__________________
http://wonderlife.pl/?id=kfbv
Rejestrujcie się! Świetna gra!
Gram juz 2 lata i nie żałuje! W razie pytań pisać!
Adamsims jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.08.2012, 22:16   #22
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Przesadzasz, Adamsims. Simy pracują całymi tygodniami (zależy od kariery), a czasami mają tylko wolną niedzielę. Awansuje się bardzo szybko, jeśli podnosisz im potrzebne umiejętności, a taki urlop jest naprawdę korzystny, sam czasami biorę im urlop niepłatny

Ale zależy od gracza i nie ma co się kłócić

Żeby nie robić OT - mnie denerwują błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Czy oni naprawdę nie mogą ich naprawić?

No i drażni mnie też postęp historii, bo jest troszkę niedopracowany - mogli zrobić taki, jaki jest w NRaasie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2012, 01:34   #23
Adamsims
 
Avatar Adamsims
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: Świehbodzin
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 251
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Pantero masz racje. Neiktorzy graja dla budowania a ja dla karier ale również życia rodzinnego i jest to bardzo wnerwiające a błędy... mam pisoenkarke na 7 poziomie. Zmiana rodziny itd. nic nie daje. Resetowałem ją i nadal zamiast występować się restuje. Dziwie sie ze gra ma aż tyle błędów!
__________________
http://wonderlife.pl/?id=kfbv
Rejestrujcie się! Świetna gra!
Gram juz 2 lata i nie żałuje! W razie pytań pisać!
Adamsims jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2012, 10:14   #24
Frezja
 
Avatar Frezja
 
Zarejestrowany: 12.05.2012
Skąd: Komorów
Płeć: Kobieta
Postów: 53
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie denerwuje to, ze gdy gram sobie w jakiejs rodzinie, w ktorej jest emeryt zblizajacy sie do konca swych dni i czekam, az dozna zgonu, on nie chce umierac! Gram z ustawionym zyciem simow 90 dni, patrze, a sim ma juz te 90 i nic. Czekam dalej, a on ma juz 91, 95, 99 i masz sie dobrze. Po czym umiera w wieku 110 dni i wiecej! I po co ustawiac dlugosc zycia, skoro simowie i tak jej nie przestrzegaja?
Frezja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2012, 19:46   #25
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Lagi, przycinki, źle napisane animacje, błędy w stylu braku ryb w akwariach, brzydkiego galopu koni na 10 lvl wyścigów. Że nie wspomnę o wózkach dziecięcych. Tak poza tym, to trójka jest jak dla mnie idealną serią Simsów i nic lepszego mi nie potrzeba
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2012, 22:36   #26
zuzapets
 
Avatar zuzapets
 
Zarejestrowany: 11.11.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Mnie wkurza że się trochę pogra chce się wyjść i błąd zapisu czegoś tam.
zuzapets jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2012, 21:21   #27
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Denerwują mnie durne pragnienia.. np sim chce zamieszkać z simem z którym już mieszka..
Nienawidzę jak emerycie żyją po 200 dni mimo że mam długość życia 120
Nie cierpię jak simowie w mieście nie starzeją się równomiernie ( emeryci żyją długo, jedno dnia sim jest dzieckiem, a na drugi jest już dorosły)
Wkurza mnie jak mój sim ćwiczy, wyrabia sobie ładną figurę, a potem znów wraca do starej
__________________

Ostatnio edytowane przez Shattered : 05.11.2012 - 11:54
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.11.2012, 21:51   #28
Muffi
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 07.10.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Denerwuje mnie że np. gram bardzo długo, urządzam simom większość domu, robię jakieś postępy w ich życiu i gdy wychodzę i chcę zapisać grę, pojawia się jakiś tam błąd zapisu. Denerwuje mnie w Pokoleniach, że nie mogę kontrolować kiedy rodzice "łajają" dzieci czy nastolatki za coś. Najczęściej wchodzę w tryb budowy i usuwam drzwi, w pokoju w którym jest akurat rodzic, to usuwa interakcję "łajania". A gdy nastolatek zrobi, coś za co jest uziemiony, wszędzie chodzi skradając się, ale gdy mija mu kara i tak wszędzie się skrada, okropność ! Denerwuje mnie też, że niektóre simy mają problem z wagą, z pulchnej ustawiam im kodem żeby byli szczupli, a tu za mniej niż kilka dni, oni stają się grubi u tak można kilkanaście razy.. Denerwuje mnie wolne od pracy gdy zajdzie się w ciążę lub adoptuje dziecko. Uważam, że powinna być opcja wybierania czy chce się to wolne czy nie. To chyba większość, ale na pewno jeszcze wiele by się znalazło.
__________________
Mruczę, więc jestem.
Muffi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.12.2012, 23:44   #29
figa
 
Avatar figa
 
Zarejestrowany: 06.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 678
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Większość z tego co mnie denerwuje zostało już tu opisane przez inne osoby z forum. Wydaje mi się, że nie było jeszcze o fatalnej zmianie strojów, mianowicie nie znoszę widoku simów ubranych w stroje do pracy snujących się po klubach, festiwalach i innych imprezach.

Głupio wygląda jak simy w kitlach lub fartuchach przychodzą na koncert gwiazdy lub tańczą w klubie albo bawią się na festiwalu.
Szkoda, że twórcy nie rozwiązali tego problemu. Powinni byli dodać jakąś opcję automatycznego przebierania się simów, którzy nie są aktualnie kontrolowani przez gracza.
Wraz dodatkiem CPR doszedł też błąd, który także lekko mnie wnerwia - simy długo się przebierają w stroje zimowe i z zimowych w codzienne. Zanim to nastąpi stoją i stoją.

Nie mogę też już patrzeć jak te biedne simy zrywają się na równe nogi by zadzwonić lub odebrać komórkę, którą mają przecież w kieszeni
__________________
[IMG]http://i40.************/16li8o0.jpg[/IMG]

Ostatnio edytowane przez figa : 13.12.2012 - 23:49
figa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2012, 18:04   #30
Violet
 
Avatar Violet
 
Zarejestrowany: 25.02.2009
Skąd: Toussaint
Płeć: Kobieta
Postów: 675
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co Cię najbardziej denerwuje w TS3?

Robienie 543657 kółeczek w drzwiach (takich szybkich) zanim przejdzie się do drugiego pokoju x.x
__________________
Violet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023