Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.04.2012, 12:25   #1
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Różne problemy ze szkołą w SS

Hejka, otóż zauważyłam następujący ciąg zdarzeń i być może ktoś sobie z tym poradził, a może to tylko moja gra ma z tym problem i nie warto walczyć z EA.

Gram w Starlight Shores i kiedy mój nastolatek jest zapisany na zajęcia pozalekcyjne, to chodzi na nie do czasu, aż mu się nie trafi wycieczka szkolna - po tej wycieczce nie sposób go na zajęcia posłać.
Na to znalazłam rozwiązanie - przeprowadzka do innego zapisu i niechodzenie na wycieczki szkolne, choć jest to ograniczenie gry i nie powinno tak być.

Drugi problem to recitale (to dotyczy zarówno dziecka jak i nastolatka) - nie można w ich trakcie włączyć podglądu mapy, bo skutecznie zawiesza grę i pozostaje tylko ją wyłączyć menadżerem zadań.

Opisane powyżej sytuacje miałam już 3 razy, więc nie uznaję tego za przypadek.
A właśnie przed chwilą - podczas recitalu nastolatka w szkole zauważyłam, że kursor zmienia się na podglądzie mapy na widowsowski właśnie gry przesuwam nim w okolicy szkoły (ale może to zbieg okoliczności).

I tutaj proszę Was o odpowiedź nie tylko, jeżeli jakoś sobie z tym lepiej poradziliście, ale także jeżeli macie ten sam błąd, bo wtedy się wystosuję mailowo do EA, by to poprawili, bo jest irytujące, jak wszystkie błędy w 3, a jak wiadomo jest ich sporo.

Z góry dziękuję.

EDYCJA: Przepraszam, właśnie przed chwilką wywaliło mnie z gry podczas recitalu, ale akurat nie byłam na podglądzie mapy - czyli to recitale są popsute
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 22.04.2012 - 13:32
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.04.2012, 13:42   #2
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Różne problemy ze szkołą w SS

Hmmm... Przyznam się szczerze, że nie posyłam dzieciaków na żadne zajęcia pozalekcyjne, więc recitali też nie mam. Mogę tylko spytać o wersję gry, i czy instalowałaś łatę 1.32? Ja miałam różne takie drobne błędziki na wersji 1.32, a nie powinno się instalować w ogóle tej łaty, nawet EA ją wycofało. Powinno się też unikać super patchów 1.31, 1.32 i 1.33. Czyli do wersji 1.29 instalujemy łaty w dowolny sposób, ale potem już tylko małą łatę 1.29-131 i 1.31 - 1.33. Sorry jeśli ta pogadanka o patchach Ciebie akurat nie obowiązuje, ale uznałam, że warto o tym wspomnieć. Ja od dłuższego czasu w Simsy nie gram, bo się wciągnęłam na maksa w Word of Warcraft.... Mam takie etapy, że np. gram tylko w Simsy, lub tylko w WoW'a.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2012, 14:00   #3
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Różne problemy ze szkołą w SS

Aaa - dobrze, że mówisz

Bo miałam 1.29 - 1.32 - 1.33. Padało.

Reinstalka 1 - 33. Pada akurat to nadal

Jakby się robiło bardzo męcząco, to wezmę pod uwagę Twoje sugestie

A czy to tylko u mnie? Czy inni też mają?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2012, 14:42   #4
bredy
 
Avatar bredy
 
Zarejestrowany: 08.03.2010
Skąd: London Calling
Płeć: Mężczyzna
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Różne problemy ze szkołą w SS

Odswiezam temat, zwłaszcza że problem ten występuje tez w AP. Czy ktoś.znalazł sposób lepszy niż nie posylanie dziecka na wycieczke? To stasznie frustrujace, bardzo lubie wycieczki i zajęcia...
bredy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2015, 22:26   #5
zjemcikota
 
Avatar zjemcikota
 
Zarejestrowany: 14.12.2014
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta
Postów: 76
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Różne problemy ze szkołą w SS

Odświeżam po raz kolejny, nikt nie ma sposobu na te piekielne wycieczki? Denerwuje mnie to strasznie, a fajne rzeczy z nich przywożą...
__________________
Ich bin alleine doch nicht allein
zjemcikota jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023