Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.01.2005, 19:51   #681
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A moja koleżanka, robiąc cmentarz, spaliła kostuchę i smętnego clowna Fajne to było
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.01.2005, 11:19   #682
Sana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie tyle dziwnych rzeczy sie dzieje ze opowiem innym razek bo teraz juz koncze pobyt na forum :* Papa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2005, 11:48   #683
blondie89
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :d

ale to wogole jest cos takiego, ze dzwoni telefon z ostrzezeniem pozarowym? bo u mnie czegos takiego nigdy nie bylo hmm....a pozar wybuchł ot tak sobie, mowisz? nie wiedzialam, ze to wogole mozliwe, ze cos sie zapala nawet wtedy gdy nikt nie gotuje.... kominek, to owszem...

ja lubie wymyslac sposoby na zabicie sima stawiam sima na srodku pokoju, otaczam kwiatkami w wszystkich stron, tak, ze caly pokoj jest w gruboszach itp, podpalam kominek i lookam, jak plomienie pozerają sima sadystka jestem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2005, 19:58   #684
camillo
Guest
 
Postów: n/a
Smile

U mnie też dzwoni telefon z ostrzeżeniem pożarowym...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2005, 21:40   #685
milirodeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie czasami simy chodzą bez głowy albo bez ciała
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2005, 17:42   #686
Celebitka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Simowa12
bo za długo i za często patrzał przez lunete. HiHIhiihiihhihhihhi
Jak masz teleskop i kazdej nocy jopisz przez niego na niebo zawsze ci przyleci ufo... rzadko zwraca zdobycz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2005, 12:10   #687
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja myślałam że ufo zawsze zwraca simów prędzej czy później .Heh...to że simy chodzą bez ciała to nic .U mnie kiedyś same ręce chodziły .Fajnie to wyglądało jak się dzieckiem opiekował taki sim tylko z rękoma.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 11:54   #688
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał AinA 29
to że simy chodzą bez ciała to nic .U mnie kiedyś same ręce chodziły .Fajnie to wyglądało jak się dzieckiem opiekował taki sim tylko z rękoma.
U mojej koleżanki tak było na wakacjach, ale z psem. Fajnie to wyglądało, jak pies się bawił z obrożą wiszącą w powietrzu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 12:14   #689
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Smile

kiedyś robiłam se takie jaja, wpisywałam kod move objects on i wkładałam do basenu np. policjantke, strazaka, dziewczynke co roznosi gazet itd. daje spowrotem na tryb zycia a tu strazak zapadł sie pod ziemie widac było tylko jego głowe i górną część tułowia tak jak by pływał ale on nie pływał tylko szedł spowrotem po chodniku.... hahah dobre to
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.02.2005, 21:33   #690
Acantha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie same Filipy

ja na poczatku mialam Simsy po angielsku a potem za pomoca programu zmienilam na polski. I cos sie chyba zle przetłumaczylo bo teraz wszystkie simy z miasta i dzielnicy showbiznesu maja na imie Filip...nawet panie. A zwierzeta- Luna. I teraz nie wiem kto jest na topie bo w tej gazetce tez same Filipy. Dołujace :]
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023