Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.09.2006, 11:44   #1
alegra101
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie problem z wejsciem do centrum

Mam zainstalowana wersje The Sims Deluxe Edition + Balanga + Randka ( w takiej kolejności) i mam problem z wejsciem do miasta.
Kiedy zamawiam taxi, sim wsiada do samochodu i odjezdza jest wszystko w porzadku. Potem pojawia sie widok miasta i na tym sie konczy ...Pisze mi na dole "Dokąd?..." a we wskazniku jest albo strzałka ze znakiem zapytania albo znaczek taxowki i jak klikam gdziekolwiek to nic sie nie dzieje. Jedynym co moge wtedy zrobic to zamknac calkiem gre lub w ogole zrestartowac kompa.

Gra jest oryginalna wiec nie wiem co moze byc nie tak. Szukalam po necie ale nikt nie pisze o podobnym problemie. Moze jakis patch potrzebny...

Jezeli ktos cos wie na ten temat please help.
Z gory dzieki.

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.09.2006, 14:38   #2
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Po prostu spróbuj przeinstalować grę, może pomoże. A tak ci się dzieje tylko w jedej rodzinie czy zawsze?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.09.2006, 17:37   #3
alegra101
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał magia
Po prostu spróbuj przeinstalować grę, może pomoże. A tak ci się dzieje tylko w jedej rodzinie czy zawsze?
Probowalam Odinstalowalam i zainstalowalam jeszcze raz bo myslalam ze to moze przez dodatki ktore wsadzilam do folderu downloads ale przy czystym tez sie wiesza...
Teraz sprobowalam na 4 okolicy wejsc do edycji Centrum z widoku okolicy i udalo sie wejsc. Ucieszylam sie ze moze na tej okolicy dziala ale jak chcialam tam pocjechac taxowka to znowu to samo pojawia sie kursor ze znakiem zapytania pisze dokad zawiezc? klikam gdziekolwiek i koniec zawiesil sie calkiem komp
moze ja cos zle robie ...nie mam pojecia, a tak mi zalezalo na tym centrum
helpppppp :1smutny:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.09.2006, 19:18   #4
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To odinstaluj wszystkie dodatki a następnym razem ściągaj tylko ze sprawdzonych stron
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.09.2006, 07:11   #5
alegra101
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał magia
To odinstaluj wszystkie dodatki a następnym razem ściągaj tylko ze sprawdzonych stron
no wlasnie w tym rzecz ze probowalam, odinstalowalam calkiem gre usunelam folder ze sciagnietymi dodatkami zainstalowalam jeszcze raz i dzialo sie to samo ...moge edytowac centrum ale nie moge pojechac tam taxowka.
Przeszukalam cale forum , gdzies pisalo ze to tylko w niektorych okolicach nie ma centrum a ja nie mam nigdzie. Zalamka ... ;(
Bede jeszcze probowac, ale moze ktos zna powod tego...?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.09.2006, 14:44   #6
aniba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A jaki masz Windows?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.09.2006, 16:33   #7
alegra101
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał aniba
A jaki masz Windows?
win xp professional
przed chwilą chcialam zainstalowac patcha to randki ale mi sie pokazala wiadomosc ze ta latka jest juz zainstalowana ...i ciagle lipa
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023