Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.08.2013, 21:22   #21
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Ironicznie uszczknę że kto będzie mógł ten będzie :>
Vanitas jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.08.2013, 21:43   #22
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

szkoda, że odszedłeś : (

+ mam tylko małe ale do użytkowników może nie do wszystkich ale ciężko tego nie zauważyć. prawie jak traktowanie kogoś za życia i po śmierci. jak był adminem wszyscy na niego narzekali i mówili, że nie powinien nim być. odszedł = był dobrym adminem i szkoda, że odszedł.
nie będę komentować.

@down: to było uogólnienie, nie nie jesteś. jesteś jedyną osobą która wypowiedziała się inaczej.
__________________
it is not an end but an and

Ostatnio edytowane przez ddo bwayo : 20.08.2013 - 21:47
ddo bwayo jest offline  
stare 20.08.2013, 21:46   #23
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

mam nadzieję że nie jestem wszystkimi....
kubuss jest offline  
stare 20.08.2013, 21:59   #24
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

W tym miejscu chciałam Was poinformować, że Libby ma uprawnienia administratora, żeby praca na forum przebiegała sprawnie i szybko, więc zapraszam także do niej celem zmieniania nicków, nadawania rang itp. itd.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 20.08.2013, 22:02   #25
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

oho Libby gratuluję :*
kubuss jest offline  
stare 20.08.2013, 22:11   #26
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Bjork, czytasz w moich myślach, właśnie pomyślałam, że Libby byłaby w sam raz na admina
Gratuluję Libby! <3
__________________
Diana jest offline  
stare 20.08.2013, 22:37   #27
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

Cytat:
+ mam tylko małe ale do użytkowników może nie do wszystkich ale ciężko tego nie zauważyć. prawie jak traktowanie kogoś za życia i po śmierci. jak był adminem wszyscy na niego narzekali i mówili, że nie powinien nim być. odszedł = był dobrym adminem i szkoda, że odszedł.
No właśnie mnie też to zastawia.
Ja swojego zdania dot. pracy Gingersa nie zmieniłam - mi się po prostu dziwnie patrzy na kogoś, kto był w załodze tyle czasu, a teraz ponownie jest zwyczajnym, szarym userem. Podjąć taką decyzję to też nie lada wyzwanie, bo powroty do przeszłości nie są wcale proste. Na emeryturze nasz były administrator przynajmniej sobie odpocznie za wszystkie czasy

Co do awansu Libby - nie zgadzam się z nim i mam wrażenie, że odpowiedzi z ankiety (oceń admina/moda), a więc głos ludu, został zignorowany albo jakoś dziwacznie i nielogicznie zinterpretowany. Bjork - pamiętam tego posta, w którym podsumowałaś ankietę (konkretnie fragment odnoszący się do Libby), ale miałam nadzieję, że nie mówiłaś serio. Wiem, że nie tylko Ty jesteś w administracji, ale wydaje mi się, że jesteście dość zgodni pod względem tego typu decyzji i w zasadzie przejdzie każdy pomysł...

Poza tym nie mogę się oprzeć wrażeniu, że teraz "awanse" - z usera na moda, z moda na admina - są dokonywane w zupełnie inny sposób niż jeszcze 4, 5 lat temu. I bynajmniej nie uważam tego za coś dobrego.
Liv jest offline  
stare 20.08.2013, 22:41   #28
Perplexité
 
Zarejestrowany: 31.10.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

dużo racji w twoim poście Liv,tyle.
Perplexité jest offline  
stare 20.08.2013, 23:05   #29
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie

Liv, a jak to było według Ciebie 4 - 5 lat temu?

I tak - nie zawsze to, że ktoś z użytkowników krzyczy, że Gingers i Libby się nie nadają, to znaczy, że się nie nadają.

Chciałam Ci w tym miejscu przypomnieć, że miałaś bardzo kiepską opinię jako moderator, wiele osób zarzucało Ci, że "Strasznie się rządzi.I uważa że ona to guru.Uważa się za królową."
A ja stałam po Twojej stronie, bo uważałam, że dla takiego mięczaka, jak ja przydaje się równowaga w postaci kogoś, kto potrafi przestrzegać regulaminów i nie ma skrupułów banować i dawać ostrzeżań.
Więc nie rozumiem, dlaczego wtedy nie byłaś za tym, by słuchać głosu użytkowników, którzy jak wiadomo z różnych powodów bywają niezadowoleni, choć najczęściej nie chodzi o jakieś bardzo ważne sprawy.

Gingers był na tym forum jednym z lepszych administratorów, miał wiele pomysłów, które udało mu się wprowadzić w życie, starał się łagodzić konflikty i co najważniejsze - był odpowiedzialny. Nie jestem pewna, czy po tym co się stało w 4Ż byłabym w stanie doprowadzić konkurs do końca. A on to zrobił.

Cytat:
Napisał Perplexité Zobacz post
dużo racji w twoim poście Liv,tyle.
I nie - moim zdaniem Liv nie ma racji.

Bycie moderatorem, to sztuka rozwiązywania konfliktów, a nie dawanie banów, jak ktoś był zbyt męczący.

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
mi się po prostu dziwnie patrzy na kogoś, kto był w załodze tyle czasu, a teraz ponownie jest zwyczajnym, szarym userem.
I jeszcze jedno - czy "My Jaśnie Państwo Z Załogi" jesteśmy Królami, Carami, Carycami i Królewnami a wy maluczcy co?

No niezłe podejście masz do administrowania
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 20.08.2013 - 23:19
Björk jest offline  
stare 20.08.2013, 23:17   #30
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

@up: to już jest przypisywanie mi czegoś, czego nawet nie pomyślałam.
Poza tym, po takim czasie można by dać sobie spokój z oskarżaniem mnie o hejtowanie administracji...
No ale tak, gdy ktoś posłuży się określeniem "zwykli, szarzy ludzie" to jest OK. Tylko że "ludzie" w forumowym "słowniku" są synonimem "userów".

Awansowali aktywni (znani wśród userów i cieszący się dobrą opinią), pomocni, nienagannie przestrzegający regulaminu i ze stażem (niekoniecznie mam na myśli kilka alt spędzonych na forum).

Tak, tak, czasy się zmieniły, ale mimo to kilka fajnych osób dostało stanowiska, przykładowo Nyśka. I nawet jeśli kiedyś im się tam noga podwinęła, to można było przymknąć na to oko.
Wiem, że robicie, co możecie, żeby forum się trzymało, ale ja postawiałbym na jakość, a nie na ilość.

Stawałaś w mojej obronie i doceniałam to. Starałam się spuścić z tonu, bo nie chciałam, żebyś miała sobie za złe, że otrzymałam kolejną szansę.
Zdawałam sobie jednak sprawę, że nie mam zbyt dobrej opinii wśród userow i że w każdym momencie mogę wylecieć. I byłam na to poniekąd przygotowana.
Poza tym, mój przypadek był troszkę inny. Owszem, może nie byłam zbyt miła, ale moją pracę było widać. Któregoś dnia natrafiłam na fotki, które zrobił mi mój brat podczas czyszczenia któregoś z działów xDD
No ale ile jeszcze razy będę musiała przypominać, jak to ze mną było? Nie dajesz mi zapomnieć

Oh, Bjork, skoro tak wspaniale poradziłaś sobie z ostatnim konfliktem na linii userzy-administracja, to takie 4Ż byłyby dla Ciebie bułką z masłem

Ostatnio edytowane przez Liv : 20.08.2013 - 23:26
Liv jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023