Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.11.2006, 11:44   #1
August12
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp The Sims 2: Zwierzaki - Macie pytania? Zadawajcie je tu!

cześć zadawajcie pytania to będziemy na nie odpowiadać
Regulamin :
- nie naśmiewać się z innych
- w postach nie może być odpowiedź "nie wiem" tylko pytanie lub odpowiedź

1 czy można zrobić takiego kota lub psa o jakim sie marzy ? tak, można i jest ponad 1500 możliwości

2 czy można przygarnąć psa lub kota? tak, można

3 czy można kierować kotem lub psem? nie, nie można i dlatego gra jest ciekawsza

edt: ortografia poprawiana przez Eámanë

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 11:49
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.11.2006, 19:41   #2
Świt
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Skoro uważasz, że można zrobić każdego psa, to jak byś zrobił/a jamnika, bo z tego co widziałam długości łap nie da się regulować.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.11.2006, 20:33   #3
August12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no to jest jedyny wyjątek ale z kodem da sie
spróbuje załatwić ten kod
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.10.2010, 20:31   #4
SimWilkLove
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Cytat:
Napisał Świt Zobacz post
Skoro uważasz, że można zrobić każdego psa, to jak byś zrobił/a jamnika, bo z tego co widziałam długości łap nie da się regulować.
ale da sie np. buldogi,amstaffy,mastify i wiele wiele innych a moja koleżanka zrobiła jamniorka ma na imie liza

Cytat:
Napisał kajka46 Zobacz post
Mam pytanko. Dostałam dziś na Mikołaja Simsy2 Zwierzaki, ale zauważyłam, że są na DVD, a ja mam wszystkie inne na PC. Jeszcze ich nie zainstalowałam, bo nie ma mojego taty(sama tego nie mogę robić :con: ). Chciałam się zapytać, czy simsy będą mi działały chociaż są inne? Czy bedą jakieś kłopoty? Wymiana raczej nie wchodzi w grę, bo juz rozpakowałam. Kiedyś w sklepach szukałam simsów zwierzaki na nie DVD, ale wszędzie jest DVD. Proszę o jak najszybszą odpowiedź na moje pytania. Możecie wysyłać na meila: [email protected] albo tu. Pozdrawiam.
jesli masz napęd cd-dvd to działa jak nowa bo mam też dvd i jest ok.

chińska? ty to chyba na glowe upadlas(es)! ja tobie te sciany migac beda

Ostatnio edytowane przez Starlight : 11.10.2010 - 18:15 Powód: NOMNOM!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2006, 16:04   #5
kajka46
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam pytanko. Dostałam dziś na Mikołaja Simsy2 Zwierzaki, ale zauważyłam, że są na DVD, a ja mam wszystkie inne na PC. Jeszcze ich nie zainstalowałam, bo nie ma mojego taty(sama tego nie mogę robić :con: ). Chciałam się zapytać, czy simsy będą mi działały chociaż są inne? Czy bedą jakieś kłopoty? Wymiana raczej nie wchodzi w grę, bo juz rozpakowałam. Kiedyś w sklepach szukałam simsów zwierzaki na nie DVD, ale wszędzie jest DVD. Proszę o jak najszybszą odpowiedź na moje pytania. Możecie wysyłać na meila: [email protected] albo tu. Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2006, 15:17   #6
berry
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 08.08.2006
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie

3 czy można kierować kotem lub psem ??? nie niemożna i dla tego gra jest ciekawsza[/QUOTE]
Skoro tak mówisz, ale mozna nimi sterować. Oczywiście tylko za małą pomocą kodu. POszukaj w wyszukiwarce i na pewno znajdziesz.
berry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2006, 18:39   #7
phoryogon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co do kontroli boolprop ControlPets on i już
A moje pytanie: od czasu zainstalowania zwierzaków ściany w domach stały się czerwone i migają. Może to wina mojej słabej (64ram firma jakaś chińska) Karty graficznej?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2006, 11:28   #8
tusiek92
Guest
 
Postów: n/a
Sad Wszystko się skasuje?

Hej! Ja mam takie pytanie. Mam zainstlowane od pół roku the sims 2 i długo już w nie gram , kupiłam niedawno sobie dodatek zwierzaki i przy instalacji pisze mi coś o zapisywaniu, że wszystko może zostać utracone no nie pamiętam do końca. Ale w zwiąku z tym miałabym pytanie czy jak zainstaluję dodatek to mi się skasują wszystkie rodziny, otoczenia, które sworzyłam i wszystko będzie od początku? Z góry dzięki za odp.!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2006, 22:34   #9
Raishana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nic Ci się nie skasuje. no przynajmniej mi się nie kasowało :smirk: ale na wszelki wupadek przekopiuj gdzieś z Moich Dokumentów cały folder EA Games i wklej spowrotem po instalacji Zwierzaków. Miłej gry :smirk:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2006, 07:41   #10
foka94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Gdzie wgrać zwierzaki?

No więc szukałam i niczego nie znalazłam. Gdzie wgrać zwierzaki ściągnięte np. z modthesims2 ? Bo wiem, że jak się je wrzuci tak jak przedmioty to nie będą działały.


Help please!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023