Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.11.2006, 17:53   #11
eliza00
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Muszisz się zapryjaźnić a po pewnym czasie wyjdzie ci opcja przyłoncz się
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.11.2006, 19:14   #12
weroniczka212
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie rasy

Jakie są rasy psów w ts zwierzaki ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2006, 20:45   #13
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Dość dziwne pytanie, ale interesuje mnie to jakich komend można nauczyć zwierzaki i jakie zwierzątka poza kotkami i pieskami są dostępne, które można samemu stworzyć a których jest tylko jedna rasa. I przede wszystkim czy da się jeździc na wystawy tak jak w jedynce?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2006, 06:11   #14
lusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Justa95
Tak, będą działały obydwa dodatki. Tylko będziesz musiała simsy włączać przez płytkę od The Sims 2 Na studiach.
Nieprawda... Ja włanczam przez Zwierzaki...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2006, 15:04   #15
kajka46
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam pytanko. Dostałam dziś na Mikołaja Simsy2 Zwierzaki, ale zauważyłam, że są na DVD, a ja mam wszystkie inne na PC. Jeszcze ich nie zainstalowałam, bo nie ma mojego taty(sama tego nie mogę robić :con: ). Chciałam się zapytać, czy simsy będą mi działały chociaż są inne? Czy bedą jakieś kłopoty? Wymiana raczej nie wchodzi w grę, bo juz rozpakowałam. Kiedyś w sklepach szukałam simsów zwierzaki na nie DVD, ale wszędzie jest DVD. Proszę o jak najszybszą odpowiedź na moje pytania. Możecie wysyłać na meila: [email protected] albo tu. Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2006, 16:34   #16
Raishana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tsuki
Dość dziwne pytanie, ale interesuje mnie to jakich komend można nauczyć zwierzaki i jakie zwierzątka poza kotkami i pieskami są dostępne, które można samemu stworzyć a których jest tylko jedna rasa. I przede wszystkim czy da się jeździc na wystawy tak jak w jedynce?
Komendy: waruj, daj głos, przeturlaj się, podaj łapę, proś, do nogi, zdechł (możliwe, że coś tam jeszcze, albo inaczej się troszki nazywa - z pamięci pisałam :smirk: )
Inne zwierzątka: papugi (możesz wybrać kolor i nadac imię), świnki morskie (tak samo jak w przypadku papug), rybki (jako dekoracja, poza karmieniem nic nie można z nimi robić)
Wystawy: Niestety nie ma :con:

Cytat:
Napisał kajka46
Mam pytanko. Dostałam dziś na Mikołaja Simsy2 Zwierzaki, ale zauważyłam, że są na DVD, a ja mam wszystkie inne na PC. Jeszcze ich nie zainstalowałam, bo nie ma mojego taty(sama tego nie mogę robić ). Chciałam się zapytać, czy simsy będą mi działały chociaż są inne? Czy bedą jakieś kłopoty? Wymiana raczej nie wchodzi w grę, bo juz rozpakowałam. Kiedyś w sklepach szukałam simsów zwierzaki na nie DVD, ale wszędzie jest DVD. Proszę o jak najszybszą odpowiedź na moje pytania. Możecie wysyłać na meila: [email protected] albo tu. Pozdrawiam.
Tak, będą Ci chodziły. Ja też tak mam. Zwierzaki zostały w Polsce wydane tylko na DVD, więc na CD nie kupisz :smirk: Napewno wymiania nie będzie konieczna, bo z pewnością normalnie będą chodziły. Miłej gry :smirk:

Cytat:
Napisał rzecha1
napiszcie czy mozna zaisntalowac na the sims 2 zwierzaki university i czy bede dwa dodatki działały???proszeee
Tak, będą. Tylko mogą się niektóre dodatki nie wgrać, np. jakieś balustrady (ja tak miałam, kiedy wgrałam NS na NŻ :con: ). Będą Ci chodziły na płytce ostatniego wydanego dodatku (t.j. Zwierzaki).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2006, 16:24   #17
sztona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To teraz ja- po ilu dniach ciąży urodzi się szczenie/kociak?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2006, 15:57   #18
Raishana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gra nie powiadamia w przypadku zwierząt, tak jak u simów, że suczka jest w ciąży.. Ale wydaje mi się, że rodzi po upływie 3 dni, tak jak simki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2006, 14:17   #19
berry
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 08.08.2006
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie

3 czy można kierować kotem lub psem ??? nie niemożna i dla tego gra jest ciekawsza[/QUOTE]
Skoro tak mówisz, ale mozna nimi sterować. Oczywiście tylko za małą pomocą kodu. POszukaj w wyszukiwarce i na pewno znajdziesz.
berry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2006, 17:39   #20
phoryogon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co do kontroli boolprop ControlPets on i już
A moje pytanie: od czasu zainstalowania zwierzaków ściany w domach stały się czerwone i migają. Może to wina mojej słabej (64ram firma jakaś chińska) Karty graficznej?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023