Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.06.2005, 17:57   #1
GreenGirl
 
Avatar GreenGirl
 
Zarejestrowany: 11.02.2005
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 112
Reputacja: 10
Domyślnie Kolory Ciemności

Pragnę zaprezentować Wam moje II FS Mam nadzieję, że się Wam spodoba Pierwszy odcinek tradycyjnie krótki, bo pełni rolę wprowadzenia


Juliette White
Studiuje psychologię. Marzy o założeniu własnego gabinetu i pomaganiu ludziom cierpiącym na depresję. Jej ojciec niedawno zginął w wypadku samochodowym...

Brayan Black
Studiuje prawo. W przyszłości chciałby założyć własną kancelarię prawniczą. Jego matka jest ciężko chora na raka płuc...

Angelina Red
Studiuje archeologię. Pragnie odkryć nieznane kultury, które istniały przed milionami lat. Jej siostra utopiła się cztery lata temu w jeziorze...

Josh Malcon
Wykłada psychologię. Wykupił na własność dom od ubogiej kobiety. Właśnie w tym domu zamieszka trójka studentów.


ODCINEK 1



- Przeprowadzimy kilka badań i wybierzemy…
Wtem do sali weszła Juliette.
- Przepraszam, ale były korki i…
- Idealna… - powiedział cicho profesor.
- Słucham? – zapytała dziewczyna.
- Nic, nic. Siadaj.

Profesor zaczął swoją przemowę od nowa.
- Więc… Przeprowadzimy kilka badań i wybierzemy troje spośród was. Właśnie oni będą mogli przeżyć przygodę swojego życia w tajemniczym domu, a tym samym zostać moimi współpracownikami. Zapewniam, że w domu nic się nie dzieje. Będziecie mieli idealne warunki do wypoczynku.
- Na czym będą polegać badania? – zapytał jeden ze studentów.
- Sprawdzimy tylko waszą zdolność koncentracji. Ale… Nie, badania nie będą potrzebne. Mam wspaniałą intuicję, więc sam wybiorę osoby gotowe do współpracy ze mną.

- W sumie to już wiem, kogo wybiorę. Juliette White, Brayan Black i Angelina Red. Wy zostańcie na swoich miejscach, a resztę proszę o opuszczenie sali.
Cała trójka spojrzała na siebie. Przecież czekało ich 6 miesięcy mieszkania razem.
- Wybrałem was, ponieważ zaintrygowały mnie wasze nazwiska. Jesteście idealni do mojego projektu.
- Panie profesorze… - zaczęła Angelina.
- Żaden tam profesor, mówcie do mnie Josh.
- Ok., Josh. Co mają nasze nazwiska do zdolności naszej koncentracji?
- Eeee… Idźcie już do domu, spakujcie się, bo w poniedziałek o 9:00 macie być już na miejscu. No idźcie już! – powiedział wyraźnie zmieszany profesor.

Juliette, Brayan i Angelina wyszli z sali. Byli nieco zdezorientowani.
- O co mu chodziło? – zapytał Brayan.
- Nie mam pojęcia, ale najwyraźniej nie chciał nam powiedzieć dlaczego właśnie my jesteśmy tymi wybrańcami – odpowiedziała Juliette.
- Najlepsze co możemy zrobić, to iść do domu i się spakować. Jutro nasz wielki dzień.
- Nie rozumiem dlaczego profesor przywiązuje do tego tak dużą wagę. Przecież to tylko 6 miesięcy mieszkania ze współlokatorami. Nic nadzwyczajnego. Nie mogę się tu dopatrzeć żadnego nawet najmniejszego sensu… - powiedział Brayan.

**********************
W następnym odcinku:
- Czy profesor znów wymiga się odpowiedzi na pytanie studentów?
- Czy tajemniczy dom jest dokładnie taki, jak opisywał go profesor?
__________________
GreenGirl jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023