Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.04.2007, 18:12   #101
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kustusso
Jetiiq - niestety nie znam rozwiązania problemu... A poza tym na tym forum się nie rozmawia o piratach.


<-- :laugh: no masz rację na tym forum nie rozmawia sie o piratach lecz musze przyznac ze kiedys na tym forum nikt mi nie pomogl wiec moze zlitujmy sie nad nim :con:
Taki jest regulamin i w nim nie ma nic o litowaniu się nad użytkownikami którzy posiadają piracką wersję.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.04.2007, 19:09   #102
Kustusso
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No niestety..

A dlaczego na innych forach sa takie wątki jak podał Noenix12 czyli Pirate Zone?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2007, 19:10   #103
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kustusso
No niestety..

A dlaczego na innych forach sa takie wątki jak podał Noenix12 czyli Pirate Zone?
Może na innych forach tolerują piractwo komputerowe? xD"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2007, 19:33   #104
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kustusso
<-- :laugh: no masz rację na tym forum nie rozmawia sie o piratach lecz musze przyznac ze kiedys na tym forum nikt mi nie pomogl wiec moze zlitujmy sie nad nim :con:
Cytat:
Napisał Kustusso
A dlaczego na innych forach sa takie wątki jak podał Noenix12 czyli Pirate Zone?
Na każdym forum zarządzający sami ustalają zasady i tutaj nie musi być wcale tak jak tam.
Tym bardziej, że ta strona była kiedyś oficjalna (nie wiem, czy prawnie, czy tylko z nazwy?) i po prostu nie wypadało propagować piractwa.

A nawet jakbym się chciała "zlitować", to tak jak mówiłam - nie znam rozwiązania problemu.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2007, 20:13   #105
Lavenda1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dobże jeśli zwierzaki mają ten sam znak zodiaku wtedy szybciej się polubią
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2007, 20:13   #106
Lavenda1
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

:smirk: Dobże jeśli zwierzaki mają ten sam znak zodiaku wtedy szybciej się polubią
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2007, 20:17   #107
asylwiab
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie the sims zwierzaki

http://allegro.pl/item202106988_sims...doroslych.html

oryginalna plyta
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.06.2007, 13:06   #108
aniuula1
Guest
 
Postów: n/a
Sad

Mam problem. Posiadam The SIms 2, The Sims 2 Zwierzaki, The Sims 2 Nocne Życie i The Sims 2 Rozrywka Rodzinna. I mam problem zainstalowałam The Sims 2, potem wszystkie inne części i oto jest problem, a właściwie pytanie, czy można grac w tę grę z płytą Nocne życie?? Bo jakoś ja nie mogę...mogę grac tylko płytą zwierzaki. Probowałam nawet grac nocnym życiem bez zainstalowanych zwierzaków, ale nawet tak nie szło pisze, że mam włożyc płytę Zwierzaki. Proszę o pomoc. Wiem, że mogę grac Zweirzakami, ale chciałam to komuś pożyczyc, niestety wtedy nja nie moglabym grac. Wydaje mi sie to dziwne, bo przeciez nie kazdy ma zwierzaki majac jednoczesnie nocne zycie, wiec jakos to musi isc zeby grac na plycie nocne zycie... Prosze o pomoc na gg 5273834, na e-mail [email protected] albo tu na forum. Z góry dziękuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2007, 18:44   #109
Kleopatra VII
 
Zarejestrowany: 22.06.2007
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 51
Reputacja: 10
Domyślnie kilka pytan

Mam kilka pytan. moze one sie juz pojawily ale ja nic ne znalazlam
1 jak stworzyc nowa kariere. czytalam ze mozna to zrobic samemu ale czy do tego potrzeba jakis program i jak to zrobic. Nie jestem zbyt obeznana w komputerach wiec prosze o odpowiedz taka krok op kroku.
2 co sie stanie z simem jak wyprowadze go z parceli i potem usune w tym panelu rodzin. czy bedzie tak jakby nie zyl czy moze zniknie albo zniknie z pamieci innych simow. zlezy mi na tym aby jego zona w prosty sposob zostala wdowa i wiedziala o tym
3 Jak szybko mozna zabic pojedynczego sima. Glodowka i utopienie w basenie trwa zbyt dlugo i jest niewygodne dla innych simow.
4 Widzialam kiedys taki kod na ustawianie mebli pod kontem tak jak mozna budowc sciany, ale zgubil mi sie
ZA ODPOWIEDZI BEDE WDZIECZNA
Kleopatra VII jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2007, 21:25   #110
Idil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kleopatra VII
3 Jak szybko mozna zabic pojedynczego sima. Glodowka i utopienie w basenie trwa zbyt dlugo i jest niewygodne dla innych simow.
4 Widzialam kiedys taki kod na ustawianie mebli pod kontem tak jak mozna budowc sciany, ale zgubil mi sie
ZA ODPOWIEDZI BEDE WDZIECZNA
3 - Wpisujesz kod boolprop testingcheatsenabled true i potem zmniejszasz potrzeby swojego sima wystarczy głód i nie pozwalaj mu jeść, łatwo, szybko a bezboleśnie to nie wiem :smirk:
Albo też masz obcję na simie (gdy naciśniesz na niego Shiftem) Kill czy coś takiego, jeszcze szybciej

4 - Kod to boolProp allow45DegreeAngleOfRotation [true/false]
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023