Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.04.2011, 22:21   #201
Nadine
 
Avatar Nadine
 
Zarejestrowany: 26.08.2007
Skąd: Poznań
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,029
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał teoyaomqui Zobacz post
witam, am problem z misją.. to jest misja z rycerzem i szpiegiem, w każdym razie muszę ufarbować ubranie.. skad mam wziąć sukno?
kup w kramie wiejskim, czy jak. no tam gdzie sie kupuje wszystkie rzeczy; jedzenie i tak dalej

Cytat:
Napisał Rainbow Zobacz post
Jestem w misji "O stworze,mój stworze' (lekarz+szpieg),przeprowadziłam już tajny Eksperyment w lesie,stworzyłam owego 'stwora' i co dalej? Nie mam żadnego nowego zadania u postaci,tylko u Szpiega pojawił się dymek 'muszę pokręcić się w centralnej części miasta'...zdążyłam już nawet tymże Szpiegiem pobić Stwora i lekarzem go zoperować i dalej nic! Wskaźnik oceny misji jest już wypełniony maksymalnie...co mam zrobić?
sprobuj po prostu czekac? ja mialam to misje, ale czarownica i rycerzem i w momencie, gdy nie wiedzialam co robic zaprzyjaznilam sie z tym Stworem i wyswietlilo mi sie nowe zadanie
__________________

[img]http://i41.************/34tajvd.gif[/img]
Nadine jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.04.2011, 00:42   #202
kropka1981
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Kto wie jak zrobić pokaz marionetek w tej misji w której królowa zamienia sie miejscami z błaznem?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2011, 07:25   #203
sara00yes
Guest
 
Postów: n/a
Smile Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał kochna7 Zobacz post
Mam problem gram czarodziejka i rycerzem mam wykonac tajemniczy eksperyment.. mam ten eliksir i worek czesci zwierzyny ale jak ide do lasu opcja Wykonaj tajemniczy eksperyment jest niedostepna..spacerowalam nia kilka razy myslalam ze to cos da ale nic..pomozcie bo juz caly dzien klikam gdzie popadnie na ten las ale nie moge wykonac..


juz mam..czarodziejka na 2 poziom musiala wskoczyc
jak masz opcje ale jest niedostepna musisz jej skupienie podniesc, wyspana nakarmiona zrobione zadania, mozesz tez dac medytacje i opcja powinna byc dostepna
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2011, 08:11   #204
kochna7
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Coz mam kolejny problem gram rycerzem i dolaczylam do bandy i na nadrycerzu mam wygonac 3 ciosy polobrot ostateczny cios i cos tam jeszcze jak to zrobic??Jak klikam na nadrycerza nic mi sie takiego nie pokazuje juz wszedzie szukalam.Rycerz moj ma skupienie na maksa zielone jest najedzony i wyspany a ma 8 poziom..co robic?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2011, 08:48   #205
skonfundowana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cześć, mam problem... Mianowicie robię misję Szpiegiem, chodzi w niej o inwazję na królestwo.
Zebrałam 40 sekretów no i teraz muszę odkryć tożsamość zdrajcy.. Ale jak?

Z góry dzięki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2011, 09:18   #206
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Kamis Zobacz post
Ścięło mi misję, musiałam urodzić potomka, już byłam w ciąży, ale ciągle mnie wywalało to musiałam anulować misję. Wzięłam jakąś drugą z kowalem, i tam musiałam pogadać z monarchą, ale nie mogłam, nie wiedziałam o co chodzi, to znowu porzuciłam misję i wzięłam jakąś z monarchą, i tam ma czynność 'urodź dziecko', ale nie rodzi no.... Jest jakiś kod w stylu resetsim?

[mam nadzieję że cokolwiek zrozumieliście ;p]
Ej no, proszę was, naprawdę nic się nie da zrobić?
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2011, 11:33   #207
Infinitiv
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Witam!
Czy istnieje możliwość przekazywania przedmiotów pomiędzy postaciami? Mój rycerz ma kilka bardzo użytecznych dla kowala receptur i nie mam pojęcia w jaki sposób może mu je dać. Czy jest w grze opcja dawania innym simom prezentów z wyposażenia lub po prostu jakiś panel który to umożliwia?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2011, 12:04   #208
BlackOrchid
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał Infinitiv Zobacz post
Witam!
Czy istnieje możliwość przekazywania przedmiotów pomiędzy postaciami? Mój rycerz ma kilka bardzo użytecznych dla kowala receptur i nie mam pojęcia w jaki sposób może mu je dać. Czy jest w grze opcja dawania innym simom prezentów z wyposażenia lub po prostu jakiś panel który to umożliwia?
Przeciągnij obiekt z wyposażenia na osobę, której chcesz go dać.

A ja mam taki problem: mam pokonać Szynszyle, doszłam do etapu próby młotu mitrylowego i jeszcze innego, zrobiłam młoty i jak mam zrobić testy? W lesie jest tylko opcja 'pójdź na spacer', na Simach nic...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2011, 12:27   #209
mokrykalosz
 
Avatar mokrykalosz
 
Zarejestrowany: 01.01.2011
Skąd: dolnośląskie
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

I jeszcze jedno pytanie: jaki mam spalić trawoziele (misja z medykiem i klątwą pielęgniarki)? Jak klikam na palenisko, to tam nie ma takiej opcji, tak samo jak klikam na Sima...
mokrykalosz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2011, 12:30   #210
Nadine
 
Avatar Nadine
 
Zarejestrowany: 26.08.2007
Skąd: Poznań
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,029
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ts-Średniowiecze-Pytania i odpowiedzi.

Cytat:
Napisał kochna7 Zobacz post
Coz mam kolejny problem gram rycerzem i dolaczylam do bandy i na nadrycerzu mam wygonac 3 ciosy polobrot ostateczny cios i cos tam jeszcze jak to zrobic??Jak klikam na nadrycerza nic mi sie takiego nie pokazuje juz wszedzie szukalam.Rycerz moj ma skupienie na maksa zielone jest najedzony i wyspany a ma 8 poziom..co robic?
musisz kogos wyzwac na pojedynek [rycerz>wyzwij na pojedynek] i wtedy do gory zmieniac interakcje, co do ciosow, ktore ma zadawac Twoj rycerz
__________________

[img]http://i41.************/34tajvd.gif[/img]
Nadine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
pomocy !


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023