Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.10.2003, 17:19   #31
Trinity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
ale wcczesniej poprzez całownie to chyba sie poślubią (jezeli mieszkaja razem) a jezeli chcesz prtze casłownie to najpierw trza sie posłubić... robiłas juz to tym sposobem który podałas?
Ja już tak trobiłam i mi dię utalo
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.10.2003, 17:34   #32
Smeagolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bez ślubu???
 
stare 10.10.2003, 17:50   #33
tomek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dziekuje trinity spróbuje
 
stare 09.11.2003, 10:09   #34
M&G
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

fajnie by było mieś nieślubne dziecko
 
stare 15.11.2003, 18:14   #35
vana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

JA ściągnęłam takie coś jak "CALENDAR" i to umożliwia posiadanie nieślubnego dziecka, choć "służy" do tego aby simka miała ciążowe objawy: wymiotowała, latały jej wskaźniki głody, komfortu a potem żeby tego bachorka urodziła. Niestety jest z tym jeden problem : działa tylko gdy grasz w simy po angielsku
(ja mam polską wersję ale gdy chcę żeby simka była w ciąży to zmieniam język gry na angielski).
 
stare 22.11.2003, 23:03   #36
..:Zoja:..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mialam sposob. Bylam na wakcjach moją facetka (miala meza) z obcym facetem (oni sie w sobie zakochali i wicie...).Gdy wrocila do domu sciagnlam ciuszki ciazowe. I zadzwonil telefon ,,Czy adopowac dziecko'' , Ja sie zgodzilam i to bylo tak jakby miala z obcym faciem bachora. Kapujecie?
 
stare 23.11.2003, 09:46   #37
Galdor Telrúnya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kapujemy. Ale to już nie to samo.
 
stare 26.11.2003, 16:05   #38
Aśka:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co do tych ślubów... Ja myślę, że to, czy ślub chce się mieć, czy nie, zależy od dwojga ludzi, czy jest im to potrzebne. Bo jak ludzie się kochają, to nie trzeba na to mieć żadnego papierka... Ale uroczystość jest przepiękna
Nie wiem, co w tym nieślubnym dziecku takiego fajnego. Po trzech dniach i tak zginie. I nie dziedziczą cech po starszych. Wogóle...
Można poprostu wziąć małżeństwo, zrobić dziecko, zabić męża i tyle. Wmówić sobie, że męża ne było i po kłopocie

A do dzieci to ja mam pecha. Mogą się całowac nawet cay dzień i tak nie wyjdzie. Raz tylko na jakiś czas. Poza tym z lóżka nigdy dzieciaczek mi nie wyszedł. Ja już mam takie nudne simowe życie... A może się poprostu przyzwyczaili, że odmawiam dziecka?
 
stare 26.11.2003, 18:40   #39
Czerwone jabłuszko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

zrobilam zkonnicy nieslubnego bachorka...kolyske z netu...a od kiedy sim dzieci cos po za kolorem skory dziedzicza po rodzicsch???ani kupowane ani rodzone nie dziedzicza..
 
stare 04.11.2006, 12:42   #40
czekolada10
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie To się da zrobić...

Z nieślubnym dzieckiem nie ma problemu tylko... Miłość pomiędzy simsmi nie może być zauroczeniem (różowe serduszko) tylko miłość (czerwone serduszko) i nie ma problemu. Wszystko robicie tak jakby byli małżeństwem. Moi simowie często miewają nieślubne dzieci.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023