Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.08.2004, 13:46   #31
Swimfan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

zeby dostac kase a muchy albo karaluchy trzeba poczekac jeden dzien (po polnocy juz beda duzo warte 0
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.08.2004, 13:58   #32
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Naprawdę?! U mnie coś za nie płacą prawie zawsze...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 15:14   #33
FaNtA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hehe nie no ja kasuje muchy od razu jak je zauważe, bo denerwuje mnie te bzykanie /bez żaluzji!! :lol: / a sprzątaczki nie mam i nie ma kto ich usunąć...Więc może jak poczekam do tej północy to coś będzie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2004, 08:24   #34
Barti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by FaNtA@Aug 3 2004, 10:18 PM
u mnie te muchy też nic nie kosztuja...pisze coś takiego: Zestaw wirtualnej rzeczywistości "Alpaga" - kliknij tu lub naciśnij Del by usunąć.

Za to te kaczki co pływają po tych zwykłych, błękitnych jeziorkach można sprzedać za aż 1$ ! :lol: Tak samo nieświszczuki...eee i też jako KACZKI STAWOWE :lol: fajny bajer, chce skasować tego królika czy co to tam jest a tu wyskakuje-Kaczka stawowa-kliknij tu lub naciśnij Del by sprzedać za 1$ :lol:


PeeS. Dopiero zauważyłam jednego posta Bloodvave, tego o strachu ;] Spójrzcie sobie na stracha o godzinie 6.59...wygląda jakoś tak...przerażająco :lol: Ten strach wogle jakiś...żywy jest :lol:
co do much i karaluchów to muszą być przez 2 dni np pojawiły sie o 11 w nocy to o 0.1 juz zarobisz 460 simolenów mam nadzieje ze pomoglem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2005, 19:15   #35
Sana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

JA nic nie odkryłam ... no chciaż to ze jak sie wpisze move_objects on/off i mam duzoooo brudnych ta;erzy to moge tak długo jes ustawiać jeden na dru=im az powstanie taka wielka wieza ktora nieraz siega 2 pietra Fajne no nie ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2005, 17:18   #36
Edyśka
Guest
 
Postów: n/a
Excl

Cytat:
Napisał Sana
JA nic nie odkryłam ... no chciaż to ze jak sie wpisze move_objects on/off i mam duzoooo brudnych ta;erzy to moge tak długo jes ustawiać jeden na dru=im az powstanie taka wielka wieza ktora nieraz siega 2 pietra Fajne no nie ?
i to miało być odkrycie??? ja odkryłam, ze na imprezie (w the sims balanga) gocha rozroba psuje telewizor i wtedy ja podchodzę, robie napraw i wtedy .... *****iście wygląda jego szkielet
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2005, 18:29   #37
magda013
Guest
 
Postów: n/a
Question NIE na TEMAT!!

Więc na forum nie mogłam znaleść OPCJI SZUKAJ więc tutaj to napiszę aby nie robić nowego tematu
Więc kto z was ma wszystkie części SIMS 1??
Czy fajnie się gra jak ma się wszystkie wersje? I czy długo się ładuje?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2005, 10:52   #38
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał edyśka
i to miało być odkrycie??? ja odkryłam, ze na imprezie (w the sims balanga) gocha rozroba psuje telewizor i wtedy ja podchodzę, robie napraw i wtedy .... *****iście wygląda jego szkielet
Wow!!!!Mi jeszcze nigdy sima nie kopnął prąd, musze spróbować. A ja chcę się pochwalić moim odkryciem:
Pierwszy dzień grania w The Sims:odkryłam, że można płacić rachunki !!!
To był oczywiście żart. Tak w ogóle to jeszcze nic takiego nie znalazłam ciekawego, jak znajde to się odezwę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 09:51   #39
Karo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeżeli chodzi o ten wazon i kwiatek,który sim wrędza drugiemu simowi to może się zdarzyć, ale tylko wtedy, gdy gracie z wolną wolą. Jeżeli wyłączy się tę opcję to sim nie wykona żadnej czynności tak od siebie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2005, 13:11   #40
Edyśka
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Cytat:
Napisał Karo
Jeżeli chodzi o ten wazon i kwiatek,który sim wrędza drugiemu simowi to może się zdarzyć, ale tylko wtedy, gdy gracie z wolną wolą. Jeżeli wyłączy się tę opcję to sim nie wykona żadnej czynności tak od siebie.
A ja w necie na (niepamiętam ktorej) stronie znalazlam obraz i jak sim sie na niego popatrzy to tez wrecza kwiatka drugiemu simowi
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023