Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.11.2016, 17:15   #1
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
ThumbsUp Papierowe Samoloty - Bardzo poważny serial o problemach nastolatków

Doobra, mam nadzieję, że nikt nie weźmie tego na poważnie, to zwykłe żarty, bardzo głupie i momentami prymitywne ale cóż poradzić?
Możecie obrażać, wyśmiewać, co tylko chcecie, po prostu poczułam potrzebę podzielenia się z forum moim cudownym dziełem... Co mi tam, niech się ludzie załamują. Pragnę obudzić w was dystans i pokazać odskocznię od poważnych seriali czy filmów... Kiedyś robiłam poważne filmy czy seriale ze zwierzakami ale to inna bajka, nie miały zbytnio fabuły, były niedopracowane i takie sobie. Dobra, nie zmieniam tematu... Własnego tematu.

Inspirowane własną szkołą a teksty nauczycieli niemal identyczne jak te prawdziwe.

Oto pierwszy odcinek Papierowych Samolotów! Są cztery a piąty w drodze.

https://www.youtube.com/watch?v=cXA2JHBSob4

Aa, małe pytanko, już trochę poważniejsze, nie wiedziałam gdzie pytać. Otóż planujemy z przyjaciółką zrobić poważny serial poruszający problemy tak naprawdę podobny do ww komedii ale już bez humoru, z większą dramaturgią i realizmem... Ktoś chętny by wiedzieć więcej ewentualnie jakoś pomóc ze strony technicznej? Go już na pewno tutaj umieszczę, bo chcę by dotarł do jak największej ilości osób, nie dlatego bo chcę sławy czy inne takie... Po prostu chcę by ktoś zwrócił uwagę na problem, jaki tam będzie opisany. Ale zanim to powstanie to jeszcze sporo czasu minie, cieszcie się tymi nieszczęsnymi Papierowymi Samolotami.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023