Wróć   TheSims.PL - Forum > Dodatki z sieci > The Sims 4: Ooo... Muszę to mieć! > The Sims 4: Dodatki użytkowników
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.01.2015, 12:05   #1
GrzegorzUrbaniak
 
Avatar GrzegorzUrbaniak
 
Zarejestrowany: 03.10.2013
Skąd: Gołkowice
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 5
Reputacja: 10
ThumbsUp [Dom][Sim] Rodzina Ćwir i jej dom z The Sims 1 przeniesiona do gry The Sims 4!

Czas przenieść się 15 lat wstecz, kiedy do premiery zbliżał się pierwszy i za razem najlepszy w swym rodzaju symulator ludzkiego życia – gra The Sims. Wtedy, najpopularniejszą rodziną była rodzina Nowak – u której uczyliśmy się jak grać w Simy, u której ogólnie poznawaliśmy Simy – oraz rodzina Ćwir. Ta, odniosła największy sukces. Towarzyszyła nam przez następne 15 lat, przechodząc cztery wielkie przemiany.


(Kliknij miniaturkę, aby powiększyć).

◊ Powitajmy rodzinę Ćwir z klasycznej gry The Sims w najnowszej grze The Sims 4!

Postanowiłem nie rozstawać się z najlepszym wydaniem rodziny Ćwir. Dlatego, przeniosłem ją do obecnej generacji Simów – do gry The Sims 4. Simów stworzyłem na podstawie obecnej, czwórkowej wersji rodziny dodając jedynie małą Kasandrę. Dom, odbudowałem kratka po kratce dbając o najmniejsze szczegóły. Zobaczcie sami!



Film przedstawia rodzinny dom Ćwirów oraz jego mieszkańców. Bella, Mortimer i Kasandra już się rozgościli w staro-nowym domu w „Wierzbowej Zatoczce”, oczywiście w mojej grze. Ale bez obaw! Wy także możecie zaprosić ich do swojej gry za pomocą Galerii The Sims 4! Ten wpis nie miałby sensu, gdybym nie udostępniłbym ich domu oraz ich samych specjalnie dla Was.

◊ Jak zdobyć dom Ćwirów?



Najłatwiejszym sposobem jest po prostu kliknąć w powyższy obrazek i dodać budynek do swojej gry. Po tej operacji, kiedy wejdziecie w grę, zostanie on pobrany i będziecie mogli go dodać na dowolną parcelę. W moim oryginalnym budynku przy domowym cmentarzu są nagrobki, ale w galeryjnym pewnie niestety nie będzie.

◊ A jakie są inne sposoby na pobranie lub wyszukanie budynku czy rodziny? W Galeryjnej wyszukiwarce wpiszcie:

- Mój nick: GrzegorzUrbaniak
- Nazwę: Goth family House lub Ćwir
- Hashtag: #Goth, #Ćwir, #Home, #House, #Dom, #Rodzina, #Family


// Źródło wpisu oraz materiałów: THE SIMS TIMES.
__________________
THE SIMS TIMES - Twój Simowy Brukowiec!

Ostatnio edytowane przez Caesum : 28.07.2023 - 22:27
GrzegorzUrbaniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023