Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.10.2014, 16:04   #171
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Odświeżam ten temat, bo straasznie się zainteresowałam historią Lewusów i Liliany Kosmokos ^^ Właśnie jak już wcześniej wspominał o nim, był sobie taki nastolatek ubrany na czarno, z białym pudrem na twarzy i czarną szminą xd Nie pamiętam jak się u mnie nazywał, ale zmieniłam mu imię na Draco Malfoy (bo mi go przypominał ;d) i ożeniłam z moją Simką (on jej się trafił na randce w ciemno a był od niej młodszy lel to go postarzyłam InSIMenatorem). Teraz jest zmarłym dziadkiem Simki, którą aktualnie gram. Więc spróbowałam bratem tej Simki wskrzesić Draca. Dałam Kosiarzowi nieco ponad 6000 $, więc powinno starczyć ale on coś tam nagadał że nie kupi se jakiegoś Simbusa 2000 (czyżby odniesienie do HP?) i pisze mi teraz, że wrócił do życia z pewnymi brakami ;/ Rzeczywiście zauważyłam, że stracił niektóre umiejętności i ma pozmieniane cechy ;-; No ale spróbuję nim wskrzesić całą rodzinę Lewusów począwszy od Jonatana

EDIT: Kurczę, jak dzwonię do Kosiarza, to czemu nie ma w tym oknie Jonatana tylko inni umarli których znał?
__________________

Ostatnio edytowane przez Weraxera : 26.10.2014 - 16:09
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.01.2015, 18:44   #172
Isabell
 
Zarejestrowany: 02.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Może późno odświeżam, ale czy tylko ja nie mam tam nagrobków? Znaczy bo czasem są, czasem nie. Tak dziwnie, bo jak jestem w parku zielony got (czy jakoś tak) to z daleka widzę nagrobki w domu, a w parku nie ma ani jednego. Za to w domu jest jeden nagrobek (a jak kliknę jest napisane, że Szymon Zadek ) a z parku widać wszystkie. To takie dziwne (i ciężko zrozumiałe) tylko ja mam ten błąd?
Isabell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2015, 12:05   #173
Weraxera
 
Avatar Weraxera
 
Zarejestrowany: 21.09.2014
Skąd: Ostróda
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Cytat:
Napisał Isabell Zobacz post
Może późno odświeżam, ale czy tylko ja nie mam tam nagrobków? Znaczy bo czasem są, czasem nie. Tak dziwnie, bo jak jestem w parku zielony got (czy jakoś tak) to z daleka widzę nagrobki w domu, a w parku nie ma ani jednego. Za to w domu jest jeden nagrobek (a jak kliknę jest napisane, że Szymon Zadek ) a z parku widać wszystkie. To takie dziwne (i ciężko zrozumiałe) tylko ja mam ten błąd?
Być może Tylko u Ciebie to występuje

Ja już z innej półki, mam zupełnie nową grę, wprowadziłam tam moją trójkę rodzeństwa z jedną kotką, z czego jeszcze jeden kiciuś doszedł bo adoptowałam. Wszystko spoko loko, umeblowałam i odnowiłam dom w środku, a gdy zapadła noc wszystko zrobiło sie dziwnie ciemne, tak inaczej niż na innych parcelach w nocy. Poustawiałam na płocie światła, dosłownie wszędzie, ale dalej i tak wszędzie panuje ten nienaturalny mrok. Może to jakiś błąd gry, ale jeszcze to dokładniej sprawdzę.

Takie małe odświeżenie tematu
__________________
Weraxera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2015, 22:27   #174
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Muszę się pochwalić strasznie dziwnym zjawiskiem... Nie wiem czy ktokolwiek kiedyś coś tutaj o tym pisał... Zrobiłem renowację tego domu. Zostawiłem same ściany, garaż i fundamenty. Wszystko pousuwałem wraz z nagrobkami. Wprowadziłem tam potem moją simką i moim oczom w tych samych miejscach na ogródku były te nagrobki! :o
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2015, 14:50   #175
Madame Marmolini
 
Avatar Madame Marmolini
 
Zarejestrowany: 09.11.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 157
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Mi też się tak robi, i to na zwykłych parcelach, to znaczy moich własnych. Raz jedna simka mieszkała na parceli z nagrobkami, ale potem się wyprowadziła, następnie na tę parcelę wprowadziłam inną rodzinę i nagrobki usunęłam. Potem sim wybrał się na parcelę publiczną, a gdy wrócił nagrobki znowu były, ale na innych miejscach. Ale Dom Upadłych Drzew to fajna chałupa. Idealna, by nakręcić horror.
Madame Marmolini jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2015, 17:29   #176
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Dom UpadŁych Drzew

Jeden jedyny raz tam simów wprowadziłam i długo nimi nie grałam bo ich od razu wyprowadziłam do innego domu bo ten mi się nie spodobał.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023