Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.10.2011, 09:34   #111
alik
 
Avatar alik
 
Zarejestrowany: 27.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Dobra spróbuję dzięki
alik jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.10.2011, 10:30   #112
soundofcolor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Witam. Zainstalowałam właśnie dodatek zwierzaki, po czym zniknęły mi wszystkie simsy i opisy akcji. Może mi ktoś podpowiedzieć co zrobić, żebym mogła zagrać?

Tak wygląda gra ->
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...69189348_n.jpg
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 10:40   #113
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Może przeinstaluj, a jeśli masz jakieś mody lub dodatki to wywal je z gry
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 11:59   #114
Amusiaa
 
Avatar Amusiaa
 
Zarejestrowany: 14.09.2011
Skąd: Zielona Góra
Płeć: Kobieta
Postów: 36
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

A ja dam radę z doświadczenia. Na temat grafiki:jeśli wasza pamięc ram jest spora, spełnia wymagania sprzętowe to dokupienie kości ram może nie pomóc w wydajności grafiki!. Karcie graficznej u mnie pomaga procesor, nie RAM! Jeśli gra się tnie, to OK, ram pomoże. Ale jeśli to grafika ma problem, to najprawdopodobniej RAM nic tu do rzeczy nie ma.

Osobiście mam kartę graficzną prawie ze średniowiecza Nvidię G-Force 8600 GT 256 MB, pamięć RAM 3GB, ale za to wypaśny procesor 4 rdzeniowy. I u mnie właśnie procesor przejmuje grafikę, kiedy ta nie ogarnia. Może to kwestia ustawienia, ale mimo tej karty chodzi płynnie na full ustawieniach. I pamiętam, kiedy dostałam postawkę simsów, miałam 1GB ramu i nie miałam przenigdy problemow z grafiką (oprócz ostatnio wirusa). I jeśli macie procek, który nawet przy simsach się nudzi to pomyślcie o takim ustawieniu karty & procka. W zasadzie mi to chyba mój koffany tatuś zrobił, albo sama, albo to już było fabrycznie.

UWAGA! Nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, po prostu od zamierzchłych czasów, kiedy ten komputer był szczytem techniki tak było.
__________________
[IMG]http://i53.************/j7gfew.png[/IMG]
Amusiaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 13:45   #115
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Mam kolejny problem: Nie mogę simom zmienić ubrań, ani przez Zaplanuj strój, ani przez edycję w CASie, gdyż po chwili jak w niego wejdę, to gra zacina się (brak dźwięku i możliwości poruszania myszką) i muszę restartować komputer.
Próbowałam to zrobić również bez modów. Jakieś pomysły?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 13:46   #116
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał Mrufka Zobacz post
Jedyna rada na nieczytanie płyty to zwrot do sklepu... Często się zdarzają takie rzeczy, płyta może być uszkodzona. Zwierzaki mi normalnie czyta, ale kiedyś zdarzyła mi się inna uszkodzona gra, w sklepie wymienili bez problemu i pomogło. Sprawdźcie też na innym komputerze, np. u znajomych czy rodziny, jeśli jest to samo, to tylko wymiana płyty na nową.
Jeśli płyta nie wczytuje się automatycznie, spróbujcie uruchamiać z "mojego komputera" klikając na napęd cd. To też jest czasami wyjście. Powodzenia!
Sprawdzałem płytkę i nie widzę żadnej ryski nic zastrzegam inne płyty z simsami chodziły bez problemu reklamacja nawet nie wiem czy można gdy się ma paragon przyklejony do teczki z zakupami klikałem też na to ale nie ma żadnej ikonki powtarzam z wielkim trudem udało mi się zainstalować szkoda mi nerwów bo zapłaciłem 100 zł
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 14:41   #117
EJ70
 
Zarejestrowany: 16.09.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Cytat:
Napisał vigero Zobacz post
Skoro problem z launcherem, to może uruchamiaj grę bez niego? Spróbuj uruchomić grę przez plik TS3W.exe, który znajdziesz w C://Program Files/Electronic Arts/The Sims 3/Game/Bin, albo z pliku TS3EP05.exe, w katalogu C://[...]/The Sims 3 Zwierzaki/Game/Bin. Ja już dawno nie używam tego zdziadzałego launchera do uruchamiania gry, denerwowało mnie czekanie aż się łaskawie włączy.
Ewentualnie, jeżeli nie możesz rozkręcić tej płyty, to zobacz, czy na innych komputerach też się tak dzieje, jak ktoś chyba wyżej powiedział. Mi się raz tak zdarzyło i wystarczyło trochę odkurzyć napęd i teraz śmiga normalnie Możesz spróbować, może zadziała.
Jeszcze jednym wyjściem jest ściągnięcie moda Nraas No CD. Powoduje, że gra nie krzyczy o płytę, sprawdzony przeze mnie, działa bardzo dobrze (gram na nim cały czas, nie powoduje on błędów, czy coś). Instaluje się go jak normalne rzeczy typu packages.
Wielkie dzięki, na razie problem zniknął, ale ta informacja może się przydać bo z "trójką" to różnie bywa.
EJ70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 15:21   #118
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

To tak też można? może spróbuję i jeszcze jedne czy ten Nraas No CD to on nie spowoduje żadnych błędów??
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 15:27   #119
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Nie, nie spowoduje. Przynajmniej nie powinien, u mnie śmiga aż miło. Wgraj i zobacz, czy działa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2011, 15:54   #120
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grą

Ale to działa tylko do wszystkich dodatków czy tylko do ostatniego zainstalowanego?

Nie trzeba jakiś aktualizacji nic?
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023