Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.08.2011, 12:00   #21
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

Czyli, by wywołać upadek meteorytu trzeba mieć sima na 10 poziomie logiki, czy tylko wpatrywać się w teleskop poprzez opcję Przeszukuj galaktykę?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.08.2011, 22:00   #22
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

Ja tam nie miałem żadnych punktów logiki i nie miałem teleskopu a i tak miałem meteoryt. Moja simka szła przy szkole akurat i pokazała się informacja o tym niebie i bub spadł meteoryt, nikt nie zginął ale wszyscy byli osmoleni którzy tam stali wokół, ale muszę powiedzieć, że efekty upadku meteoru fajne, mam fotki, ogromne wybuchy tak że wszystko w ogniu było, w prawdziwym życiu wszyscy którzy tam byli pewnie by poginęli
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.10.2011, 21:57   #23
Narutoman
 
Avatar Narutoman
 
Zarejestrowany: 06.06.2011
Skąd: Leszno/Basingstoke/Sunset Valley
Płeć: Mężczyzna
Postów: 689
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

Absolem pokażesz te fotki? Bo ja jeszcze nigdy nie miałem meteorytu w swojej grze, chociaż ma wszystkie dodatki... Następnym razem będę wypatrywał wielkiego cienia nad moim simem
Narutoman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.10.2011, 11:07   #24
Justyna0307
 
Avatar Justyna0307
 
Zarejestrowany: 08.06.2011
Skąd: G*****
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 187
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

ja miałam tak że jeden sim malował a jej rodzice siedzieli w ogrodzie obok niej a drugim byłam nad jeziorem i łowiłam. Nagle wyskakuje komunikat że zrobiło się ciemno Ja do domu patrze a tam duuuuży cień nad moją simką która maluje , jej rodzice w niebo wystraszeni patrzą , gdybym nie zabrała simki było by po niej... Prosto w nią leciał Jeden ogromny i duuużo mniejszych na ogródku, z ogródka prawie nic nie zostało, pozabijało gnomy.
__________________
Starość nie radość, młodość nie wieczność ale SIMY FOREVER!!!
Moja Rodzina Newton ma już 25 simów <3

a co robię poza graniem w The Sims 3? oto mój blog http://justynamakeup.blogspot.com/
Justyna0307 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 17:27   #25
Maszka
 
Avatar Maszka
 
Zarejestrowany: 08.05.2011
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 359
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

Mi na simke też kiedys spadł. no to ona miała logike chyba na maxa i malowała. Aż tu nagle komunikat, że zrobiło się ciemno, no i patrze na niebo. A tu takie... I kazałam jej uciec do innego pokoju, a na tym balkonie co malowała, wszystko zniszczone i do tego pożar. Ale ona przeżyła i chyba anwet nie osmaliła się
__________________
Maszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2011, 17:40   #26
Ebony
 
Avatar Ebony
 
Zarejestrowany: 11.10.2011
Skąd: Leszno
Płeć: Kobieta
Postów: 32
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

Hmm. Mam karierę i jeszcze nigdy nic podobnego mnie nie spotkało, ale nie przykładam zbytnio uwagi do nauki logiki. Z jednej strony szkoda, z drugiej, jakby takie coś zabiło mi simkę albo zniszczyło dom chyba by mnie szlag trafił.
__________________
Sygnatura została usunięta, ponieważ była niezgodna z regulaminem forum (dozwolona wielkość obrazka to 500x100 px).
Ebony jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2011, 17:00   #27
Fru
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

Hej.
Mój sim zginął pływając nago w basenie podczas imprezy. Ni stąd ni zowąd pojawił się komunikat, że zauważył, iż nagle zrobiło się ciemno i faktycznie, nocne niebo nabrało złowrogiej czerni(;p). Danny miał niewiele ponad cztery punkty logiki, wysportowane ciało, aspirację kucharską i specjalizację pisarską. Nawiasem mówiąc, wydaje mi się, że umiejętności Simów nie mają nic wspólnego z tym, jak giną, a przynajmniej jeżeli mówimy o śmierci przez dostanie "kamyczkiem w głowę".
Tak czy inaczej, nie podzielam waszego zapału i chęci utraty sima w ten sposób. Szczerze mówiąc niesamowicie mnie zaistniała sytuacja wkurzyła, bo nie wiedziałam ock. i zostałam w basenie... Simka, która brała udział w kąpieli również została zgnieciona, a paparazzi, który fotografował wodne figle, osmolony i potargany. ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2011, 19:12   #28
Masamune
 
Avatar Masamune
 
Zarejestrowany: 26.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 13
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

Ja robiłem moją imprezke urodzinową w domu z 15 simów było(licząc sąsiadów)
a tu nagle ciemno sie nagle zrobiło i BUM!!! Przeżyłem bo akurat pływałem w basenie na zewnątrz Xd 4 simów też przeżyło reszta Zgineła potem były same takie jakies niepamiętam jaki kolor ale w jakimś kolorze były duchy i tylko w tym XD,Tragiczna śmierc.
Masamune jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2011, 19:47   #29
zuzapets
 
Avatar zuzapets
 
Zarejestrowany: 11.11.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

U mnie też był meteoryt jak posłałam mojego srokatego konika do dzikich koni i jak stał w jakimś miejscu to nagle zrobiło się ciemno i wiedziałam że to może być meteoryt i był komunikat że mój koń coś tam zobaczył oglądał się wokoło i kazałam mu wiać i na szczęście mu się udało
zuzapets jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.01.2012, 21:09   #30
Valerie
 
Avatar Valerie
 
Zarejestrowany: 02.01.2012
Skąd: Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 80
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Śmierć od meteoru

Cytat:
Napisał Temperance Zobacz post
Grając przed chwilą, moja simka do stała taki komunikat: „Monica jest świadkiem upadku meteorytu z nieba, który wylądował gdzieś w mieście. Monica może go znaleźć używając podglądu mapy…”. W podglądzie mapy była gwiazdka na niebieskim tle o nazwie „Meteoryt” pojechałam na miejsce a tam leżała wielka skała kosmiczna ;]
Miałam tak samo Duużo kosztował. Leżał na plaży.

Ostatnio edytowane przez Valerie : 09.01.2012 - 21:28
Valerie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
duch, meteor, nagrobek, śmierć, tajemnica


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023