Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.01.2011, 09:09   #1
bartolomeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie przewidywalne EA

ech te nasze EA
nawet akcesoria na impreze dali w kazdym dodatku no tak jagby w 1 to byl pelen dodatek. zaniedlugo pewnie dadza duble delux do sims 3 zawierajacy
-The sims 3
-The sims 3 Po zmroku
-The sims 3 Impreza w plenerze

jak to bylo w 2
-The sims 2
-The sims 2 Nocne zycie
-The sims 2 Impreza

i w 1
-The sims
-The sims Randka
-The sims Balanga

Przewidywalnosc ich ma tez swoje plusy
+ mam pewnosc ze nieobedzie sie bez takich dodatkow jak ,,Zwierzaki,, czy cos w stylu ,,Abrakadabra,,(ech.... abrakadabra.... najlepszy dodatek... z jego powodu czasem instaluje jedynke ;D)
Ale znalazem tez jednego minusa ;D
- abrakadabra to bd ostatni dodatek a jestem ciekaw jak go zrobia w tej czesci gry ;D


Ale te EA games ciagne kasy... co oni scigaja sie z bilem?
zakazdym razem te same dodatki + pare nowych . juz sie boje ile ich bd w 3.(chyba ze w 2 zuzyli juz caly arsenal bo niewiem co mozna jeszcze dodac)

Ostatnio edytowane przez Björk : 16.01.2011 - 09:11
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.01.2011, 18:20   #2
Pinezka
 
Avatar Pinezka
 
Zarejestrowany: 20.01.2010
Skąd: Świętokrzyskie
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

W The sims raczej nie zmienia się hm.. fabuła, ale dzięki nowym możliwościom (dorastanie np) kolejne części trochę się różnią. Co do dodatków, są właściwie co część takie same. Wnoszą podobne możliwości. Niestety muszę przyznać, że EA ma spory problem z dokładnością. Nie pamiętam tak radykalnych bugów w jedynce, jak trójce.. Teraz lecą na kasę. Ciekawa jestem, czy powstanie The sims 4 i jak simy będą wtedy wyglądać.
Pinezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.01.2011, 18:37   #3
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

Jak to jak?
Tak samo jak ts3, tylko z lepszą grafiką i jakąś nowością np. otoczenia będą połączone.
A następnie wyjdzie The Sims 4: Wymarzone podróże itd.
Schemat ten nigdy się nie zmieni.
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2011, 10:14   #4
anjanka
 
Avatar anjanka
 
Zarejestrowany: 02.11.2010
Skąd: Gdzieś
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 349
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

jak myślicie jaki będzie kolejny dodatek? chciałabym żeby te zwierzaki były albo 4 pory roku wiadomo coś o dodatku nowym?
anjanka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.01.2011, 14:32   #5
Wiktoria__07
 
Avatar Wiktoria__07
 
Zarejestrowany: 09.05.2010
Skąd: Oświęcim
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 135
Reputacja: 10
Arrow Odp: przewidywalne EA

Taaaa:

The Sims:Balanga
The Sims 2:Nocne życie
The Sims 3: Po Zmroku
The Sims 4:Ciemniej być nie może ;D

Naprawdę forsa ciągnie ;D
__________________
Wróciłam

Wiktoria__07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2011, 01:05   #6
Jakub
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

I tu wchodzimy w temat produktu. Jest to niestety nasza wina bo takie dodatki są bardziej popularne i dlatego są w późniejszych częściach.


Schemat: pomysł=Gra(sims)=Kasa+kolejny pomysł=Sims 1 Randka=Kasa=Sims2=Jeszcze większa kasa+Popularność dodatku=Sims2 Nocne życie=Kasa x3=Sims3= Kasa x10!+ Popularność dodatku= Sims 3 po zmroku+Kasa x20 itd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2011, 10:20   #7
eklera123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

Jakub, ja się trochę z Tobą nie zgodzę. Przecież, skoro kupujemy dodatek np. Nocne życie, to EA specjalnie produkuje Po zmroku? W takim razie, gdybyśmy kupowali Własny biznes, to do the sims 3 powstałby taki sam dodatek. A gdybyśmy nie kupowali żadnych dodatków EA by ich nie produkowało. Każdy kupuje to co chce, ale wątpię, że robienie tych samych dodatków to nasza wina, mi się wydaje, że EA ma już pomysł "ściągnięty" z poprzednich części gry i tylko dodaje kilka nowości, tak jak w wypadku PZ jest czytanie w myślach - oczywiście tylko wampiry mają tą opcję, a w dwójce nie było tej opcji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2011, 10:48   #8
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

Cytat:
Napisał Jakub Zobacz post
I tu wchodzimy w temat produktu. Jest to niestety nasza wina bo takie dodatki są bardziej popularne i dlatego są w późniejszych częściach.
No tak, a gdyby EA tych dodatków nie produkowało, to byś jęczał i się żalił, że nie ma, więc zawsze byłoby źle. Nie musisz przecież tego kupować.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2011, 11:02   #9
eklera123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

My nic nie możemy poradzić na to, że EA nic nie wymyśli. Kupujemy - robią to w dalszych częściach, a jak nie kupujemy, to wątpię, że będą w to inwestować, więc po prostu nie będą robić dodatków. Wina leży po stronie EA, ale na pewno nie naszej. My kupujemy, bo chcemy, a nie dlatego, że chcemy to w dalszych częściach. Niektóre dodatki typu Zwierzaki marzą mi się do trójki, jednak nie potrzebuję każdego dodatku z dwójki. Cóż, może EA wreszcie coś wymyśli, a nie ściągnie z poprzednich części..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2011, 13:57   #10
kaka123
 
Zarejestrowany: 17.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 138
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: przewidywalne EA

To może sami coś wymyślimy, a nie będziemy marudzić? Przyznam, że nie wiem jaki dodatek byłby oryginalny. Jakby nie zrobili zwierzaków w The Sims 3, to do rzeczywistości w tej grze byłoby daleko. Co chcecie podróży w kosmos? TS3 Życie po śmierci? TS3 militaria? W sumie wojny bardzo wpłynęły na dzisiejszą rzeczywistość. To już przesada.
kaka123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023