Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.07.2009, 14:04   #11
Natka7502
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: Gra się wyłącza!

Pomocy!!!! Gdy zainstalowałam gre i gdy weszłam na ikonę gry ona się wyłącza!!! I z tego wszystkiego wszystkie gry zaczeły się wyłączac!!!! Pomocy!!! Chodzi tylko jedna gra mojego taty "Soliders-Ludzie Chonoru". Czy ta gra może cos psuc???
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.07.2009, 14:06   #12
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza!

Cytat:
Napisał Natka7502 Zobacz post
Pomocy!!!! Gdy zainstalowałam gre i gdy weszłam na ikonę gry ona się wyłącza!!! I z tego wszystkiego wszystkie gry zaczeły się wyłączac!!!! Pomocy!!! Chodzi tylko jedna gra mojego taty "Soliders-Ludzie Chonoru". Czy ta gra może cos psuc???
Myśle, że to po prostu zbieg okoliczności, lub gra zajęła bardzo dużo miejsca na dysku, przez co inne gry nie mogą się nawet włączyć. A więc prawdopodobnie ten soliders jest na innym dysku, albo ma bardzo małe wymagania
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2009, 14:31   #13
Natka7502
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: Gra się wyłącza!

Ale jak odinstaluje wszystkie gry oprócz tej jednej(tata by mnie zabił xD) i zainstaluje jedną małą grę to i tak się wyłącza!!!! Ten komp ma wszystkie wymagania!!! Mój poprzedni komputer tak nie robił!!! Pomocy!!! Mam gry ale nie mogę w nie grac!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2009, 16:26   #14
shasta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza!

Cytat:
Napisał Maluszka Zobacz post
A ja mam problem tego typu,że: zainstalowałam grę the sims3 i wszystko działa do momentu wyboru miasta w którym chcę założyć rodzine... Tam wyskakuje taki komunikat: " nie byliśmy w stanie zweryfikować czy Twój dysk z grą jest ważna kopią the sims3. skontaktuj się z centrum pomocy" i tak jest przycisk potwierdz ( żadnej innej operacji nie da sie wykonac) i gra się wyłacza. Da sie jakoś to ominać?
PS. probowałam uruchomić tą gra zarowno z aktualizacja jak i bez niej.
Mam podobną sytuację do użytkowniczki Maluszka, mam oryginalną grę zrobiłam aktualizację,bo gra troszkę wolno chodziła i było kilka problemów i teraz pojawia się podobny komunikat,co mogę zrobić? Czy konieczne jest odinstalowanie całkowite gry?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2009, 18:16   #15
Sun_rise
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: Gra się wyłącza!

No to ja jeszcze raz.
Gra się wyłącza, znany problem, tylko,że on pojawił się u mnie,hmm , wraz z zainstalowaniem gry, tzn nie aktualizowałam jej, nie ściągałam dodatków itp. Gram na laptopie, komputer nie należy do starych ma rok, przez jakieś pół nie był używany, także nie sądzę, żeby się zabrudził. Gdyby tego było mało to także feralnej gry nie mogę zapisać :/, wyskakuje okienko z komunikatem, że wystąpił niespodziewany błąd 13, czy jakoś tak.

A teraz absolutna !NOWOŚĆ!,otóż pojawił się nowy problem, zaraz po wybraniu opcji zapisz,gra sama się wyłącza , jakoś nie zdążyłam sprawdzić czy dzieje się tak samo przy wychodzeniu z gry.
Aha nie dodałam jeszcze, że wywala mnie z gry tylko w trybie życia.
Umie ktoś pomóc ?

Ostatnio edytowane przez Sun_rise : 13.07.2009 - 18:23
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2009, 22:34   #16
magdusia940
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Gra po czasie wyłącza się !!!

Mam oryginalną płytę The Sims 3. Działa wszystko okey. Raz wyłączyła mi się gra. Uruchomiłam ponownie i jakiś czas działała bezproblemowo.
Starałam się zrobić nową rodzinę, gdy nagle gra wyłączyła mi się!
Rodzina nawet nie zapisana, robiłam własne twarze, nosy, usta i wszystko zniknęło(a zrobiłam chyba z siedem osób!!)!!!!! Uruchomiłam znów i to samo. Następnego dnia też spróbowałam i to samo! Sześć razy próbowałam zrobić simów lecz przy przejściu do następnego gra mi się wyłącza!! Proszę pomóżcie!!! odinstalowałam grę i nic to nie pomogło.Bardzo proszę o podpowiedzi do usunięcia tego problemu.
Dz. :**
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2009, 23:36   #17
JBronkar
 
Avatar JBronkar
 
Zarejestrowany: 28.10.2008
Skąd: Podkarpackie
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra po czasie wyłącza się !!!

a masz mod?
__________________
JBronkar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 12:39   #18
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Nie zakładać nowego!!!
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 26.12.2009 - 12:53
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 13:49   #19
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

A może wystarczy odkurzyć komputer od środka? Mi mój komputer bardzo zwalnia jak nie jest czyszczony przez pare miesięcy. Może na słabszych komputerach komputer sie grzeje bardzo szybko po uruchomieniu simsow? Bynajmniej mi to pomogło grając w simsy 2 .
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2009, 15:39   #20
Aya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Rzeczywiście, czyszczenie komputera od środka bardzo dużo daje. U mnie był taki problem że gra często się wyłączała. Czasami po prostu nagle bez zapowiedzi, a czasami przed wyłączeniem wszystkie przedmioty robiły się czarne. Zdarzało się również że podczas gry komp się wyłączał całkowicie lub wyskakiwał błękitny ekran z jakimś błędem sterownika ati3duag.dll. Jak się okazało laptop się mocno przegrzewał, podczas grania temp procesora dochodziła do 93 stopni, sama karta graficzna też musiała się ostro grzać.
Informatyk przeczyścił laptop i wymienił jakąś pastę termoprzewodzącą. Dokupiłam też dodatkowy ram, bo 1GB to trochę za mało jednak.
I pomogło gra się nie wyłącza
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, błąd, pomocy, pulpit, sims3, the sims 3, wywalanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023