Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.12.2015, 12:34   #1
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Nie można wczytać zapisu

Do tej pory miałam 6 dodatków do trójki i gra mi działała. Zainstalowałam dwa nowe dodatki: "Zostań gwiazdą" i "Skok w przyszłość" i wszystko działało, ale potem gra zaczęła się upominać o aktualizację. Zainstalowałam tę aktualizację, uruchamiam sobie grę i co widzę? Zapis nie chce się wczytać - pasek ładuje się prawie do końca, ale potem jeszcze trochę zostaje i za nic nie da się wczytać gry całkiem. Nie można grać. Jeśli chodzi o pamięć RAM to mam 8 GB, więc problem na pewno nie jest spowodowany za małą pamięcią. Co mogę zrobić, by to naprawić?
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.12.2015, 12:47   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Nie można wczytać zapisu

Najbardziej łopatologicznym rozwiązaniem byłby powrót do poprzedniej wersji gry. Ale najpierw musiałabyś poprzenosić zapisy, odinstalować grę i ściągnąć superpatchera... trochę z tym zachodu, ale można spróbować.

Mogłabyś spróbować zainstalować 3bootera i FPS limittera. Teoretycznie powinny dać kopa ładowaniu się gry - jeśli to powolne ładowanie jest problemem samym w sobie, a nie kwestią samego zapisu.

Jeszcze mogłabyś spróbować zrobić duplikat zapisu i go załadować - czasem to pomaga.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2015, 13:06   #3
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie można wczytać zapisu

Odinstalowałam "Skok w przyszłość" bo myślałam, że dzięki temu uda mi się wczytać ten zapis, ale nie pomogło. Nie wiem jak zrobić duplikat zapisu. Jeśli nie znajdę szybko jakiegoś rozwiązania to chyba będę musiała odinstalować grę i zainstalować wszystkie dodatki od początku. Ogólnie nie wiem dlaczego, ale płytki "Rajska wyspa" i "Cztery Pory roku" nie wczytują się na moim laptopie. Gdy wkładam je do innego komputera, tam napęd czyta normalnie. Ma ktoś pomysł dlaczego tak się dzieje? Ogólnie chyba mam zjechany napęd u siebie w laptopie bo np. nie działają mi płyty DVD z filmami.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2015, 13:52   #4
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Nie można wczytać zapisu

Zawsze możesz pobrać te gry z Origin - nie potrzebujesz do tego płyt

Ja obstawiam, że to wina aktualizacji, odinstalowanie dodatków raczej niewiele da.

Tu masz opcję skopiowania zapisu:
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2015, 13:55   #5
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie można wczytać zapisu

Pobrałabym pewnie, gdyby nie to, że mój net pobiera tak wspaniale, że bym musiała parę dni czekać. :p Ok, dziękuję - spróbuję z tą opcją skopiowania zapisu i dam znać jak poszło.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023