Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.09.2005, 16:41   #1
WITAMINKA
Guest
 
Postów: n/a
Post Proszę o szybką odpowiedz!!!!

Mam problem. Mam orginalne The Sims 2. W szóstej klasie pożyczałam je prawie każdemu w klasie. Miałam zawsze patrzeć po oddaniu, czy żadna płyta nie jest uszkodzona, ale jakos tego nie robiłam. Dopiero koleżanka zwróciła mi uwagę, że płyta jest pęknięta(tylko jedna -DISC 1. Ja tego nie zauwarzyłam, bo mam The Sims 2 Na Studiach(też orginał) i w to gram. Nie wiem, kto uszkodził płytkę(normalnie jestem taka idiotką, że nie sprawdzałam!!), więc jego nie mogę obciażyć kosztami za nową grę. A teraz jak chce sobie kupic The Sims 2 Nocne Życie, to może trzeba będzie wkładać płytke z jedynki! Nawet jeśli nie, to planuję zakup nowego kompa, wię Simy trzeba będzie instalować od początku! Co mam zrobić?! (Ciekawa jestem, czy trzy pozostałe płytki działaja, peknięte nie sa)
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.09.2005, 17:30   #2
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak zwany 'temat nie do tematu' ale dobra; Masz problem, muszę przyznać. Pozostaje Ci więc tylko albo kupić nowe the sims, albo pożyczyć od kogoś CD 1. Koniec, a sprawce pękniętej płytki obiciążyc kosztami - i to stanowczo; ponieważ simsy są drogie, trzeba dać jakąs kare.

Tak na przyszłość: nie pożyczaj płytki komuś, kto nie jest za nią odpowiedzialny.
 
stare 14.09.2005, 07:56   #3
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tez mam CD 1 pęknięte, nikomu nie pożyczałam - po prostu te coś gdzie płyty są przytwierdzone uszkadza je przy wyjmowaniu =='
Nie wiem, rób co chcesz - nie pilnowałaś, to teraz sama za to płać ;p
 
stare 14.09.2005, 18:39   #4
trymanka
Guest
 
Postów: n/a
Excl

Mój tata powtarza, żebym nikomu nie pożyczała ani od nikogo nie pożyczała płyt, bo jak coś się stanie to moja wina. W ostateczności można je sobie przegrać lub ściągnąć z netu.Pozdro!!!Na przyszłość nie rób tego więcej, masz nauczkę.
 
stare 14.09.2005, 19:30   #5
WITAMINKA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wysłałam maila do Centrum pomocy technicznej EA z opisem mojego problemu. Jakis tam gosciu(pewnie jakiś przedstawiciel) odpisał, że The Sims\The Sims 2 płytke nr 1 wymieniają, tylko trzeba miec paragon, ja mam i tak mu odpisałam, to on mi na to, żebym wysłała im grE(pełny komplet: wszystkie płyty, instrukcje, pudełko, paragon) na adres:

GAMETRIX
ul.Domaniewska 39A
Budynek C4, pokój 420
02-672 Warszawa

Do pudełka mam jeszczę dołączyć kartke z adresem zwrotnym oraz nr tel. Jak otrzymaja paczkę gra zostanie wymieniona i odesłana! Tak wie problem mam z głowy! Jutro ide na poczte! Napisałam to wszystko, bo ktos mówił, że tez ma taki proble, więc niech juz nie wysyła maili tylko grę do Wa-wy! Także jak macie jakis problem to do Centrum Pomocy Technicznej!!! na www.ea.pl i tam jest zakładka Centrum Pomocy.
 
stare 14.09.2005, 21:51   #6
_sepia_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzieki WITAMINKA!! To jest naprawde przydatne. Ja jeszcze jak gralam w Sims Abrakadabra to plytka mi spadla i zrobila sie tak duza rysa ze nie dzialalo. Przestalam wtedy grac w simy. Moja plytka TS2 tez jest troche zarysowana ale chodzi.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023