Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.11.2010, 19:03   #1
czarnapuma
 
Avatar czarnapuma
 
Zarejestrowany: 06.03.2010
Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Nie moge dodać obiektów

Zainstalowałam Po Zmroku i mam problem bo nie mogę do miasta dodać nowych obiektów. Wie ktoś dlaczego i jak mam je dodać?

Ostatnio edytowane przez Björk : 28.11.2010 - 13:45
czarnapuma jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.11.2010, 20:56   #2
mkk141
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie moge dodać obiektów

Ja też tak mam, mogę dodać obiekty takie jak Kompleks kinowy, Biuro usług publicznych itp. Obiekty te mogę dodawać wchodząc w jakąś parcelę -> wybrać Obiekty publiczne i tam są różne budynki, te z logo the sims 3 po zmroku są nowe. Nie mam żadnych barów, knajp, klubów dla VIPów czy dla tych wampirów i nie wiem jak mam je tam "dodać". Bardzo proszę o pomoc.

Ostatnio edytowane przez mkk141 : 16.11.2010 - 20:59
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2010, 21:05   #3
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie moge dodać obiektów

Ale jak to nie masz? W Sunset nie masz czy w Bridgeport? Musisz najpierw zobaczyć jaki rozmiar ma mieć parcela, np 60x60 znaleźć miejsce i ją postawić. Potem klikając na nią klikasz 'zmień typ parceli' i tam wybierasz spelunka/klub itd, itp. Potem możesz postawić klub. Mam nadzieję że o to chodziło...
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2010, 21:46   #4
mkk141
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie moge dodać obiektów

W Sunset, np. zmieniam żeby działka miała charakter Bar Wampirów, wchodzę poźniej w działkę, klikam na Obiekty publiczne i tam nie ma nic nowego, żadnego baru dla wampirów, tylko te same budynki co zawsze. W mieście nie mam ani jednego klubu, baru. Np. jak zainstalowałem dodatek Kariera to były budynki które mogłem rozmieścić (złomowisko, straż pożarna) myślałem, że tu też tak będzie, że będę rozmieszczał gdzie mam dać kluby itp. ale jednak nie. A co to jest ten Bridgeport? Nowe miasto? Jak je dodać? Czy mogę się tam przenieść z Sunset bez utraty pracy i domu?

Ostatnio edytowane przez mkk141 : 16.11.2010 - 21:56
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2010, 22:06   #5
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie moge dodać obiektów

bo bar dla wampirów jest w skrzyni parcel publicznych,musisz być w edycji miasta
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2010, 22:06   #6
Kamis
 
Avatar Kamis
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Polska ^^
Płeć: Kobieta
Postów: 1,019
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie moge dodać obiektów

No przecież Bridgeport , nowe miasto z wieżowcami itp. dochodzi z dodatkiem 'po zmroku'
ale mi chodzi nie klikaj w 'edytuj parcelę' tylko wybierz z biblioteki jakiś klub.
__________________
Simy by Kamis [new 15.04.2011]

Życie pisze swój scenariusz, nieważne jakie były plany.
Kamis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2011, 19:07   #7
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie moge dodać obiektów

Ja mam ten sam problem. Gram od początku w Sunset Valley i nie mam w planach przenosić się do innego miasta. Z dodatkiem po zmroku przybyły nowe parcele, jakieś knajpki, kluby itp. W mieście są puste parcele i w edycji miasta zmieniam typy z prywatnych na społecznościowe i potem przykładowo knajpka ale z gotowych parceli nie mogę jej postawić na to miejsce nawet jak parcela jest większa niż budynek.
grzro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2011, 20:53   #8
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie moge dodać obiektów

Ponawiam pytanko. Czy ktoś wie jak to zrobić? W trakcie gry wchodzę do edycji miasta (Sunset Valley) i chcę dodać ekskluzywny klub, knajpkę i bar wampirów. Znalazłem parcele o odpowiedniej wielkości, zmieniłem ich rodzaj na społecznościowe i potem na konkretny z listy, żeby było to samo, co chcę postawić. W bibliotece budynków wybieram te, które mnie interesują ale nie mogę ich postawić na danej parceli. Mam tylko opcję umieść kopię i nic poza tym. Pomocy
grzro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2011, 09:40   #9
grzro
 
Zarejestrowany: 20.08.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 122
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie moge dodać obiektów

Ostatnio zainstalowałem dodatek Miejskie Życie i chciałem dodać kilka nowych budynków w Sunset Valley (biblioteka, siłownia itp). Wchodzę w edycję miasta i wybieram gotowe budynki z katalogu parceli publicznych. Tam jest opcja "umieść kopię". Wybieram ją i mogę tylko przesuwać zdjęcie tej parceli ale nie mogę jej nigdzie umieścić. Działki mam odpowiedniej wielkości. Proszę o pomoc krok po kroku jak to zrobić
grzro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.08.2011, 10:11   #10
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Nie moge dodać obiektów

Trzeba najechać wpierw na pustą działkę i zmienić jej typ na odpowiedni (szkoła, duży park, mały park lub pralnia itp). Dopiero później można na takiej pustej parceli umieścić parcelę publiczną
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023