Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.09.2010, 22:22   #531
simsomanka30
 
Avatar simsomanka30
 
Zarejestrowany: 29.04.2010
Skąd: Z domu..:D
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Boże nawet nie wiem jak Ci mam dziękować ,co prawda wszystkie zdjęcia mi się nie wyświetliły ale odcinek super.Dzięki
simsomanka30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.09.2010, 00:59   #532
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

ZbuntowanaCóreczka no nie zabierze... w komentarzach poniżej składają się już na trumnę, na wypadek gdybym wywinęła jakiś numer he he xD


KathySelden no powiedzmy, że to z tym zabójstwem mi wyszło aczkolwiek na początku planowałam, że to Marco poćwiartuje Gabrysia na kawałeczki (sposób w jaki miał się wywinąć zostawię dla siebie tymczasem wyszło inaczej ^^
Co do tej historii o której napisałaś to powiem Ci, że najpierw Mei miała się obronić przed Gabrielem ale... hmm z racji, że przedłużyłam FS (gdybym pisała je normalnie, to pewnie już by się skończyło ) postanowiłam trochę podkręcić akcję. Na pewno nie jest to nic przyjemnego, kiedy mężczyzna gwałci kobietę, ale musiałam wplątać ten wątek tutaj, gdyż idealnie przedłużał mi akcję


yaoi fan miało być tak, że Marco wykręcił rękę Dantego (tą rękę w której Dante trzymał broń ) i w trakcie tej szamotaniny, pistolet Dantusia () wystrzelił mu prosto w stopę potem blondyn upuścił broń, gdy poczuł ból o coś takiego, mam nadzieję, że mnie zrozumiałaś xD


bubel-96 chciałabyś żeby jutro był następny odcinek xD
najpierw trzeba go napisać
wiem że OBIECAŁAM masakrę, ale moja głowa nie chciała ze mną współpracować :<
jakoś Ci to wynagrodzę bubelku


Panna_Lu z tymi zdjęciami, to mam teraz ogólnie pewien problem i podejrzewam, że to nie była wina Twojego internetu O.o serwer na który wgrywałam foty, nie przyjmuje już zdjęć, przez co niektóre mogły Ci się nie wyświetlać :<
Odcinek jest pociapany, masz rację. A to dlatego, iż koniecznie chciałam wam go dzisiaj wystawić. Czekaliście cierpliwie tyle czasu, a pisałam go późno w nocy (jak wiesz ) i dlatego wyszło jak wyszło.
Sporo niedociągnięć eh... nie miałam czasu by sprawdzić tekst :<
Ale na szczęście są jeszcze osoby, którym chce to się robić za mnie (takie jak Ty za co serdecznie dziękuję
A co do tych drzew na zdjęciu, to one nie lewitują w powietrzu wyszło tak dlatego, bo są to drzewka które wstawia się w otoczeniu i na podglądzie w parceli nie wygląda to już tak ciekawie


Sophie123 następny w przyszłym tygodniu


Libby no wytknęli już mi co trzeba (chwała im za to! ) ja kompletnie nie miałam czasu, żeby to poprawić a z tym czasem, na pewno poprawię
Siekiera była już blisko kolana xD na początku chciałam obciąć Gabrielowi nogę, ale Marco wyszedłby na sadystę
Co do Emanuelle to Ty doskonale wiesz po co ją tu wprowadziłam xD
Co do Mei... to fakt, zdradzę tylko tyle, że odbije się to na jej związku z Marco. W jaki sposób, to już zachowam dla siebie
Co do Alii i Colina to jeszcze sporo się wydarzy
I nie tylko Ty byś go chciała dla siebie na własność


Gold_Chocolate Ty zawsze mi słodzisz w końcu nie bez powodu masz w nicku "czekolada"
No nieźle, nieźle, co ja się tutaj dowiaduję xD Popiera się Alię taaa?
Co do trumny to możecie zaprzestać składek będzie coś lepszego xDD Ale nic nie powiem <zamyka usta na kłódkę i wyrzuca klucz>


Vipera hah wiedziałam, że simka ładniejsza co do komentarza to spoko wiem, że poprawianie tekstów nie jest łatwą sprawą
Zaraz zabieram się za "czyszczenie odcinka z szajsu" ()


simsomanka30 nie ma za co dziękować ale jest mi miło, że się podobało ^^
A co do zdjęć, to myślę, że teraz już nie będzie z nimi problemów

Dzięki za liczne komentarze dziewczyny
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 08:23   #533
Sophie$
 
Avatar Sophie$
 
Zarejestrowany: 10.09.2010
Skąd: z tamtąd, gdzie się mnie nie spodziewasz...
Płeć: Kobieta
Postów: 15
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Jak już mówiłam, czekam na następny odcinek i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Sophie$ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 10:44   #534
Kinkarus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Belle Rose

No cóż masakra siekierką w jakimś stopniu była... Strasznie współczuję Li Mei, nie musiała się wyżywac od razu na Marco, no ale rozumiem szok itp. Alia to cwana jest kobitka I jestem ciekawa co rozwinie się z tą babką z ogrodu. Oczywiście świetny odcinek, czekam na następny, i życzę powrotu do zdrowia!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 10:51   #535
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Belle Rose

reakcja Mei była trochę głupia,jeżeli zauważyła że nie ma już brzuszka to chyba coś jest na rzeczy,a Marco raczej by jej nie wbijał że usunęli ciążę po to by potem jej powiedzieć "haha prima aprilis ono żyje!"
to by tak wyglądało:
"- Mei... chodzi o dziecko... musieli usunąć ciążę, by ratować twoje życie...
- Ty... ty żartujesz prawda? - skierowała wzrok na swój brzuch, po czym nerwowo uniosła kołdrę.
- Uspokój się... ja nie żartuję, dziecka nie ma... – próbował chwycić ją za rękę, lecz zaczęła mu się wyrywać.
- Kłamiesz! - krzyknęła. Łzy skapywały jej z oczu wprost na pościel – Dlaczego mnie okłamujesz?!
-No tak,w sumie po co będę Cię okłamywał,wszczepili mi dziecko do uda tak jak Dionizosa Zeusowi,dlatego nie masz już brzucha,wszystko jest w porządku."
Niemądra kobietka.I szok czy nie szok - oskarżanie swojego mężczyzny o kłamstwo w takiej sprawie i sytuacji to głupota.

Marco miał uciąć Gabrielowi fiutka,i co?tylko siekierka w kolanko?phiiii

Emaunela jest ciekawa,lubię takie kobiety,ciekawa jestem co jej wątek wprowadzi

A wątek erotyczny z Alią...taaaak,Chryzia lubi takie fragmenty niech idą na całość,bo ja wręcz czuję niedosyt!

Ostatnio edytowane przez Chryzantem Złocisty : 24.09.2010 - 10:55
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 10:54   #536
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Oczywiście,popieram Alie Sama bym obietnicy nie dotrzymała to się jej nie dziwię
__________________
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 11:47   #537
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Sophie123 dziękuję

Kinkarus wiem, że miała być masakra wieeem... jak już komuś pisałam wcześniej, Marco miał odrąbać Gabrielowi nogę no ale nie chciałam, żeby wyszedł na sadystę

Chryzantem Złocisty Li Mei jest dziwną dziewczyną i to Ci może powiedzieć sporo osób które czyta od początku to romansidło Jej reakcje na różne rzeczy bywają równie dziwne jak ta dlatego wyszło tak a nie inaczej
Wiem miało być drastyczniej w scenie z Gabrysiem, no ale... postaram się wam to zrekompensować w inny sposób, w najbliższym czasie
A Alia z Colinem jeszcze się pojawią w takim wątku erotycznym
Co do Emanuelle to wprowadzi... dużo pikanterii i troszkę pomiesza

czekoladko ale ona dotrzymała obietnicy ... zajęła się rozwiązaniem tego "problemu" w inny sposób
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 14:33   #538
simsomanka30
 
Avatar simsomanka30
 
Zarejestrowany: 29.04.2010
Skąd: Z domu..:D
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

Ja mam tylko jedną prośbę,jak Emanuelle uwiedzie Takede to Cię zamorduję tym nożem co go masz na avie.Wiem że napiszesz, że jak Cię zabiję to nikt nie dokończy fotostory.Jak to nikt?Mamy wspaniałą Viperkę i Czekoladkę i masę innych ludzi.Więc błagam Cię niech ona nic nie namiesza z Takedą.plisss
simsomanka30 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 15:15   #539
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

@up: spokojnie, spokojnie
co do dokończenia FS to fakt, mógłby to zrobić ktoś za mnie, ale ten ktoś nie będzie wiedział co dla was przyszykowałam


a jak się dowiecie w kolejnym odcinku... tego co wam napiszę, to jeszcze zmienicie zdanie xD
ale ciiiii.... nic nie zdradzę
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2010, 15:58   #540
Violet
 
Avatar Violet
 
Zarejestrowany: 25.02.2009
Skąd: Toussaint
Płeć: Kobieta
Postów: 675
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Belle Rose

haaa i po Gabrielu(skacze z radości)!Myślałam że będzie masakra ale ok da się żyć.Czekam na następny
__________________
Violet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
belle rose, colin, lofffu, rudzielec, vincent and marco, vorg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023