Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.08.2004, 20:02   #21
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by bloodwave@Aug 2 2004, 11:03 AM
hehe właśnie patrze na moją okolice i tu płynie potwór z loohness ( nie wiem jak sie to pisze).............no to by wyjaśniało czemu go nie mogą znaleść ^_^
Właśnie co to jest..Ten ptowor albo nie wiem co..Ja sobie patrze na okolice i cos wyplywa...Co to jest takiego..Ten potwor mi sie ciagle pokazuje jak patrze na te jeziorko...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.08.2004, 20:20   #22
bloodwave
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

albo eksterymentalny statek albo ten z looch nesss.................
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 21:20   #23
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by simsomaniak2004+Aug 3 2004, 06:07 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (simsomaniak2004 @ Aug 3 2004, 06:07 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> mam wszystkie dodatki zainstalowane do zwierzakow i umnie te muchy nic nie kosztuja [/b]

Bo to trzeba trafić (Jakby co to chodzi o te latające muchy dla kotów, nie te nad talerzami )
<!--QuoteBegin-ela
@Aug 3 2004, 07:02 PM
QUOTE (bloodwave @ Aug 2 2004, 11:03 AM)
hehe właśnie patrze na moją okolice i tu płynie potwór z loohness ( nie wiem jak sie to pisze).............no to by wyjaśniało czemu go nie mogą znaleść&nbsp;


Właśnie co to jest..Ten ptowor albo nie wiem co..Ja sobie patrze na okolice i cos wyplywa...Co to jest takiego..Ten potwor mi sie ciagle pokazuje jak patrze na te jeziorko...&nbsp;
[/quote]
Ja uważam, że to tylko taki bonus
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 22:18   #24
FaNtA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie te muchy też nic nie kosztuja...pisze coś takiego: Zestaw wirtualnej rzeczywistości "Alpaga" - kliknij tu lub naciśnij Del by usunąć.

Za to te kaczki co pływają po tych zwykłych, błękitnych jeziorkach można sprzedać za aż 1$ ! :lol: Tak samo nieświszczuki...eee i też jako KACZKI STAWOWE :lol: fajny bajer, chce skasować tego królika czy co to tam jest a tu wyskakuje-Kaczka stawowa-kliknij tu lub naciśnij Del by sprzedać za 1$ :lol:


PeeS. Dopiero zauważyłam jednego posta Bloodvave, tego o strachu ;] Spójrzcie sobie na stracha o godzinie 6.59...wygląda jakoś tak...przerażająco :lol: Ten strach wogle jakiś...żywy jest :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2004, 23:30   #25
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja to do potwora z loch ness się jeszcze przyczepię.On to się pojawia na "planszy mieszkalnej"(nie chodzi mi o parcelę tylko o ogólny widok okolicy)oraz...na wyspie wakacyjnej i w centrum miasta.A Nessi to pewni twórcy gry dodali żeby zabawniej było.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 00:07   #26
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by simsomaniak2004+Aug 3 2004, 06:07 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (simsomaniak2004 @ Aug 3 2004, 06:07 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> mam wszystkie dodatki zainstalowane do zwierzakow i umnie te muchy nic nie kosztuja [/b]

<!--QuoteBegin-FaNtA
@Aug 3 2004, 09:18 PM
u mnie te muchy też nic nie kosztuja...pisze coś takiego: Zestaw wirtualnej rzeczywistości "Alpaga" - kliknij tu lub naciśnij Del by usunąć. [/quote]
Ha! No to może tym razem ja mam jakąś "wadliwą" (raczej na odwrót ) wersję Zwierzaków?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 09:12   #27
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak skasuje karaluchy albo muchy to rzadko kiedy dostaje pioeniadze...Raczej czesto kasuje bez pieniedzy..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 11:17   #28
Mrata
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Za $1 można sprzedać tę gwiazdę, która pojawia się nad głową sławnego Sima albo jego ducha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 12:43   #29
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A to duch slawnego sima tez ma gwaizdke??..Nawet nie wiedzilam..Bo nie zabilam sima gwiazdy..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2004, 14:24   #30
simsomaniak2004
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to ten zestaw alpaga???? jeśli tak to nic mnie nie kosztują ani dolara
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023