Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.01.2006, 14:43   #161
krowunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja ostatnio gram w Weronie.

Skłócone rodziny Kapultetów i Monteków wcale nie zostały połączone przez Romea i Julię, a przez Merkucja i Hermię, którzy wyprowadzili się i pobrali.
Wiedli spokojne i uporządkowane życie.

Hermia urodziła mu trzy córki: Aidę, Amelię i Luizę, które są teraz na studiach.

Niestety Merkucjo zaczął romansować z koleżanką z pracy, żona go przyłapała na zdradzie i są obecnie w separacji.

Również u Jutrzenek zaszła mała zmiana. Puk dorósł i wyprowadził się z domu. Poznał śliczną Arię (?), która była sprzątaczką, wkrótce też wzięli ślub.

W tym momencie Puk pnie się po szczeblach kariery, a Aria wychowywuje dwójkę synów: Dante i Miłosza.

Matka Puka wzięła ślub z ojcem, urodzili bliźniaki, które są obecnie dziećmi, a siostra Puka jest nastolatką:


berata edit: Zdjęcia wklejamy gdzie indziej.

Ostatnio edytowane przez berata : 23.01.2006 - 14:52
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.01.2006, 19:03   #162
M!k@
Guest
 
Postów: n/a
Smile

U mnie Romeo i Julia są już dorośli pobrali się i mają rude, śniade dziecko (obleśne)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2006, 23:52   #163
ajatakarozczochrana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Co dalej u mnie..

Dalsze losy moich simów
Kasandra ułożyła sobie życie z Dariuszem Mieszka u niego razem z Zosią i Basią. Marysia jako najstarsza córka mogła zamieszkać w starym domu (zapomnialam dodać że Kasandra nie mieszkała z ojcem tylko w domku obok Dona ) oczywiście Marysia juz w pierwszy dzien impreza (asp. populnarność ) jej ukochany Maurycy (Próbówka ) został na noc po imprze i jak się można domyślić była wpadeczka no i Maria panika Maurycy zachował zimną krew i wzieli na szybko ślub (żeby nie mieć nieślubnego dzieciaka ) no i zaraz po ślubie urodziła im się córa Malwina Dalej o Kasandrze: Ma z Darkiem syna Floriana Szczepek dorósł ożenił się z moją simką Martyną i mają syna Julka
Basia i Zosia są nastolatkami, nawiasem mówiąc Basia jest strasznie podobna do mojej koleżnaki z klasy Dalej Przyjemniakowie:
Daniel nadal flirtuje z Kasią a Marysia też nie taka święta znalazła sobie kochasia no i miała wpadke z nim. Urodziła córkę Laurę która jak na złość podobna do ojca Liliana wybyła na imprezę i wróciła w ciąży ( tak naprawdę miała romans z Joe Samochodzikiem ) urodziła synka Eryka tylko nie wiem jak ją wyprowadzić z domu :/ Andżelika nadal szóstkowa uczennica
Biedak Babina urodziła syna Sławka ( po tatusiu ) Damian niby szczęśliwy z Andżeliką a tak naprawdę ma na boku Lilianę Błażej jest dzieckiem.
Kaliente: Nina urodziła synka Mikołaja (z Donem) a Dina w tym samym dniu Marcela (też z Donem). Dina wpadła na pomysł żeby zdobyć Mortimiera wrabiająć go z dzieckiem no więc urodziła córkę Milenę i tak jak myślała Mortimier z poczucia winy wziął z nią ślub ( a wiecie że Kasandra i Aleksander płakali na ich ślubie ) w noc poślubną biedaczek myślał że jest już bezpłodny i zrobił z Diną szybki numerek i teraz Dina jest w ciąży Aleksander jest nastolatkiem i dalej kuje no i to by było chyba na tyle (zdeczka sie rozpisalam )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 13:45   #164
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Sad

A ja po raz kolejny miałam reinstala xP. A przez ten czas nie wiele zdziałałam. W każdym razie losy rodzinek potoczyły się troszkę inaczej niż wcześniej. Otóż...
Kasandra coraz częściej kłóciła się z Donem, aż w końcu zerwała z nim. Nie musiała długo czekać. Niedługo po tym oświadczył jej się Dariusz Marzyciel i wkrótce wzieli ślub. Obecnie Kasandra oczekuje maleństwa z Darkiem. Tymczasem oburzony Don nie zastanawiając się dłużej oświadczył się Kaśce Langerak. Nina nie wiedząc o tym dalej spotykała się z ukochanym, aż w końcu... wiadomo, zaszła w ciążę. Don miał też jeszcze Dinę jako kochankę. Ona również po niedługich staraniach przeszła w stan błogosławiony. Nina dowiedziawszy się, że ojciec jej dziecka jest także ojcem potomka jej siostry załamała się. A Don, nic nie wiedzący o zaistniałej sytuacji, wziął ślub z Kasią. Nina i Dina w końcu urodziły. Potomkiem Niny była dziewczynka Tina (znowu Tina, a Diny chłopiec Klaudiusz. Jak można było się spodziewać Don niedługo po tym dowiedział się o wszystkim. Ale było już za późno, iż także Kaśka oczekiwała jego dziecka. Urodziła córkę Edytę. Jednak wkrótce stało się coś nieoczekiwanego. Kasia po prostu zaginęła (czyt. wyprowadziłam ją i skasowałam w skrzyni rodzin). Donowi nie pozostało nic innego, jak oświadczyć się Ninie, iż Dina razem z jego dzieckiem zamieszkała u Mortimera i wzięła z nim ślub. Nina po długich wahaniach uległa urokowi Dona i wzięła z nim ślub. Wyprowadzili się i razem z Edytą i Tiną zamieszkali w pobliskim domku. Oczywiście Nina znowu jest w ciąży... i właśnie oczekuje na narodziny. Edyta jest wciąż dzieckiem, a Tina już nastolatką.
Tymczasem u Biedaków trochę mniej się wydarzyło. Damian pod namową Andżeliki wymknął się z nią z domu. Oczywiście o 4 rano przyjechał w radiowozie. (tak propos oczywiście też przywróciłam Sławka). Wkrótce Balbina razem z rodziną wyprowadziła się do bogatszego domu, iż Sławomir zarobił krocie w gastronomii. I teraz - uwaga - urodziła ... córkę. Nazwałam ją Oliwia. Sławomir poczuł się w roli ojca i ponownie oświadczył się Balbinie. Wzięli ślub, na który zaprosili połowę Miłowa. A no yo, zapomniałam o Błażeju. Ten też sim nauczył się wszystkiego co trza i teraz jest dzieckiem z platynową aspiracją.
W Przyjemniaków, Próchno i Haków jeszcze nie grałam

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 28.01.2006 - 11:49
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 14:34   #165
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zmiana planów. Ożywiłam Sławka Biedaka i jak na razie to on sobie tam żyje. Urodził się już chyba mały Pawełek. A oto moje tajemne notatki:

Szczepan Marzyciel + Liliana Przyjemniak - 1 dziecko /Szczepan już dorósł i mieszka w takim domku Miłowskim, a Lili siedzi w skrzyni rodzin i nie chce mi się jej wyciągać/
Damian Biedak + Andżela Przyjemniak - studia, 3 dzieci
Błażej Biedak + Klaudia Kaliente córka Niny K. - studia, 2 dzieci /Klaudia będzie jednak opóźniona o rok i rzuci studia na trzecim roku/
Kuba Kaliente syn Diny K. i Danye B. + ??? Pałąk /taka dziołszka/ - 2 dzieci
Lucynka Hak + Łukasz Klon /taki chłoptaś/ - studia, 2 dzieci
Paweł Biedak + Zuzia Mogiłek /taka dziołszka/ -studia, 3 dzieci
Franek Lotario syn Dona i Kasi + Zuzia Klon - 2 dzieci
Kasandra i Darek będa mieli dwa bobaski. Dla nich się coś wymyśli, może spikną się z dzieciakami Damiana albo coś takiego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 14:59   #166
Kaqsia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cóż w moich Maxisowych rodzinkach historia potoczyła się trochę inaczej.
Ćwir -> Morti oświadczył się Dinie, która aktualnie jest w ciązy, Aleksander(obecnie nastolatek) chodzi z moją simką o imieniu Oktawia Aleksandra
Lotario-> Don ożenił się z Kasandrą, gdyż była ona w ciązy Obecnie mają śliczną mała córeczkę Helenę. Jednak gdy nierób Don zostaje w domu z dzieckiem każdego dnia odwiedza go inna kochanka
Kaliente-> w domu została jedynie Nina, która obecnie jest kochanką Mortimera, Daniela Przyjemniaka i Dona. Niedawno wpadła z Donem i z tego przyszła na świat para bliźniaków Don i Tom A ponieważ Nina nie ma czasu zajmować się dziećmi sprowadziła sobie do domu mojego sima ( wyrzuci go jak chłopcy trochę podrosną)
Marzyciel->Darek ożenił się ze sprzątaczką Lucynką Obecnie oczekują swojego pierwszego dziecka Szczepan pozbył się Lilany i zeszedł się z moją simką o imieniu Kakusia
Resztą rodzin nie gram
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 17:05   #167
simek
Guest
 
Postów: n/a
Smile Monteki i Kapuletowie.

Izabela Montek razem z jej mężem umarli ze starości, natomiast Merkuziego zjadł krowo-kwiat. Romeo poprosił Julię o sympatię i teraz oboje skończyli studia (Julia studiowała Biologię, a Romeo Matematykę). Oczywiście zdali z wyróżnieniem. Później, po skończonych studiach Romeo zaprosił Julię do restauracji, gdzie się jej oświadczył. Teraz mieszkają w domu Julii. Obydwoje mają pożądną pracę, ponieważ zarabiają dziennie 3500$. Następnie na świat przyszła Weronika a po niej Tomasz. Obydwoje są piękni i młodzi. Romeo razem z Julią mieli się stać emerytami, ale wypili eliksir życia. Cała ich rodzina ma zapełnione na fula wszystkie umiejęstności. Ich dzieci chodzą do szkoły prywatnej. Teraz prowadzą cudowne, pełne wrażeń i bogate życie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 08:50   #168
semus
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Umnie jest beka:
Nakłoniłem wampira, żeby ugryzł tą podłą Ninę Kaliente, która zaraz po tym w swoim domu spaliła się i tylko popiół po niej został (dobrze jej tak! hahah)Jeśli chodzi o związki pomiędzy Donem, Diną, a Mortimerem to wszyscy trzej się nienawidzą, bo jakaś wpadka była na imprezie. Kasandra znalazła stare fotki Dona z Bella Ćwir i zaczęła podejrzewać, że to on odowiada za jej zniknięcie. przez internet poznała staruszkę Oliwkę Widmo na Dziwnowie, do której się wyprowadziła w poszukiwaniach Belli. Jako, że spodobało jej się w Dziwnowie została tam na stałe i ożeniła się z synem Oliwki Nerwusem Jakimś. Balbina Biedak urodziła małą dziewczynkę, a jej syn uciekł z domu ( jeszcze nie wrócił). Dariusz Marzyciel zginął od choroby, a jego syn pełen rozpaczy udał się na studia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 10:43   #169
Harpsichord
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Ja gram...

...teraz Oliwką Widmo i Ofelią Zmrok. Mają nowe włosy i makijaż . Są najlepszymi przyjaciółkami i rodziną, mieszkają w pewnym kremowym domku .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 12:29   #170
ajatakarozczochrana
Guest
 
Postów: n/a
Cool Dalej u mnie

No więc Lililana wyprowadziła się razem ze swoim synem Erykiem. Mieszka w niewielkim domku n przedmieściach Miłowa i stara się podciągnąć w nauce. Kasandra urodziła kolejnego synka Cypriana Florian jest dzieckiem. Basia dorosła i wyprowadziła się razem z siostrą - nastoletnią Zosią (nie dawałam sobie rady z 6 simów ) Basia jest narazie samotna ale Zosia ma chłopaka - mojego sima o wdzięcznym imieniu Nills Kasandrze planuję spełnić aspirację "mieć 10 dzieci" ( narazie jest w połowie drogi - Marysia, Basia, Zosia, Florian i Cyprian). U Mortiego i Diny nic się nie zmieniło bo nimi nie gram, ale mam plany co do Aleksandra - jak dorośnie wyprowadzi się do Dziwnowa gdzie będzie się oddawał nauce (asp. wiedza) najprawdopodobniej będzie w ciąży to by było na tyle

Ostatnio edytowane przez AleX : 27.01.2006 - 12:31
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023