Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.10.2005, 17:55   #11
|:Alex:|
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ciekawe jak namierzają ?
:con:
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.10.2005, 19:21   #12
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

jeej, nie muszą namierzać. po prostu, tak jak z pobieraniem programów z internetu legalnie, jest to PRÓBKA, pograsz sobie, i tak jak tamte programy, po m-cu (czy innym czasie), program przestaje działać i staje się bezużyteczny, a nie można go równocześnie pobrać raz jeszcze (zwłaszcza w przypadku TSO, ponieważ przy rejestracji jest wymagany adres zamieszkania i nr karty kredytowej, i inne bzdety). także nie są to jakieś wróżki, które przy pomocy szklanej kuli sprawdzają kto ma grę i jak długo w nią gra, i czy za nią płaci. są skuteczniejsze i logiczniejsze metody
 
stare 06.10.2005, 20:48   #13
|:Alex:|
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A gra jest po polsku ? podaj mi swój numer gg i pogadamy o grze OK ?
 
stare 07.10.2005, 17:26   #14
Niespotykany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

@|:Alex:|

O ile dobrze się orientuje, to gra jest wyłącznie w językach, gdzie dostępna jest możliwość korzystania z gry (tzn. w krajach, gdzie możemy płacić comiesięczny abonament). Nie działa tu opcja przetłumaczenia podstawowej wersji gry TheSims na polski i potem instalacji obcojęzycznej TheSims Online, która stałaby się polska. Nie działa też opcja późniejszej zmiany wartości językowych w rejestrze, po zainstalowaniu TheSims Online. Gra TheSims Online jest grą odrębną, całkowicie niezależną od TheSims, która nie ma na nią żadnego wpływu.
Jednak nigdy nie grałem w tą grę, więc mogę się mylić...
 
stare 08.10.2005, 08:46   #15
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał PeB
@|:Alex

O ile dobrze się orientuje, to gra jest wyłącznie w językach, gdzie dostępna jest możliwość korzystania z gry (tzn. w krajach, gdzie możemy płacić comiesięczny abonament). Nie działa tu opcja przetłumaczenia podstawowej wersji gry TheSims na polski i potem instalacji obcojęzycznej TheSims Online, która stałaby się polska. Nie działa też opcja późniejszej zmiany wartości językowych w rejestrze, po zainstalowaniu TheSims Online. Gra TheSims Online jest grą odrębną, całkowicie niezależną od TheSims, która nie ma na nią żadnego wpływu.
Jednak nigdy nie grałem w tą grę, więc mogę się mylić...

Pebciu masz całkowita rację. Ale można rozmawiać po polsku. Jeśli spotkasz jakiegoś Polaka. Co mało prawdopodobne, bo tak naprawdę, to bardzo niewiele osób zdecydowało się na kontynuowanie gry poprzez zapłacenie abonamentu. Ta gra to po prostu jeden wielki niewypał. Dlatego też w Polsce nie zdecydowano się na jej wydanie. nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale tylko 2% ludzkości ma jakikolwiek dostęp do internetu.
 
stare 27.10.2005, 16:34   #16
Nessa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja wprawdzie triala ściągnęłam[dawno temu], byłam strasznie zaaferowana, ale nie zagrałam. trzeba podać właśnie ten kod, chyba z poczty... Nie wiem zresztą, nie wnikam bo i tak mam mało miejsca na dysku Chociaż chętnie bym zagrała
 
stare 31.10.2005, 17:29   #17
Korba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kiedyś ściągnęłam tę grę, ściągała się całą noc, a rano szczęśliwa siadam do kompa i co widzę? Serial number please! Kurcze! I po co mi to?! Byłam po prostu załamana. Nie mogłam w nocy spać, bo mi komputer buczał kiedy grę ściagał. No ludzie, jak tak można?
 
stare 02.11.2005, 23:47   #18
Niespotykany
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Korba
Kiedyś ściągnęłam tę grę, ściągała się całą noc, a rano szczęśliwa siadam do kompa i co widzę? Serial number please! Kurcze! I po co mi to?! Byłam po prostu załamana. Nie mogłam w nocy spać, bo mi komputer buczał kiedy grę ściagał. No ludzie, jak tak można?
No to obowiązkowy etap instalacji gry. Bez podania numeru seryjnego każdy mógłby grać w tą grę ile chce i producentowi poprostu nie opłacałoby się to.
Aby pograć legalnie przez okres próbny, musiałaś wypełnić fomularz, w którym podałaś swój adres email. Na ten adres przyszedł Ci numer seryjny, który miałaś wpisać w tym "okienku"... wtedy mogłabyś pograć bez problemu.

Pozdrawiam !
 
stare 13.11.2005, 17:00   #19
Kamil21
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Eeee tam...

Eeee tam, wiedziałem że TSO jest do dupy... ściągnęłem pograłem... porażka... lepiej by było jakby sprzedawali ją w polsce po jakiejś kosmo cenie (np. 500zł ) i żeby się w nią grało np. pół roku czy coś... pff ;^P
 
stare 17.08.2006, 19:11   #20
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,021
Reputacja: 11
Domyślnie

Trzeba dlugo czekac na podlaczenie nie?? Bo jak ja weszlam w ta gre to mi sie jakby instalowala (po sciagnieciu)
__________________
Lorette jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
TheSims i jej popularność pushek The Sims 1: Uwagi na temat gry 41 07.12.2007 19:51
TheSims Abrakadabra - opinie i przemyślenia Moniczykita The Sims 1: Uwagi na temat gry 125 16.04.2005 17:30


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023