Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.09.2009, 14:41   #31
paulinka0079
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

mam ten sam problem,
gram gram a tu pach,wyłaczylo sie
co jakis czas zapisuje gre bo nie wiem kiedy nadejdzie boom,ale to strasznie denerwujace,zrobilismy wszystko,wyczyscilismy wiatrak od procka,nalozylismy nowa paste a gra sie dalej wylacza po jkais 15 minutch
co jeszcze mozna zrobic zeby tak sie nie robilo?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.09.2009, 16:46   #32
figa
 
Avatar figa
 
Zarejestrowany: 06.02.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 678
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

To ja dodam coś od siebie. Nie tak dawno gra mi też się nagle zaczęła wyłączać sama. Nawet 10 minut nie dało się pobawić
Pierwsze co pomyślałam - pewnie to dodatki i hacki. Wywaliłam - nie pomogło. Powklejałam więc z powrotem na miejsce. I brakło mi pomysłów, bo tak: sterowniki mam aktualne, DirectX najnowszy, laptop czysty, nie przegrzewa się, wymagania bardzo dobrze spełnia...
Więc co to może być?
Okazało się, że w mojej grze zepsuła się jedna parcela (ta, na której grałam). Kiedy zaczęłam grać na innej wszystko było ok! Więc przestałam budować i grać na felernej parceli i jest dobrze. Jak widać ta gra potrafi nieźle zaskoczyć...
figa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2010, 16:33   #33
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

a ja wczoraj poradzilam sobie z aktualizacją .. wrzucialm spowrotem dodatki mody itp sejwy, wlaczam gre i jest moja parcela i wszystko, ale brakuje fryzur tych ktore simsy mialy wczesniej, wiec sciaglam je ponownie, i teraz juz sa ale jak wybiore takowa klikajac na lustrze, gra sie wylacza. zalezy mi na tych fryzurach min. newsey i z peggy wszystkie moje ulubione, niektore są podwojne, czy to ze sa podwojne moze powodowac jakis konflikt i gra sie wylacza?
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2011, 21:44   #34
3kokolina
 
Zarejestrowany: 11.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

ja właśnie sprawdziłam, opcje mi się nie włączają! Klikam na opcje i zaraz ekran mi znika ;/;/ kurde już mi się pomysły skończyły jak sobie poradzić ;/;/
3kokolina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2011, 18:51   #35
AdeleBlanc
Guest
 
Postów: n/a
Mad Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

The sims 3 ma ten blad ze sie wylacza po prostu. Ja tez tak mam dlatego zapisuje co jakis czas choc dodam ze odkad dokupilam RAM gra przestala sie tak czesto wylaczac co nie znaczy ze sie nie wylacza (ale zakrecilam). Moim zdaniem te simy sa troszke nie dopracowane ale co zrobic trzeba to zaakceptowac i juz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2012, 15:03   #36
Miku-Chan
 
Avatar Miku-Chan
 
Zarejestrowany: 26.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra Się Wyłącza Automatycznie!!!

Ja mam gorzej. Gram sobie jakby ngdy nic, gra mi się wył. A jak zrobie save to potem nie mogę wejść do gry, zaraz po tym jak załaduje się pasek. Wyskakuje jakiś bląd, niby windows próbuje to naprawić, ale po chwili tak czy siak trzeba jakby wylączyc grę. :/
Miku-Chan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023