Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.10.2009, 19:55   #1
Pink62
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Rozmazywanie się tekstur i inne

Cześć. Mam poważny problem jeśli chodzi o grę.

Gram na najwyższych detalach (jedynie antyaliasing jest wyłączony) i nagle... postacie stają się po prostu brzydkie. Tekstury się rozmazują (właściwie wszystkie/prawie wszystkie się rozmazują, np. na dachu). Czasem stają się też niewidzialne (postacie). I wkrótce nie chcę wykonywać moich poleceń. Klikam w jakieś miejsce, żeby coś zrobiły, a one stoją. Nawet nie umierają. Ostatnio zrobiłem sobie dłuższą przerwę w grze, gdyż mój kuzyn pożyczył ode mnie płytę :-) i gdy wróciłem do TS3 miałem już cichą nadzieję, że ten błąd nie wystąpi... i nie występował... aż w końcu znowu się pojawił :/ Mam nawet dwa save'y, ale co z tego...

Czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu ? Nie chcę rozpoczynać nowej historii.

Aha i jeszcze jedno. Opisany problem pojawił się dopiero po kilku miesiącach/wielu tygodniach grania. No i tak - mam oryginalną grę z najnowszych patchem.

Ostatnio edytowane przez Pink62 : 13.10.2009 - 19:57
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.10.2009, 20:49   #2
beam.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rozmazywanie się tekstur i inne

Spróbuj trochę zmniejszyc detale. Po co grac na najwyższych? Rozumiem, podczas robienia zdjęc oczywiście można je znowu podkręcic na maksa, ale ogółem nie trzeba.
Mam jeszcze pytanie... Wszystkie tekstury się rozmywają? Masz oryginalne czy też te z neta?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.10.2009, 20:58   #3
Pink62
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rozmazywanie się tekstur i inne

Cytat:
Napisał beam. Zobacz post
Spróbuj trochę zmniejszyc detale. Po co grac na najwyższych? Rozumiem, podczas robienia zdjęc oczywiście można je znowu podkręcic na maksa, ale ogółem nie trzeba.
Mam jeszcze pytanie... Wszystkie tekstury się rozmywają? Masz oryginalne czy też te z neta?
Jesli chodzi o rozmywanie się tekstur... rozmywają się prawie wszystkie. Yhym, PRAWIE, jakieś tam zostają nietknięte...

Dobrze, że zadałaś/eś mi pytanie, czy mam oryginalne tekstury, czy z neta :-) Teraz tak sobie myślę i zauważam, że ten problem wystąpił po tym jak ściągnąłem z internetu postać Paris Hilton i Rihanny i dodałem je do gry. Nie od razu, ale niedługo po dodaniu tych postaci.

Dodane: Wygląda na to, że problem leżał po stronie Paris i Rihanny (co najmniej Paris). Usunąłem je z zakładki "Pobrane" w Programie Startu The Sims 3, wyrzuciłem Paris i przy okazji jej męża i dzieci z domu, oraz wszedłem w edycję miasta i usunąłem dwie jednoosobowe rodziny - Hilton i Riri. I jak na razie jest dobrze. Kurcze... a było tak czarno na białym. Jak wchodziłem do gry i był wybór rodzin, to Paris była cała czarna ;> Jak człowiek cień. A ja dopiero dzięki Twojej wypowiedzi pomyślałem, że coś może być nie tak z tymi pobranymi przeze mnie postaciami. Dzięki! Już nigdy nie pobiorę żadnych nieoficjalnych dodatków :/

Ostatnio edytowane przez Pink62 : 13.10.2009 - 21:23
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023