Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.04.2005, 16:49   #1
Trunks
Guest
 
Postów: n/a
Post Help

Mam prosbe moj deb..... kuzyn wziol plyte simow i mi ja rzucil o sciane i sie rozpadla wiec nie moge grac w simy co bysciem i radzili ps nie mam kasy na kupno ts2 i ts2ns
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.04.2005, 18:19   #2
vampire rose
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no to chyba musisz te kase uzbierac
Takie zycie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 18:19   #3
patryk123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

cóz gdzieś to czytałem "jeśli lubisz grę to ją przegrywasz na wszelki wypadek" no ale jak tak się stało to sklej płytę taśmą z dobrej strony czyli tak jak wkładasz i ok
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 18:54   #4
Lapis_Lasuli
 
Avatar Lapis_Lasuli
 
Zarejestrowany: 02.10.2004
Postów: 372
Reputacja: 13
Domyślnie

Taśmą? Mi kiedyś pękła samoczynnie gwiazda i taśmą to jej raczej nie sklejałam... I raczej owa potem i tak nie działa, bo niby w jaki sposób?
A co do tematu, najlepszym wyjściem jest rozmowa z rodzicami twojego kuzyna. W rozmowe wplącz pytanie, bądź stwierdzenie, że kuzyn wziął twoją płytę i rzucił nią, a ona jak to z płytami się dzieje, pękła. Powiedz, że kosztowała cie 150 zł, i spytaj co masz teraz zrobić, bo to nie twoja wina. Chyba, że on ma... 3 latka. Ale i tak powinieneś pogadać z rodzicami kuzyna.
__________________
av by rainne
edited by saya
Lapis_Lasuli jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2005, 19:01   #5
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp

Cóż, będzie to dla Ciebie nauczka, że jak przychodzi do twojego domu kuzyn to chowasz grę na najwyższą półkę, żeby nie mógł jej dosięgnąć No i już gdzieś napisałam, że jak lubisz grę to najpierw robisz jej kopię. Przynajmniej tej płyty która jest potrzebna do grania.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 09:24   #6
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 778
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karen89
Cóż, będzie to dla Ciebie nauczka, że jak przychodzi do twojego domu kuzyn to chowasz grę na najwyższą półkę, żeby nie mógł jej dosięgnąć No i już gdzieś napisałam, że jak lubisz grę to najpierw robisz jej kopię. Przynajmniej tej płyty która jest potrzebna do grania.
No i co by to dało?? Przecież każdy wie, że z kopiowaną płytą simów nie da się grać, ponieważ posiada ona zabezpieczenie przed kopiowaniem...
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 14:55   #7
Żuber
 
Avatar Żuber
 
Zarejestrowany: 03.02.2005
Skąd: Białystok
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,343
Reputacja: 10
Domyślnie

Sklejanie płyty taśmą - ROTFL!
Co do problemu.Ja tam bym polecał wymuszenie na gościu by ci oddał kasę...Mi raz kumpel połamał płytke od Warhammera 40.000 Dawn of War i przekonałem go by mi oddał ta kasę (Od razu mówię że to nie było przekonywanie za pomoca pięści xP )
__________________
[img]http://i37.************/2yjsxeq.gif[/img][IMG]http://i44.************/a3duup.gif[/IMG][img]http://i37.************/2yjsxeq.gif[/img]
Żuber jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 16:32   #8
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Smile Odp

Da się. Przegrywamy w Alcoholu A to powtarzam legalne. Tak nawet pisze w zasadach użytkowania na końcu książeczki z Simsami.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 18:54   #9
Trunks
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie thx ale

wiec tak (cudem bo wyjezdzali juz)spotkalem rodzicow tego kuzyna i wiec tak jak ktos napisal mial on 3lata i rodzice tak gadali(hamy)i sie okazuje ze sie skonczylo a tak neie mam (ani moi rodzice)do nich zadnych kntaktow bo oni telefonu nie maja(dzwonili od babci omfg )wiec nie wiem co dalej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 20:48   #10
Nerissa7
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To trzeba podać do sądu. Znajdź tylko dobrego prawnika i uzbieraj trochę kasy. Sprawiedliwość musi być!!!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023