Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.04.2005, 17:10   #1
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie Ciemności =D

Heej! Pisze tutaj bo mam pewien problem w grze:
1. Kupiłam nowy komputer.
2. Zainstalowałam na nim grę THE SISM 2
3. Zainstalowałam na nim grę THE SIMS 2 NA STUDIACH
4. Włączyłam grę.
I tu się zaczyna mój problem, bo, gdy... włączam jaką kolwiek parcelę, to jak jest dzień i wstawię okna to w ogóle pomieszczenie nie chce się rozświetlić i to za każdym razem nawet po ponownym włączeniu gry. Trochę mi się głupi gra, bo wszystko w domu jest ciemne i nic nie widać.
A drugi problem całkiem odbiegający od tamtego to jest, że po zainstalowaniu TS2:Na studiach te simy mają słabszą grafikę, czyli obraz jest niedopracowany i zamazany. co ja mam robić :\ ?
__________________
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.04.2005, 17:22   #2
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp

1. Ciemności to prawdopodobnie wina karty graficznej (Podejrzewam, że jesteś "szcześliwą" posiadaczką GeForce 4 ...)
a w THS 2 na studiach parametry grafiki musisz ustawić zeby było ładnie Wybierz ustawienia (3 kropki na interfejsie), ustawienia grafiki i wybierz detale--> wysokie, i jakość tekstur--> wysoka a jak to nie zadziała to możliwe że masz kartę graf. z pojemnością poniżej 34 MB, bo w takich może występować rozmazywanie tekstur. W takim wypadku należy zmienić rozdzielczość do 800x600. (W Windowsie, nie w grze) Jeżeli to nie podziała to przykro mi : nie wiem

Ostatnio edytowane przez Jillian : 11.04.2005 - 17:25
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2005, 17:32   #3
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karen89
1. Ciemności to prawdopodobnie wina karty graficznej (Podejrzewam, że jesteś "szcześliwą" posiadaczką GeForce 4 ...)
a w THS 2 na studiach parametry grafiki musisz ustawić zeby było ładnie Wybierz ustawienia (3 kropki na interfejsie), ustawienia grafiki i wybierz detale--> wysokie, i jakość tekstur--> wysoka a jak to nie zadziała to możliwe że masz kartę graf. z pojemnością poniżej 34 MB, bo w takich może występować rozmazywanie tekstur. W takim wypadku należy zmienić rozdzielczość do 800x600. (W Windowsie, nie w grze) Jeżeli to nie podziała to przykro mi : nie wiem
tekstury są potrzebne do ładniejszego prezentowania tapet, podłóg i samych simów - do światła niewiele mają.

w opcjach grafiki można jeszcze zmienić "oświetlenie" na wysokie. poza tym (jeśli komputer jest dosyć słaby (znaczy karta graficzna jest ledwo ponad minimalne wymagania) pomóc może tylko umieszczenie dużej liczby okien na parceli, orz zakupienie lamp i trzymać je włączone nawet w dzień.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2005, 17:18   #4
.:WiLa:.
Guest
 
Postów: n/a
Post PoMużCiE...

Ja tez mam maly problemik. Gram se normalnie w gre a po krotkim czasie zacina sie, a dwa obrazy nakladają sie na siebie. I na dodatek nie robią sie zdjecia. Wiem, ze to pewnie problem karty graficznej, ale jaka to karta w koncu powinna byc zeby wszystko dobrze dzialalo?? Pomuzcie... :1smutny:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2005, 17:32   #5
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

DarkAngel
w opcjach grafiki załącz odpowiednie opcje
jaki masz komputer
WiLa:
A jaką masz kartę graficzną?

W obu przypadkach, jeżeli nie wiecie jak sprawdzić, sprawdźcie mój przyklejoy temat o częściach, tam piszę jak w Evereście sparwdzić co trzeba.

Najbardziej rozsądną kartę teraz jest GeCube Ati Radeo 9550 Extreme, w cenie od 350zł(Allegro), 385(Proline.pl), 399zł (Komputronik.pl)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 12:50   #6
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Mój komp jest nowiusieńki i bardzo dobry z równie bardzo dobrą kartą graf. nie podam dokładnych szczegółów do niego bo nie znam
Ale na tym starym i gorszym troszkę te simy były lesze niż na tym
__________________
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2005, 14:08   #7
Pingwin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nowy komp nie znaczy, że bardzo dobry
Komputer z, np. Real'a tez może być nowy ale bardzo dobry, ani dobry nigdy nie będzie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023