Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.06.2005, 15:38   #1
azietek
Guest
 
Postów: n/a
Post jak sie wprowadzic do abrakadabrowa

Witajcie !!! Musialam zalozyc nowy temat poniewaz nie moglam znalezc odpowiedzi na moje pytanie jak sie mozna wprowadzic do domu w abrakadabrowie.prosze pomozcie i sorki jesli cos zle zrobilam. jestem tu nowa. Pozdrawiam
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.06.2005, 15:50   #2
Metka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odpowiedź

No więc, jeśli masz zrobioną już rodzinkę, najpierw musisz ją wprowadzić na normalną działkę, i zarobić np.1000 magimonów (np=tyle ile wymaga cena poszczególnego domu), i tyle ile trzeba simoleanów (normalnych, simoskich pieniążków).

Gdy już osiągniesz potrzebną sumę pieniędzy, "zabierasz" rodzinę do (niewiem jak to nazwać...) takiego tego, gdzie czekają rodziny na wprowadzenie do domu.

Jak już to zrobisz, przełanczasz na widok abrakadabrowa i na to, gdzie sąrodziny. Bierzesz wtedy tą twoją i wprowadzasz jądo domku...

Miłej gry!

Ostatnio edytowane przez Metka : 16.06.2005 - 15:52
 
stare 17.06.2005, 10:52   #3
azietek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no niestety cos nie tak. Zrobilam tak jak pisalas i niestety jak wejde do abrakadabrowa to mojej rodzinki tam nie ma. Zaznaczam ze mam pieniadze i mamigony i mam dom z rodzina.hmm i co dalej? moze czegos mi brak?
 
stare 17.06.2005, 19:49   #4
czar
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał azietek
Witajcie !!! Musialam zalozyc nowy temat poniewaz nie moglam znalezc odpowiedzi na moje pytanie jak sie mozna wprowadzic do domu w abrakadabrowie.prosze pomozcie i sorki jesli cos zle zrobilam. jestem tu nowa. Pozdrawiam
Metka i ty- nie piszcie posta pod postem(jest edytuj)!

A wiec Metka chyba nie wyjasnila ci tego zbyt jasno, moze ja ci pomoge. Oto kolejnosc wykonywania czynnosci, prowadzacych do przeprowadzki do Abrakadabrowa:

1. Stworzenie rodziny i wprowadzenie jej na "zwykłą" dzialke.
2. Zarabianie magimonów(musisz chyba miec 1000 lub 1500, by sie przeprowadzic). Aby je zarobic jezdzisz do Abrakadabrowa i wystepujesz, sprzedajesz swoje wyroby itp.(przeszukaj forum, jesli nie wiesz jak zarbiac)
3. Gdy juz masz odpowiednia sume, musisz eksmitowac swoja rodzine z ich obecnego domu(buldożer).
4. Przełaczasz na widok abrakadabrowa(kapelusz z różdżką na gorze ekranu).
5. Klikasz na widok rodzin(te ludki).
6. Wybierasz swoja rodzine i mozesz wprowadzic ja do domu na Mrocznym Uroczysku(Abrakadabrowo). Zwroc uwage na ceny domow- sa podane w magimonach.


Mam nadzieje, ze to ci pomoze . W razie problemow napisz do mnie na PM.


P.S. Jeszcze raz przypominam- nie pisz posta pod postem!!!
 
stare 21.06.2005, 13:28   #5
azietek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzieki za wszystkie podpowiedzi wlasnie sie wprowadzilam!!! wielkie dzieki :*
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
~>THE SIMS FOTOSTORY<~ Justa The Sims Fotostory 233 15.08.2004 03:32


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023