Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.01.2011, 14:28   #121
Pinezka
 
Avatar Pinezka
 
Zarejestrowany: 20.01.2010
Skąd: Świętokrzyskie
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Saheli - Chętnie bym to zrobiła, ale nie wiem, czy jest taka możliwość jeśli nie mam zarejestrowanej gry ani konta na EA.

Noemi poznała złego wampira - Beau Marrick, z którym jak sądzę zamieszka, a Jacob zostanie w domu rodzinnym.
Pinezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.01.2011, 15:41   #122
eklera123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Więc teraz kolej na moją historię Niedawno zaczęłam grać wampirami – nie pytać czemu, jakoś mnie tak naszło.. Więc kilka minut w CAS, jedziemy do domu i oto moja parka. Nie mam ich zdjęć przed przemianą, ech, no mogłam pomyśleć

To jest Marta Trick, flirciara, bardzo lubi dzieci. Lubi rozmawiać, jednak nie ciągnie ją do klubów nocnych.


To natomiast mąż Marty, Jon. Marta i Jon są do siebie podobni – oboje uwielbiają dzieci, lubią dużo rozmawiać. Jon jest dobry. Zawsze ''po cichu'' marzył o założeniu własnego zespołu. Kto wie, może mu się uda?


Wspólna gra w cymbergaja..


Para bardzo dobrze się dogadywała, więc nie trzeba było czekać aż Marta i Jon zapragną mieć dziecko.


Wspólne oglądanie telewizji..


-Hmmm.. może jednak powinnam wziąć ten truskawkowy błyszczyk?


-Nie gadaj tyle! Leci przecież Życie w Ciszy!


-Julio, wróć do Jasona, proszę!
-A mogłem pójść do kolegi..


Przepraszam za jakość zdjęć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2011, 17:11   #123
Pinezka
 
Avatar Pinezka
 
Zarejestrowany: 20.01.2010
Skąd: Świętokrzyskie
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Gingers - Przepraszam z wcześniejszy off .

Odnośnie tematu, skupiłam się na Jacobie, ale na pewno będę czasem doglądać także Stellę.
Jacob jako urodzony sportowiec dniami i nocami starał się poprawiać swoją kondycję.

W międzyczasie zestarzał się pan domu - Denis.

Denisa dopadło coś w rodzaju kryzysu wieku średniego. Zaczął romansować z niezwykle chętną pokojówką. Wszystkiemu przyglądał się Jacob, wkrótce dowiedziała się również Stella. Ich stosunki znacznie się ochłodziły. Stella nie mogła wybaczyć mężowi zdrady..

Niedługo później, gdy Jacob wkraczał w dorosłość, w domu pojawiła się Jessica - córka zmarłej przyjaciółki Stelli, którą wzięła pod swoje skrzydła.

Jacob od razu wykazywał zainteresowanie simką. Najpierw starał się zdobyć jej przyjaźń, ale wkrótce okazało się, że to za mało. Jessica zakochała się na zabój i tak Jacob znalazł dziewczynę.

Warto rzec parę słów o Noemi. Zakochała się w przystojnym wampirze - Beau Merrick'u i zamieszkała z nim, a niedługo później dała mu syna. Na razie jest szczęśliwa, ale nie sądzę, aby związki wampirzo - ludzkie były związkami łatwymi

Ostatnio edytowane przez Pinezka : 31.01.2011 - 09:30
Pinezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2011, 13:10   #124
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Ja nie rozumiem dylematu, "zostawić Jacoba czy jego siorkę?". Ja bym grała oboma na raz. Ja mam taki "styl gry", że skaczę po wszystkich ulubionych rodzinach w mieście, bo bym się zanudziła, gdybym grała tylko jedną rodziną. Owszem, mam jedną główną, u której siedzę najdłużej (Anastazja i Jason Bard), ale ich krewnych i znajomych odwiedzam bardzo często.

Och i mam to całe Barnacle Bay. Bawiłam się trochę modem NRaas Porter i przeniosłam tam kilka rodzin z SV i River. Zaadoptowałam sobie jedną samotną dziewczynę, Odessę Cross, czy tak jakoś. Ona pracuje w gastronomii. Pracowała właściwie, bo ją zwolniłam. Teraz jest matką trójki dzieci, więc ma ważniejsze obowiązki... Tej to w życiu zamotałam, macie na mnie zły wpływ... Aż żałuję, że nie robiłam fotek, bo byłby ubaw. Ładna dziewczyna ta Odessa.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2011, 13:17   #125
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 556
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

ja bym nie mogła . za dużo ich. nie wiem nawet gdzie kto mieszka zawsze wybieram faworytkę/faworyta, wyprowadzam i się zajmuję. a tych co zostawiłam w domu to mam gdzieś
wkurzające przy przeprowadzce jest to, że cała kasa zostaje albo u jednej albo u drugiej rodzinki. jakby nie dało się podzielić...
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2011, 14:24   #126
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Z modem da się. Ja zawsze przy przeprowadzce idę z tymi, co się wyprowadzają, a potem modem robię przelew tym, co zostali. NRaas Master Controller to potrafi...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2011, 15:03   #127
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Ledwo pogralam i juz mnie wywalilo z gry, oczywiscie nic sie nie zapisalo :/ Mam niestety tylko kilka zdjec

Do Bridgeport przeprowadziła się właśnie Holly Fleur, jest flirciarą a jej pragnieniem jest piec bara-bara w rożnych miejscach. Bardzo lubi chodzić do najmodniejszych klubów, można ją określić mianem duszy towarzystwa. Jest schludną i ambitną dziewczyną. Jej pasją też jest sport, chce swoje życie poświecić karierze w wojsku.
[IMG]http://i51.************/akyfqs.jpg[/IMG]

[IMG]http://i52.************/28vruhg.jpg[/IMG]

Słabą strona Holly jest gotowanie, ale za to dzielnie gasi pożary pokazując, że jest nie zależna i odważna.
[IMG]http://i54.************/14uv0np.jpg[/IMG]

Przybytek Walusia to jej ulubione miejsce spotkań ze znajomymi.
[IMG]http://i55.************/9qy693.jpg[/IMG]

Poderwała nawet wampa... XD
[IMG]http://i51.************/20fyqgn.jpg[/IMG]

Dba tez od dobrą kondycję.
[IMG]http://i52.************/2h3vkia.jpg[/IMG]

Pewnego wieczoru postanowiła zaprosić Beu(?) i poprosić o przemianę, udało się i ją ugryzł.
[IMG]http://i52.************/2cp4awi.jpg[/IMG]

Niestety moja gra skonczyla sie na tym, bo wywalilo mnie do pulpitu ://
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2011, 15:41   #128
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Ups... Mnie też ostatnio wywaliło. Więc może ten sposób z grzebaniem w Windku nie jest taki znowu skuteczny. Jak ktoś chce to sprawdzić, to napisałam o tym bloga. Przerabiałam dom moich ludzi w Barnacle Bay i mnie wywaliło. Pewnie powodem było nadużywanie kodów BuyDebug i MoveObjects. Te dwa kody bywają problemowe niestety. Gra ich bardzo nie lubi, bardziej niż TestingCheatsEnabled true. Jakoś mam moda na automatyczne włączanie się tego kodu i nic grze nie jest, a jak tylko korzystam z BuyDebug i MoveObjects, to chwila moment i oglądam tapetę na moim pulpicie. Przypadek? No nie wiem...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2011, 15:44   #129
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

ja korzystam z moveObjects na okrągło i mnie nie wywala.BuyDebug nie używam,więc może to on coś psuje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2011, 18:26   #130
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

mnie też przy moveobjects nie wywala, ani przy kaching, ani motherlode, ani testingcheatsenabled i działają mi dodatki, wreszcie! oprócz fryzur :{

fociaszki wstawię później, bo nie mam ochoty na zmniejszanie ich teraz, ale powiem, że ritchie shvoo się wyprowadził, morrigan hemlock przemieniła go w wampira, po czym zakochali się w sobie i morrigan umarła na słońcu (bez insynuacji, że to przez słońce: po prostu była okropnie głodna). w ciągu dwóch dni żałoby (lols) ritchie (przypominam: trzecie pokolenie shvoo :dumny poznał elvirę jakąśtam, maxisówkę, wampirek również. zakochali się, szybko spłodzili dziecko, zaręczyli i ślub (idealna miejscówka, park bridgeport czy coś takiego). wkrótce urodziła się immen (urodziła się w dzień urodzin ritchiego ach ten testingcheats). kiedy stała się małym dzieckiem ritchie dostał okazję z ośrodka naukowego landgraaba, aby ożywić ukochaną niegdyś osobę. poszedł tam ze szczątkami morrigan hemlock i... komunikat był, że nie udało się do końca, ale steruję teraz duchem (morrigan obłędnie pokochała immen, córkę elviry i ritchiego). poza tym obydwoje rodziców chciało powiększyć rodzinę, więc aktualnie elvira jest w drugiej ciąży. w sumie - za parę minut pewnie poród!

aktualizacja po PARU MINUTACH : rodzina shvoo powiększyła się o nowo narodzoną fran.

Ostatnio edytowane przez brzos : 31.01.2011 - 18:33
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023