Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.03.2005, 20:48   #1
***Silye***
Guest
 
Postów: n/a
Blush Zemsta boginii...

Postaram się, aby to fs wyszło, doceńcie to!


Justyna Cherc weszła po schodach powolnym krokiem, nie spodziewała się po swoich nowych współlokatorach niczego dobrego... Chodziły pogłoski, że... Czczą boginii płodność Emilianę... Ale cóż, raz kozie śmierć! Nagle trzasnęły dzrzwi, Justyna podniosła głowę... Przed nią stał smukły blondyn w czarnej bluzce Rockowego zespołu i modnych dżinsach... Wyglądał olśniewająco! Dziewczynie zrobiło się nagle lżej i podeszła się przywitać.

-Cześć, jak się domyślam, ty jesteś Justyna Cherc?- Zamruczał zadowolony blondyn-Coś czuję, że dobrze mi się będzie z tobą mieszkało!
-Mhm...- Odburknęła Justyna, której odjęło mowę.
-Chodź, pokażę ci twój pokój!

Pokój był skromnie urządzony, ale jasny i to wystarczało do poprawy nastroju, Justyna zachwycona rzuciła się na łóżko, ale za chwilę spoważniała, Gabriel (bo tak miał na imię ów ideał) wszedł do pokoju.
- Myślę, że powinniśmy omówić sprawę czynszu!
Dziewczyna kiwnęła głową
- Muszę jak najszybciej znaleźć pracę-pomyślała- oszczędności są na wyczerpaniu.
Gabriel wyszedł... Justynie zrobiło się smutno, więc wybrała się do biblioteki- stały tam dębowe regały i barek, ale było strasznie ponuro. Blondyn zaczął ją obserwować.
No, no całkiem niezła- pomyślał- nadaje się do rytuału...

Justyna wyszła słysząć jakieś skrzypienie... To maszyna do ćwiczeń, a na niej jakiś mięśniak... Podeszła się przywitać.

-To pewnie ten okryty złą sławą Eryk-pomyślała.
-Hej!-Zawołała głośno.
-Spadaj!Ćwiczę!-odburknął Eryk.
Oburzona niegrzeczną odpowiedzią łakoma przyjaźnie dziewczyna poszła zwiedzać dalej stare domisko. Nagle zobaczyła Gabriela, gdzieś dzwonił, wrodzona ciekawość wzięła górę i Justyna zaczęła podsłuchiwać rozmowę:


-Aha, mam ofiarę... Tak, tak... Myślę, że dziewica... Nie może? Aha, rozumiem...-co chwilę burczał do słuchawki Gabriel.
Nagle Justyna kichnęła, sprawa wyszła na jaw. Zdziwiony Chłopak spojrzał za róg ściany.
- Ach, to ty?- powiedział i mocno pocałował dziewczynę, a jej wydawało się, że troskliwość w jego głosie była sztuczna- Idź spać, musisz wypocząć, pewnie jesteś zmęczona podróżą.

-Ale, ja chciałam jescze poczytać książkę...
-Jak chcesz...

Justyna weszła do biblioteki, znalazła tam ciekawą książkę o bogach.
Po chwili usłyszała trzask zamykanych drzwi i zobaczyła coś dziwnego...
Na dworze stał Gabriel i...rozmawiał z jakimś potworem!

-Chyba mam zwidy-pomyślała przecierając oczy- ten dzień był męczący, idę spać.
J ak powiedziała, tak zrobiła!

Ostatnio edytowane przez ***Silye*** : 28.03.2005 - 16:23 Powód: Zdjęcia
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023