Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fs??
super 78 47.56%
fajne 49 29.88%
może być 22 13.41%
kiepskie 9 5.49%
porażka 6 3.66%
Głosujących: 164. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.01.2006, 12:11   #11
girlie94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Oblicza miłości- komiks

Mi się ten komiks bardzo podoba. Mam nadzieję, że będziesz go kontynuowała.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.01.2006, 12:18   #12
Patti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie 1 odcinek nie zachwycił aż do utraty tchu. Ale, szczerze mówiąc, nie był beznadziejny.
I zauważyłam coś, co w niektórych domach mówią mamy do swoich córek: "Zrób coś z tym, to wygląda okropnie". Ogólnie wszystko jest dobrze. Narazie z oceną się powstrzymam, ok?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 15:34   #13
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie

Witam wszystkich ktorzy czytali i chca czytac to moje dzielo (hahaha). Otoz niedlugo zaczna mi sie ferie i rozpoczne prace nad 2 odcinkiem (jesli chcecie ) Postaram sie zrobic go jak najszybciej (ale gra zajmuje duzo czasu ) Pozdrawiam czytelnikow!!
__________________
I'm always amazed how we're so self destructive

Ostatnio edytowane przez Apostołka : 04.02.2006 - 21:00
Apostołka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 15:54   #14
saya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie jest jakoś rewelacyjnie, nie jest też jednak aż tak źle. Czekam na kolejny, mam nadzieję, że troszkę lepszy, odcinek. Zaciekawiło mnie, choć odczuwam niedosyt i pewnego rodzaju monotonię fabularną.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 15:55   #15
~!~ScHiZoLkA~!~
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Mi sie podoba:] Pisane językiem potocznym, a ja lubie jak jest tak pisane:] I ta mama jest fajna Poza tym,że cały czas mówi Florze, że okropnie wyglada heh Ale to mi się spodobało:]
Pozdrawiam Będę komentatorką twojego komixu:] I mam nadzieję , że go skończysz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 16:01   #16
ja_ja
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp :]

Ja osobiście nie znam się na komiksach (zbyt to skomplkowane
), ale moim jeśli chodzi o graficzna strone, to nie jest najgorzej. Komiks jest czytelny. Na tomiast jeśli chodzi o fabułe, to szczerże mówiąc nie spotkałam się jeszcze z historią która byłaby naprawdę życiowa. Chcąc nie chcąc wszystkie historie wymyslone prze człowieka będą podobne. Jedli chodzi o oblicza miłości, to trudno tu jakoś to ocenić po jednym odcinku, więc liczę na następne odcinki. Na razie nie ma czego oceniać- akcja dopiero sie rozwinie (mam nadzieje). A tym czasem pozdrawiam Cię Paulinko i zyczę sukcesów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2006, 20:09   #17
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie

Witam wszystkich! Po dlugim czasie wreszcie 2 odcinek Nie wiem czy sie wam spodoba, ale jest dluzszy i chyba troche wiecej sie w nim dzieje... Niestety te zdjecia sa juz najwyzszej jakosci na jaka mnie stac. Ale staram sie robic takie by was zadowolic (ale te ubranka to ciezko trafic na wyrazne, taka szachownica z nimi, ale sie staralam). No to przed wami 2 odcinek! Tym razem bez plakatu...Licze na wasze komentarze!!

































































































__________________
I'm always amazed how we're so self destructive
Apostołka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2006, 20:44   #18
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Na początek chciałam do czegoś nawiązać...
Cytat:
Napisał polcia
Pozdrawiam (nielicznych) czytelnikow!!
Nielicznych? Polcia, czego się spodziewałaś po pierwszym odcinku? Przecież dostałaś dużo komentarzy... Moje początki wygladały ichyba dentycznie, jeśli chodzi o liczbę komentów, w każdym razie nie miałam ich więcej. Prędzej mniej. W sondzie głosów też mniej. Są fs, które dostają 1-3 komentarze. Naprawdę dostałaś dużo i nie powiedziałabym, ze są to głosy nieliczne. OK, przejdę do oceny.

Jakość zdjęć jest jaka jest, ale mimo to zdjęcia wygladają jak dla mnie estetycznie. Widać, ze robisz, co możesz, by były OK. Za to plus.

Jeśli zaś chodzi o treść, to nie przypadła mi za bardzo do gustu. Tzn. fragmenty, gdzie Flora rozmawia z rodzicami i ma urodziny są fajne ("Kwiatuszku!"). Fajnie, że przedstawiasz te postacie, które się pojawiają.
Ale fragment z Orlandem mi sie nie podoba, ta ich gadka, przemyślenia Flory... Wychodzi na idiotkę. A te "hihi", "hehe", bardzo mi coś przypomina, ale nie powiem co. I jest tych śmiechów zdecydowanie za dużo. Mogłaś hihi usunąć chociaż w swojej wypowiedzi, kiedy przedstawiałaś jedna z postaci.

Nie chodzi o to, że Flora nie może być idiotką, tylko mnie to po prostu znudziło. Ale fajnie, że Flora wyjeżdża i zakończyło się też ciekawie. Jestem ciekawa, co przygotujesz na kolejne odcinki. Na razie więc nie oceniam. Zrobię to po 3. albo 4. odcinku.

Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2006, 21:08   #19
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Polciu, to co powiesz o ilości komentów przy moim FS, które ma 4 komentarze po każdym odcinku? Co? Że to jest ZAŁOŚNIE mało? Tego bym się spodziewała. Nie bądź zbyt wybredna i bierz, co dają..

FS jest takie jak każdy komiks. Bogata, rozpieszczona córeczka chce coś zrobić, a jak tego nie dostanie to dostaje z kolei ataku "Młodzieńczego buntu". Niezbyt zaradni rodzice nie potrafią poradzić sobie z córunią. Ja to bym przypiłowała raz a dobrze ;D Wiem, wiem, nie mam instynktu macierzynskiego. Dobrą matką chyba nie będę

Zdjęcia takie sobie..a one akurat w komiksach są alfa i omega... 7/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2006, 14:51   #20
cocojumbo
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp COCOjumbiście

hej , hej !! widze ze nie wszystkim podoba sie to fotostory ale zdecydowana wiekszosc głosow jest za i ja tez !! chociaz to dopiero drugi odcinek :] mam nadzieje ze wytrwasz do końca i że nie bedziemy musieli czekać zbyt długo na kolejne odcinki . myślę też że następne komenty będę mogła załączać jakoś normalnie bez fatal errorów i tak dalej . tak więc mi się podobało i tak trzymać(nie puszczać )
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023