Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 1 33.33%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 1 33.33%
3 gwiazdki - Przeciętne 1 33.33%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 0 0%
Głosujących: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.04.2006, 21:20   #11
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

No fajnie. Ciekawy odcinek, podobał mi sie bardziej niż drugi, piszesz z humorem...

Jest dużo literówek, powinnaś pisać w Wordzie (podkreśli Ci) albo bardziej zwracać na to uwagę. Literówki w Twoim fs to np.:
Jrobił, uśmmiechnęła, pomeiszczenia itd. Często nie ma polskich znakow i nie dajesz spacji po kropkach, kropki stawiasz po dwie zamiast po trzy i tym podobne małe błędy.

Zdjęcia są ładne, na trzecim widać kawałek ramki od "pauzy", na czwartym pświatę- pozostałość po usuniętym kryształku. Ale podobają mi się.

Ocenę dam po odcinku trzecim.

Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.04.2006, 22:12   #12
karoleczkaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

krótko mówiąc to bardzo mi się podoba.treść ciekawa, nigdy się z takim FSem nie spotkałam, taka bardzo powiedziałabym-życiowa....czekam na c.d mam nadzieję,że coś się bliżej wyjaśni...hmmm...tylko dalej nie wiem który to Leo a który Brojgel;]ale to już sama znowu dojde, a znowu bo wyjaśnienie który jest który już było...no ale ja to ja i mi trzeba przy każdej okazji;p no to
POzdrawiAM i ŻyczE dUUUżżżej WenY
KAroliNA :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2006, 09:54   #13
*Linka*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nastęny part fotostory ukaże się po świętach. Zycze wszystkim wesołych świąt. Zaczynam pracę and tekstem. Efektem długich przerw między odcinkami jest tempo gry. POzdrawiam i zapraszam na trzeci odcinek już wkrótce.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2006, 13:58   #14
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mnie się nie podobają te odstępy między wypowiedziami. Nie dośc, że dłuższe, to jeszcze trzeba przeskakiwać o linijkę. I, tak jam mówi Isi - dużo literówek. A co do Worda - niekoniecznie podkreśli, ja dopiero od niedawna mam zainstalowany polski.
Akcja mnie nawet zaciekawiła (dlatego piszę posta, żeby tematu nie zgubić ). Czekam na dalszy rozwój.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2006, 11:22   #15
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Fabuła tego fotostory bardzo mi się spodobała. Według mnie jest oryginalna i bardzo wciągająca. Chyba nie mam żadnych uwag. Drugi odcinek podobał mi się tak samo jak i pierwszy. Nie pozostaje mi nic tylko czekać na kolejne części. Pozdrawiam!
__________________
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2006, 11:51   #16
..::CaRmEn::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak jak już mówiłam po pierwszym odcinku, tak mówie i teraz, że Twoje FS spodobało mi się.
Drugi odcinek jest tak samo dobry i tak samo ładne zdjęcia.
I tak jak mówiłam wcześniej - jak dla mnie te odstępy w tekście są bardzo dobre. Ładne, estetyczne i przyjemnie się czyta.
Czekam na 3 odcinek...
Pozdrawiam, ..::CaRmEn::.. ;-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.05.2006, 16:16   #17
*Linka*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

odcinek 3 się zrobił prawie, zostały zdjęcia, zaręczam, ze umieszczę go już niebawem, sory za tę przerwę, ale miałam dużo zdawania i wogóle, a teraz przechodze ospę to mogę troche się zająć, pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023