Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 37 61.67%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 13 21.67%
3 gwiazdki - Przeciętne 7 11.67%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 3 5.00%
Głosujących: 60. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.04.2006, 19:21   #1
.SiMCiA.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Change my life - komiks

Uhh, moje pierwsze FS, nareszcie! Wszystkie krytyki przyjmę z godnością Ale, mimo to, mam nadzieję, że będzie ich jak najmniej No nie będę już duo pisac, więc do dzieła:




Odcinek 1.
Odcinek 2.
Odcinek 3.







































-Gdzie zamieszka Rita?
-Kto będzie jej nowym opiekunem?

To wszytko w następnym odcinku...


Ostatnio edytowane przez .SiMCiA. : 19.05.2006 - 19:19
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.04.2006, 21:00   #2
Justykala
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No no! bardzo mi się podoba, tylko mam dwa zastrzeżenia, ale takie małe, graficzne:
- dymki powinny się zaczynać troche dalej od twarzy bo wygląda jakby... nimi wymiotowali np. zd 5, spójż na Rite.
- te czerwone prostokąciki opisujące sytuacje powinny być raczej na górze, bo ja zawsze najpierw zwracam uwagę na dymki, a później dopiero na to co jest na dole. OK? wtedy będzie Śiuper!
oceniam 8/10, i te dwa zabrałam za te dymki i napisy, ale ogólnie jest super. treść ciekawa..twu! jaka treść, dymki

nom w każdym razie masz fana swego FS
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.04.2006, 21:42   #3
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Całkiem fajne.
Podoba mi się końcówka, jak ojciec umiera i Rita rozpacza, bardzo realistycznie to zrobiłaś.
Na początku mi się skojarzyło trochę z "Obliczami miłości" Polci (bogata rozpieszczona córka-blondynka, wybiera się na wycieczkę, tam było imię Flora, a tu nazwisko), ale myślę, że to zwykły zbieg okoliczności, bo już końcówka jest inna.
Tekst jest w porządku (tylko "niemożliwe" razem- 2. obrazek), czcionka też.
Widzę, że zdjęcia są rozmazane- chyba zapisujesz w Paincie jako .jpg. Jeśli chcesz, żeby były ładniejsze, to a Paincie zapisuj jako .bmp, a potem w innym programie (np. Gimp, Photoshop) jako .jpg. Bo mi się te rozmazania rzucają w oczy, a ujęcia są bardzo ładne i nie ma żadnych dymków, kryształków, niskich ścian...
Fajny plakat.
Ocenię gdzieś tak po 4. odcinku,
pozdrawiam.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2006, 08:04   #4
~Asiulek94~
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No mi się niezbyt podoba. Wolę inne opowieści :con: nie o takich jak to Isi powiedziała "rozpieszczonych, bogatych blondynkach" :con: . Co do zdjęć nie mogę się przyczepić, bo są bardzo ładne. Nie wiem co ci się Isi w nich rozmazuje . Tekst jest... no taki sobie, ja bym inaczej niektóre kwestie napisała (ale to tylko ja ). Czasami nie wiedziałam, którą chmurkę przeczytać, ale to ujdzie. Ogólnie fabuła jest taka całkiem, całkiem. Ale jak powiedziałam nie gustuje w takich typach opowiadań :con: (oprócz BR oczywiście )
Życzę powodzenia w pisaniu i pozdrawiam :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2006, 10:41   #5
Apostołka
 
Avatar Apostołka
 
Zarejestrowany: 09.11.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 13
Domyślnie

No, może być. Zdjęcia jakieś takie ciemne są, ale ogólnie jest ok. Fajnie ci wyszło jak ten facet umiera :] Zobaczę, jak się akcja rozkręci i wtedy ocenię :]
__________________
I'm always amazed how we're so self destructive
Apostołka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2006, 20:46   #6
.SiMCiA.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Uhh... Myślałam, że będzie gorzej...

Jestem mile zaskoczona
Spodziewałam się grona krytyk, a wcale tak źle nie było
Ale mniejsza z tym.
Isi, a moge skądś ściągnąć Photoshopa, bo ja nie mam zainstalowanego Dzięki za radę, te rozmazania też mi się rzucają...
Ciemne są zdjęcia, bo w fotstory jest noc I mam problem. Mogą być trudności z dodawaniem kolejnych odcinków, bo mam odłączony (tymczasowo) internet... Ale jakoś to będzie. Teraz piszez drugiego komputera i chyba będe musiała zdjęcia do FS na płytce przenosić. Mam nadzieję, że wszystko się uda
Dzięki Justykala Dzięki za super ocenę w sondzie Z tą Florą to rzeczywiście zbieg okoliczności... Bo ja ostatnio rzadko bywam w dziale Fotostory, co się teraz napewno zmieni i nie czytam zbyt często FS-ów
No, to tyle.
Dziękuję
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2006, 20:55   #7
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał ~Asiulek94~
Nie wiem co ci się Isi w nich rozmazuje
Rozmazuje się, rozmazuje. Wokół konurów postaci i wokół dymków są takie drobne kropeczki (mi się rzucają w oczy) charakterystyczne dla Painta. Gdyby to zapisać w innym programie, jakość byłaby idealna.

Cytat:
Napisał .SiMCiA.
Isi, a moge skądś ściągnąć Photoshopa, bo ja nie mam zainstalowanego
Ściąganie Photoshopa jest nielegalne.
Lepiej ściągnij darmowego GIMPA- taki sam efekt.
GIMP:
http://komputerswiat.pl/download/download.asp?sid=2650
Biblioteki GTK (zainstaluj przed instalacją GIMP-a):
http://komputerswiat.pl/download/download.asp?sid=2651
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2006, 07:29   #8
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Nawet mi się podoba, tylko zdjęcia są rozmazane (pewnie zapisane w *JPEG) i to trochę odpycha od czytania, ale powtarzam, że tekst jest nawet fajny. Tylko jedno mnie denerwuję. A mianowicie nie lubię jak pprzez dłuższy czas ludzie mówią sami do siebie, albo myślą (chodzi mi o te teksty w 'myślących chmurkach' co widać mniej więcej od 12 do 21 obrazka. Ale skoro tak miało być to niech tak będzie. Przyznam, że koniec mnie trochę zaciekawił i chętnie poczekam na dalszy rozwój akcji.
Aha, i dlaczego ta Rita nie zadzwoniła po pogotowie, tylko na policję?
__________________
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2006, 08:02   #9
Justykala
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jaroszka - przecież jest napisane że najbliższe pogotowie jest b. daleko.
Tak czy siak mi się bardzo podoba, tylko może lepiej zapisuj w innym formacie bo rzeczywiście są rozmazane.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2006, 09:05   #10
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No tak fajnie, tylko ta córka mogłabybyć nastolatką... Troszkę to wszystko takie... banalne. Cóż, zobaczymy, co się wydarzy dalej.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023