Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy zostawić to fotostory?
TAK!! 18 78.26%
A rób co chcesz... 4 17.39%
NIE! :/ 1 4.35%
Głosujących: 23. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.09.2006, 21:16   #1
Agus300
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Lemon

Oto moje nowe i pierwsze fotostory. Jak znajdziecie jakieś blędy lub spodoba wam się lub nie to piszcie. Jestem gotowa na wszelką krytykę Dobra zaczynam... Odc.1 (krótki i normalne, że początek to troche denny )









































CDN.. mam nadzieje

Ostatnio edytowane przez Agus300 : 24.09.2006 - 06:09
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.09.2006, 21:29   #2
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

Przykro mi ale zdjęcia mi nie wchodzą, może spróbuj użyć serwera www.imageshack.us osobiście bardzo go polecam
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.09.2006, 18:10   #3
Agus300
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Lemon odc2

No i nareszcie 2 odcinek ;p przepraszam, że na niektórych zdjęciach widać niższe ściany lub drugi pokój ale poprostu zapomniałam włączyć wysokich ścian o i na jednym chmurki nie dokończyłam ;p wybaczcie mi moją nieuwagę














































CDN ;p i jak?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.09.2006, 19:12   #4
Mirpul
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hm, całkiem OK, tylko straaaaaaasznie krótkie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2006, 19:56   #5
Agus300
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie odc. 3

hej... no to daje 3 odcinek... w sumie i tak prawie nikt tego nie czyta widze... pomysle czy robic to dalej... Wybaczcie że narazie krótkie te odcinki ale staram się "rozkręcic". Moze nastepny bedzie dłuuuuższy o ile go wogóle zrobie i dodam... No a teraz odcinek:



























Na razie tyle.. CDN... (być może...)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2006, 10:10   #6
Lissaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U... podoba mi się ;] Akcja się już powoli rozkręca w 3 odcinku i mam nadzieję że się w 4 już całkiem rozkręci Teraz czekam na następny odcinek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2006, 14:08   #7
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

No więc tak: Twój komiks ma zalety i wady, jak dla mnie jest więcej (niestety) tych drugich.

Zalety:
- bardzo dobrze wykonane dymki, jak na Painta (potem są już z Worda, jak widzę , oprócz tego jednego to wszystkie prezentują sięnaprawdę dobrze ,
- wysokie ściany na zdjęciach,
- dość ciekawy pomysł i tytuł,
- dobra jakość zdjęć w 3. odcinku.

Wady:
- kryształki na zdjeciach (możesz użyć kodu "Plumbbobtoggle off", żeby ich nie było. Jeśli nie zadziała, to pozostaje Ci robić zdjęcia tak, żeby ich nie było widać, czyli np. zaznaczasz tego Sima, któremu nie robisz zdjęcia, a nad głową tego, któremu robisz fotkę, nie ma wtedy kryształka; możesz też zasłonić go w Paincie, np. jeśli jest na niebie, to wyciąć kawałek nieba obok i wkleić na kryształek, żeby go zasłoniło. Albo zasłaniać dymkami),
- rozmazane i trochę za duże zdjęcia w pierwszych dwóch odcinkach,
- kilka błędów,
- troszeczkę nudnawe czynności i rozmowy (np. Sofie mówiąca sama do siebie, przebieranie się itp.),
- dosyć szybko mijają te odcinki, a niewiele się w nich dzieje,
- nieszczęsne niebo w pierwszym odcinku.

Tak ogólnie uważam, że robisz postępy. Graficznie najlepszy jest odcinek 3. (choć zdjęcia można odrobinkę większe dać , jeśli chodzi o treść, to najciekawszy wydaje mi się drugi.
Czekam na to, co będzie dalej.

Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2006, 14:10   #8
foka94
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Spox tylko w 1 i w 2 odcinku są kryształy. Jednak dobrze, że usunęłaś je w 3 odcinku. Trochę akcja powoli się rozkręca, ale myślę, że będzie fajne. Tylko troche taka fabuła ,,tradycyjna" (tzn. bogaci simowie) ale się nie czepiam, bo jak narazie jest spox. Pozdro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2006, 10:45   #9
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Tak średnio podoba mi się to fotostory. Po pierwsze to te zdjęcia nie są zbyt ładne. Po pierwsze lipna jakość, po drugie to widać kryształki simów nad ich głowami, a po trzecie wkurzają mnie te "półprzeźroczyste" schody. Co ona w powietrzu chodzi? Eee... na klawiaturze istnieje taki klawisz jak "Tab" i jest on brzegu z lewej strony. No i wystarczy go przycisnąć to wszystko co zanika przestanie zanikać (np. schody, drzewa, itp) i w ten sposób można łatwo i ciekawie ustawić kamerę. Fabuła jest nudna. Na razie to nic ciekawego się wydarzyło. W drugim odcinku ta tajemnicza, nieskończona wiadomość Patrika może trochę to wszystko podkręca, ale i tak mi się niezbyt podoba.
A i jeszcze ten dom jest brzydki. Skoro mieszka w nim sławna modelka to powinien być bardziej przyzwoity, bo z tymi kamiennymi ścianami w pokojach wydaje się trochę stary i mroczno jest w środku.
Fabuła mnie trochę dziwi, to znaczy dziwię się matce, która zostawia córkę samą w domu na jakiś rok i gdzieś jedzie, a córka w ogóle się tym nie przejęła (przynajmniej mnie się tak wydaje). Brak takiej atmosfery rodzinnej. Ta modelka jest jakąś wyrodną, niewdzięczną matką, która nie potrafiła wychować córki? Odnoszę wrażenie, że ta córka jej nienawidzi. W sumie to może tłumaczyć to, że wyjazd matki jest jej obojętny.
Na jakiekolwiek błędy nie zwracałam uwagi, bo sama piszę z błędami i wolę się nie czepiać. Do tej pory nie odniosłam pozytywnych wrażeń, ale mam nadzieję, że dalsze odcinki będą ciekawsze. No to tyle. Pozdrawiam i powodzenia życze.

P.S. Dopiszę coś jeszcze xD, bo nie mogę przestać się śmiać z tego "zieeeew". Niezłe.
__________________
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2006, 13:57   #10
Marchetta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :\

1. Fajny pomysł ale niefajnie wykonany
2. Niepotrzebne czynności typu przebieranie się :con:
3. te przeźroczyste schody xP
4. Jeżeli to jest dom gwiazdy to ja jestem Angelina Joile
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023