Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak podoba wam się mój komiks?
5 gwiazdek - Odlotowe 26 72.22%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 5 13.89%
3 gwiazdki - Przeciętne 2 5.56%
2 gwiazdki - Zgoza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 3 8.33%
Głosujących: 36. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.02.2007, 17:48   #1
AlexS@ndra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Oblivion +Zapomnienie+

Na wstępie dodam tylko, że nie skończyłam prac nad QBBDi. Komiks Zapomnienie "Oblivion" miał mi troche urozmaicić grę w simsy. Musiałam także odpocząć trochę od QBBDi i od TEGO co musiałam i muszę nadal jeszcze zrobić, by pokazać wam kolejny odcinek

Dodatkowe informacje:
Każda z postaci ma przyporządkowany inny kolor poświaty tekstu (na niektórych zdjęciach tego nie widać, przez zmniejszanie przezemnie zdjęć by mieściły sie na forum)
Imię bohatera: Kolor:
Elrick = Biały
Alan = Żółty
Ilia = Niebieski
Ea = Fioletowy
Amanda = Czerwony

Mam nadzieję, że to małe "dzieło" poniżej spodoba wam się. Nie wiem co mogę jeszcze dodać... Miłego czytania!













































I jak, podobało się?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.02.2007, 19:21   #2
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Świetne, ale ocenię po drugim odcinku. Będę szczera, to fotostory jest lekko przerażające. Nie wiem, czy przez grafikę, czy przez poważne słowa. Ale za to jest ciekawe i nie mogę doczekać się dalszej części.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2007, 19:27   #3
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Nareszcie jakieś porządne fotostory. Jak na razie to super się zapowiada. Już sam początek jest zajerzysty. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Zdjęcia, grafika, tekst - wszystko idealnie dopracowane. Bardzo ładnie Ci to wyszło. Aż nie chcę myśleć ile czasu musiałaś na to poświęcić, bo widać, że zajęcie było bardzo pracochłonne. Efekt zdumiewający. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki. Tak trzymać .
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2007, 20:23   #4
rzezU
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

O Boże! Dziewczyno! Podziwiam Cie! Zrobienie takiego.. tajemniczego fotostory jest cudem :]
Zadnych zastrzezen
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2007, 23:00   #5
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To jest wspaniałe. Jak powiedziała Jaroszka - Efekt twojej ciężkiej pracy jest zdumiewający.Również nie mam zastrzeżeń. Z niecierpliwością czekam na kolejną część
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2007, 23:29   #6
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to jest autentyczny wypas! Uwielbiam takie fotostory! Mroczne klimaty, może lekko szokujące, ale dla mnie pozytywnie. Strasznie podoba mi sie ten blondyn. Lubie takich typków. Ale ten psychopata też jest świetny xD
Świetnie ci wyszedł moment, kiedy ten w czarnych włosach udusił tamtą kolesiówę (sorki, że nie pamiętam imion, ale looknij, która godzina). Świetna grafika! TAkiego FS w życiu nie widziałam. Zaparło mi dech w piersiach. Już na pierwszy odcinek mogę dać najwyższą ocenkę. Czytając je pomyślałam:
Qrcze, że ja nie mam takiego programu! Ona to ma dopiero talent...
Będę komciować po każdym odcinku. Na początku myślałam, że ta świecąca kolesiów, to jego myśli lub wspomnienie. Nie wiem, czy dobrze rozumiem, ale to chyba... eee... duch? Ehh... W każdym razie podoba mi sie, i to BARDZO!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2007, 15:46   #7
Baska xD
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

siemanko xD
twoje fotostory to wypas! cuuudne! aa....jak ty to zrobilas? xD jest swietne!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2007, 18:01   #8
AlexS@ndra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dzięki za komenty. Co do pytania "jak ja to zrobiłam" powiem tylko jedno: ***** dużo czasu i pracy, nawet niektóre pędzle sama zrobiłam żeby zrobić fajne krwawe ślady Matko a ile mi czasu zajęło same obrabianie zwykłej czcionki by wyglądała jakby miała lekką poświatę :wacko: Ale opłaciło się bo fajnie wyszło Eh... brakowało mi jakiegoś mrocznego komiksiku o simach i sama zrobiłam

Jeszcze raz dzieki za komenty!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2007, 19:23   #9
weris
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Wow! Extra genialne! Ktoś powinien nakręcić taki film! Zna ktos rezysera?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2007, 20:17   #10
stagnacja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Łoooo... ale mroczne FS... ale wypas!!!! Normalnie extra... nie mogę się doczekać następnego odcinka... już się chyba skapnęłam o co chodzi ale nie powiem... może się mylę.
Pozdrawiam
Nikita
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023