Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.08.2007, 20:48   #11
Ana Mert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Cytat:
Napisał Dovelly
Rewelacja.
I. Nie sadze żeby kiedys uzywali słów: "Spadaj!" i "Kretyn!" ogladała takie stare filmy to kręcili tylko w kółko "Niegodziwcze", "Niewdzięczniku" i takie inne hehe
II. Może następnym razem zrobisz plakat.... ale nie naciskam
III. Przydałaby sie lepsza jakosc zdjec chyba że zrobiłas taka specjalnie ala takie stare czasy ;>
I. Zauważ ,że tylko jedna z postaci używa takich słów (a przynajmniej starałam sie aby tylko ona ich używała). Wytłumaczenie tego faktu znajdziesz w pierwszej scenie gdy opowiada ona o swoich snach. Chociaż przyznam ze moja znajomość dawnego języka polskiego jest ,że tak powiem znikoma :]
II. Hmm, plakat. Pomyślę nad tym. Jak znajdę chwilkę wolnego czasu to zrobię.
III. Co do jakości zdjęć: w grze mam ustawioną najwyższą jakość grafiki i największe zdjęcia. Niedoskonałości wynikają z faktu iż nie posiadam jakiegoś dobrego programu do obróbki grafiki - używam worda w połączeniu z paintem (ten ostatni służy jedynie do zapisywaniu plików jako jpg, i to on powoduje rozmazywanie się zdjęć :con: ). Może poleci mi ktoś jakiś dobry , darmowy program do zapisywania zdjęć w formacie jpg?

Cytat:
Napisał Karima
Masz może The Sims 2 Zwierzaki?Możliwe że to ten.Bo na starym kompie ten dodatek mi waśnie zacina bardzo grę
Z tego typu dodatków mam jedynie Nocne Życie. Bardziej stawiam na to ,że któryś z dodatków zrobionych przez innych graczy mi rozwala grę - jak np. jakiś obiekt z nową interakcją. Jest jeszcze możliwość ,że mój komputer został zainfekowany przez jakiegoś wirusa bo jak zauważyłam nie tylko Simsy nagle przestał lubić, ale mam nadzieję ,że tak nie jest.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.08.2007, 21:22   #12
zastepca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Cytat:
Napisał Ana Mert
Może poleci mi ktoś jakiś dobry , darmowy program do zapisywania zdjęć w formacie jpg?
To ja polecam Gimpa. Można go sciągnąć z sieci.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2007, 08:58   #13
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

a ja polecam IrfanView Też darmowy z neta,po polsku,i zapisuj zdjęcia w formacie PNG.Mają wtedy o wiele lepszą jakość,ale dłużej się wgrywają na fotosiku czy imageshacku.
A samo FS-bardzo ciekawe,pierwszy odcinek bardzo mi się spodobał.Ciekawe,jak dalej potoczą się losy Ewy ^^ Bardzo ładnie Simy pokazują uczucia-widać po twarzy ich emocje.Nie wiem jak to robisz,ale bardzo mi się spodobało.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2007, 11:49   #14
Kasiunia14lat
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Mnie też się podoba, tylko czy nie za wiele się tu dzieje? Ale odcinek fajny, dawno nie było na forum nowego komiksu. Ładne dymki, ale przydałyby się troszkę grubsze litery. No i ja także jestem za plakacikiem. Błędów nie zauważyłam, co jest plusem dla Ciebie. Napisałaś, że kolejne odcinki, będą zupełnie inne, troszkę się boję, bo ten był naprawdę dobry. Nie lubię magii i czarów, ale tym razem mnie wciągnęło. Czekam na kolejny odcinek, mam nadzieję, że się nie poddasz i nie zrezygnujesz, doprowadzisz fotostory do końca. Zastanawia mnie jeszcze czemu taki tytuł, ale mam nadzieję, że już niebawem się o tym dowiem. No nic, pozostaje mi tylko życzyć wytrwałości i powrotu weny

Pozdrawiam i trzymam kciuki =*
Kasia
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2007, 12:36   #15
juice
 
Avatar juice
 
Zarejestrowany: 03.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 752
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: "Erica"

Bardzo wciągające. Niemogę doczekać się drugiego odcinka .
juice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.08.2007, 15:39   #16
Karima
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

A ja polecam Real Draw Pro.Jak masz problem z dodatkami z neta to jak wlanczasz gre to ci się pokazuje ramka z obiektami z neta.I jak jest taki jakiś niebezpieczny to przy nim jest trójkąt żólty.Raz tak mialam z tym hackiem na to żeby nastolatka urodzila dziecko.I skasowalam to bo mi w parceli mieszkalnej z szafy się nie dalo korzystać.Albo po prostu skasuj wszystkie dodatki z neta,albo istnieje jeszcze jedno wyjaśnienie.Masz za starego kompa.Na moim wsześniejszym samo menu wszytywalo się ponad 5 min!No szalu można bylo dostać!

Ostatnio edytowane przez Karima : 20.08.2007 - 16:37
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2007, 02:21   #17
Sh'eenaz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Już w pierwszym odcinku dziewczyna odnajduje swoją matkę? Za szybko, za szybko. Fajnie się zaczyna, bardzo mi się spodobała koncepcja. Tylko znacznie za szybko. Mogłaś to podzielić na dwa. Chociaż to byłoby bardzo nudne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2007, 03:27   #18
Ana Mert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Dobra informacja dla wszystkich oczekujących na kolejny odcinek. Wena mi wróciła i wszystkie dialogi do 2 odcinka mam już spisane (dziś się już 4 godziny przewracam z boku na bok nie mogąc zasnąć więc postanowiłam się zabrać za spisywanie dialogów, ot dla zabicia czasu. A teraz nie wiem czy iść znowu spać i próbować zasnąć czy pozwolić sobie na kolejną z rzędu nieprzespaną noc ^^. Bo mi się spać nie chce a to już prawie ranek jest). Pozostaje mi tylko porobienie zdjęć i wkomponowanie w nie napisów. Niewykluczone ,że uporam się z tym jeszcze dzisiaj i już wieczorem pojawi się kolejny odcinek. Mam nadzieję ,że komputer mi nie przeszkodzi w pracy.

Heh, a wiecie co jest w tym fotostory najlepsze? Sama nie wiem jak się skończy . Wymyślam wydarzenia na bieżąco a co za tym idzie jeszcze wszystko może się tam zdarzyć.

Ostatnio edytowane przez Ana Mert : 21.08.2007 - 07:11
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2007, 12:20   #19
..::lOvE::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Cytat:
Napisał Ana Mert
Dobra informacja dla wszystkich oczekujących na kolejny odcinek. Wena mi wróciła i wszystkie dialogi do 2 odcinka mam już spisane (dziś się już 4 godziny przewracam z boku na bok nie mogąc zasnąć więc postanowiłam się zabrać za spisywanie dialogów, ot dla zabicia czasu. A teraz nie wiem czy iść znowu spać i próbować zasnąć czy pozwolić sobie na kolejną z rzędu nieprzespaną noc ^^. Bo mi się spać nie chce a to już prawie ranek jest). Pozostaje mi tylko porobienie zdjęć i wkomponowanie w nie napisów. Niewykluczone ,że uporam się z tym jeszcze dzisiaj i już wieczorem pojawi się kolejny odcinek. Mam nadzieję ,że komputer mi nie przeszkodzi w pracy.

Heh, a wiecie co jest w tym fotostory najlepsze? Sama nie wiem jak się skończy . Wymyślam wydarzenia na bieżąco a co za tym idzie jeszcze wszystko może się tam zdarzyć.

Ja czekam na kolejny odcinek i nie mogę się doczekac ;*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2007, 15:14   #20
zuza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

bardzo mi się podoba i czekam na następny odcinek
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023