Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.08.2007, 15:41   #21
Ana Mert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Kurcze. Jednak komp musiał zacząć pokazywać fochy. Ale już wymyśliłam na niego sposób - zamiast 8 postaci (w 2 domach) na 1 parceli 2 parcele po 4 postacie (1 dom), wtedy działa po chińsku (czyt. jako-tako. LOL). Niestety wiąże się z tym kolejna robota dla mnie - zrobienie tychże 2 parceli ^^. Dziś sie nie wyrobię, nie ma szans.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.08.2007, 08:03   #22
Nindë Tasartir
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

A dziś się wyrobisz?Było by cudownie....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2007, 14:44   #23
Ana Mert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Heh, czy naprawdę pisanie tego fotostory nie jest mi dane? Jak znalazłam sposób na pokonanie fochów mojego komputera to moim rodzicom coś odwaliło i mam "dawkowany komputer" (rodzaj szlabanu - komputer można włączyć tylko na wyraźne pozwolenie któregoś z rodziców(oczywiście po wcześniejszym wykonaniu wszelkich nakazanych przez rodziców prac domowych) i bezzwłocznie go wyłączyć gdy tylko któryś z rodziców da znak. Co zazwyczaj następuje najpóźniej godzinę po uruchomieniu komputera. Dlatego lepiej żebym narazie nie zabierała się za coś tak czasochłonnego jak fotostory). W przyszłym tygodniu rodzice wracają do pracy (teraz oboje mają urlop) i będę jakiś czas sama w domu (tylko jeszcze nie wiem ile dokładnie bo nie wiem na jaką "zmianę" ma tata. W najlepszym wypadku będę miała wolną chatę przez 6-7 godzn) więc myślę ,że wtedy wreszcie skończę ten piekielny 2 odcinek.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2007, 14:51   #24
Kenji
 
Avatar Kenji
 
Zarejestrowany: 29.01.2005
Skąd: Górny Śląsk
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 567
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Erica"

czekam na 2 odcinek ^^ napraawdę fajne FS
__________________
Cześć jestem Magii.
Jem fasolę i szparagi.
Kenji jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2007, 15:18   #25
Pamela
 
Avatar Pamela
 
Zarejestrowany: 15.07.2007
Skąd: Zabrze
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Erica"

No to trzeba się uzbroić w cierpliwość Czekam na drugi odcinek
__________________

I've been burning in water and drowning in flame
Pamela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2007, 15:27   #26
Monka_Kociara102
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Trudno.Poczekamy na 2 odcinek tak jak na 23 w Wybacz mi Mamo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2007, 15:22   #27
Ana Mert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Kolejny odcinek się robi ^^. Już ponad połowa zrobiona. Wstawię jeszcze dziś wieczorem albo jutro koło południa. Zależy jak się będzie zachowywał mój komputer (bo muszę jeszcze parę zdjęć dorobić).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2007, 17:24   #28
Karima
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

O extra!Nie mogę się już doczekać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2007, 17:48   #29
miracle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

Oo, to jest świetne. Tylko nie pasują mi te dymmki. A raczej napisy. W niektorych miejscach nie łatwo jest przeczytać.
CZekam na kolejny odc. :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2007, 16:56   #30
Ana Mert
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Erica"

No i super. Włączyłam grę, przygotowałam wszystko do robienia tych kilku zdjęć które musiałam dorobić już się za to zabrałam...trach, tata (który od kilku dni był na mnie obrażony i traktował mnie jak powietrze) wparował do pokoju i mi wyłączył komputer z prądu. Wszystko poszło się paść(nie zdążyłam zapisać gry), mam tylko nadzieje, że to nagłe odłączenie kompa od prądu nie skasowało mi całej okolicy (bo już miałam taki przypadek). W każdym razie dzisiaj już sie nie zabieram za kończenie tego odcinka bo A - jestem wściekła na tatę, B - mama już wróciła z pracy i nie jestem pewna czy nie weźmie przykładu z taty jak zobaczy ze "gram w Simsy zamiast robić coś pożytecznego" (wszystkie inne moje gry jej sie podobają bo "się uczę przy nich angielskiego" - ale Simsów nienawidzi, bo są po polsku :/).

Mam nadzieję ,że jutro tata powróci do swojego "traktowania mnie jak powietrze" i będę mogła dokończyć odcinek.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023