Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.03.2008, 09:53   #11
Simona
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 11.11.2007
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

Hmm... Odcinek dobrze napisany, nie widzę błędów ortograficznych, ale zdarzają się bezsensowne zdania takie jak np.:
"Wieczorem do pokoju Oskara weszła mama, a ten się zapytał czy może włączyć telewizor mimo iż miał zakaz.
- Czy mogę włączyć telewizor? - zapytał się Oskar."
Także się uczepię, że narazie to wszystko takie codzienne i nudne. Noi nie lubie fotostory bez uczuć (żal, ból itp.). Rozumiem, że to pierwszy odcinek, więc może być nudne i tak dalej. Jednak ponarzekam bardziej na zdjęcia. Staraj się robić bez kryształków, chmurek i znaczków towarzystwa (plusiki i minusiki). Nie zniechęcaj się, może coś z tego wyniknie . A krytykę trzeba znieść!
Simona jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.03.2008, 12:18   #12
Tusiek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

Gdzie widzę nawiasy? Proszę bardzo:

Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
(coś w rodzaju Onetu.pl)
.
Cytat:
Napisał 19OlusiaSims92
(np. Jak dwie krople wody czy H2O - wystarczy kropla)
Wiem, że to była pierwsza część, ale umieściłaś W CZĘŚĆI napis "pod spodem odzinek", a powinno się to pisać zanim napisze się (W twoim przypadku) "Część I". Np. Ty pisałaś "To moje pierwsze fotostory [blabla...]." A mogłaś napisać "To moje pierwsze fotostory [...]. Pod spodem zobaczycie pierwszy odcinek.

Część I"

Wydaje mi się, że nie umiesz przyjąć krytyki, i zwracasz uwagę tylko na dobre opinie. Jeśli coś piszesz nastaw się i na krytykę. Trzeba to przyjąć, że ktoś myśli tak, a nie inaczej.

Mówiłam już, nie podoba mi się. Za dużo dialogów, za mało opisów, brak uczuć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2008, 13:04   #13
ZuuZaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

To "minęła babcie w drzwiach" na fotce odebrałaś trochę za bardzo x] Mama mówi do dziecka "ty gówniarzu"?? Sandra mówi "ty chamie" a mama nic?

Cytat:
- Przepraszam, gniewasz się? - spytał Oskar.
- Przeprosiny przyjęte, a teraz lepiej wynoś się stąd bo zaraz zrobię ci krzywdę - odparła Sandra.
Przeprosiny były przyjęte, a ona chce go zabić? xD

FS trochę drętwe, ale może być Mam nadzieję że się rozkręci
Pozdro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2008, 13:12   #14
Nesta
 
Avatar Nesta
 
Zarejestrowany: 10.11.2007
Skąd: Skąd:
Płeć: Kobieta
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

No więc tak. Jakoś średnio mi sie podoba, no ale przecież dopiero zaczynasz. W dodatku to pierwszy odcinek. Żeby cie nie dołować wypiszę co mi się nie podoba, a co tak:

PLUSY
+ nie jest tak źle jak na początek
+ grafika całkiem całkiem
+ określenia (opisami bym tego nie nazwała) podobaja mi się. Rozwiń je!

MINUSY
- na zdjęciach widać chmurki i kryształki nad głowami simów. Lepiej to zmień.
- zbyt często niepotrzebnie i (wydaje mi się) zbyt dokładnie opisujesz czynności
- po co piszesz kto był rodzicami rodziców? Skoro część z nich nie żyje, chyba nie wezmą udziału w fotostory.

No to tyle. A tak co do moich upodobań: czemu ta matka tak gwałtownie zareagowała? a do tego dość długo "wyglądała jak świeżo po płaczu"...

Myślę, że dam ci takie solidne 4/10

P.S. Wiem że to niemiłe słuchać krytyki, ale stawiaj jej czoło :-] dzięki temu dowiesz się co poprawić. Podejrzewam, że nikt nie chce ci zrobić na złość, tylko pomóc!

Ostatnio edytowane przez Nesta : 12.03.2008 - 16:09
Nesta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2008, 20:53   #15
<Kliooo13>
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

Tradycyjnie Fs o lejących się starych co chlają wódkę na przystanku (wow coś innego niż nastolatkowie pławiący się w luksusie i nie umieją nawet się ubrać xD). Ale nie jest to opinia negatywna, ponieważ lubię Fs w których dzieje się coś no... mrożącego krew w żyłach . A skoro już przy tym jesteśmy to mam coś do powiedzenia w sprawie "brak uczuć, za mało bólu, nic się nie dzieje". Według mnie to na początku zawsze jest taka "szara codzienność". To dopiero PIERWSZY ODCINEK czyli przedstawienie postaci, pokazanie jak wygląda dzień w opisywanej rodzinie. Co do Tuśka: nie uważasz, że... trochę przesadzasz? Ona się stara a to najważniejsze. Jak mawiają "początki zawsze są trudne". Nam łatwo jest to komentować bo to do niej się to wszystko kieruje a nie do nas i to już jest jej problem jak ona to odbierze a nie nasz, a jej jest ciężko dawać Fs na forum bo się boi co na przykład taki Tusiek jej nawypisuje. Za bardzo się czepiasz, ja wiem że to krytyka aby ona potem wiedziała co robi źle, ale tak w ogóle to drogi Tusiek (chyba jesteś dziewczyną a jeśli się mylę to z góry przepraszam) napisałaś to żeby tylko zabrać głos (klawiaturę). A jutro dalsza część komenta bo mi się nie chce pisać.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2008, 14:40   #16
19OlusiaSims92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

Do ZuuZaa:
Nie ona miała kłopoty w szkole i biła się z koleżanką i miała zły humor i nie miała czasu na takie za przesproszeniem duperele.

Ale thanks że ci się podoba.

Ostatnio edytowane przez 19OlusiaSims92 : 12.03.2008 - 14:40 Powód: błąd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2008, 18:46   #17
Miko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

i dalszych odcinków nie będzie? ;O
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2008, 18:54   #18
Koornela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

ty masz 16 lat?? To wiesz są młodsi i piszą wiele lepiej, ale przejde do konkretów. Gdy ja napisałam II-gie FS. to miałam tyle krytyk, że SZOK!!! Ale pomimo tego poprawiłam pismo, a ty? Jestem poprostu oburzona. Nie masz ani grosza szacunku do ktyty \. Z oceną powstrzymam się do 2 odcinka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2008, 07:07   #19
Ftopic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

Ale to jes NUDNE ty dziewczyno nie umiesz przyjmmowac krytki moja ocena 5/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2008, 13:25   #20
19OlusiaSims92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

Do Miko. Będą następne odcinki ale trzeba czekać. Mogę zdradzić że w następnym odcinku będzie ucieczka.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023