Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.06.2008, 17:12   #61
Lizek
 
Avatar Lizek
 
Zarejestrowany: 25.02.2007
Skąd: Ustroń
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

A ja się zastanawiam, dlaczego do Towarzystwa "Zgwałceni" () przyjmują od 18 roku życia...
__________________
ciastko!
karmel!
czekolaaada!

Lizek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.06.2008, 17:28   #62
<Kliooo13>
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kłopoty w rodzinie

Wolisz, żebym opisała to jednym słowem, czy długim opisem?
OK i to i to
Jednym słowem: ŻENADA
No to masz opis:
Podejrzewam, że moje opowiadania na język polski są dłuższe od Twoich obydwóch odcinków razem wziętych, chociaż idę do szóstej klasy, no i mamy około dwóch dni na ich napisanie. No to jak ty masz szesnaście lat, to ty powinnaś już teraz zacząć się przygotowywać do matury... Albo ty nie masz głowy do tekstów, albo nie masz 16 lat tylko wkręcasz. Słuchaj, to pisanie FS zajmie Ci chyba ROK. Ach, och zapomniałam: "Psecies bez ściągniętych flyzulek nie da się zlobić kolejnego odcinka!" Można już się pożegnać z FS nie ma sensu tu zaglądać i czekać. Wszystkie takie FS kończą się w ten sposób: odinstalowano mi Simsy i nie zapisałam rodziny/zgubiłam folder ze zdjęciami/simsy nie chcą mi robić zdjęć/ściągnęłam różne duperele do wyglądu i nie chcą mi się wgrać/i dużo, dużo więcej. Do Liv: kiedy ona napisała do Ciebie za kogo ty się uważasz, powinnaś jej napisać coś innego, czyli taki miły komplement, że by jej włosy stanęły! Nie zauważyłaś przypadkiem (teraz do autorki słowa), że wszyscy Ci dają szansę? Normalnie, to to FS byłoby już ZAMKNIĘTE. Ale wszyscy ciągle wierzą, że ty coś jeszcze zrobisz. A teraz coś co do drugiego odcinka: GDZIE SĄ OPISY? PO CO TYLE ZDJĘĆ? A ten pulpit to faktycznie mogiła. Ten pamiętnik to jeszcze. No ale ten pulpit jednak mnie rozwalił a najbardziej to słoneczko, przy "Kasia Ceramik jest dostępny" U mnie gg wykrywa płeć xD.
No i Towarzystwo "Zgwałceni". Miejscowa policja o tym wie? Chyba nie. Bo chyba policja by się tym zajęła xD Albo nie
OBIECUJĘ--> TO OSTATNI KOMENTARZ (MÓJ) W TYM TEMACIE
narx
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023