Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.11.2012, 14:05   #1
kaaktuss
 
Avatar kaaktuss
 
Zarejestrowany: 27.11.2012
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Przenoszenie gry między dyskami

Witam,
mój problem może niekoniecznie dotyczy samej gry, ale jej przeniesienia i ponownej instalacji. Otóż sprawa wygląda w ten sposób, że podstawa TS3 zainstalowana jest u mnie na dysku C, natomiast dodatki na dysku D. Dysk C jednak jest już przepełniony i ciągle ubywa na nim miejsca, więc aż prosi się o przeniesienie gry. I tu pojawia się problem - co zrobić, aby przenieść podstawę The Sims 3 na dysk D bez odinstalowywania jej i ponownego instalowania w innym miejscu? Bardzo zależy mi na tym, aby zrobić to bez reinstalowania, ponieważ w innym wypadku musiałabym odinstalować i zainstalować ponownie również dodatki (a mam wszystkie...) oraz, co stanowi największy problem, straciłabym wszystkie dodatki Sims3Pack zainstalowane do gry przez Sims3Launcher.
Wiem już, że wycinanie, przenoszenie i wklejanie całego folderu z grą nie załatwi problemu, a tylko go pogłębi (gra po prostu przestanie działać.. sprawdzone : D). Zna ktoś więc jakąś inną metodę?
Mam nadzieje, że opisałam swój problem w miarę jasno, czytelnie i zrozumiale i bardzo proszę o jakieś sugestie, bo cała rodzina suszy mi już głowę, że zapełniam swoimi grami cały dysk C przeznaczony na oprogramowanie komputera : D
kaaktuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.11.2012, 19:58   #2
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przenoszenie gry między dyskami

Niestety nie ma chyba takiej opcji, ktora by to umozliwiala. Jedynym wyjsciem jest reinstalacja.
Jednak aby zachowac dodatki sims3pack to przed reinstalacja wejdz do moich dokumentow -> electronic arts -> downloads -> skopiuj wszystkie pliki ktore tam masz, przenies w bezpieczne miejsce, a nastepnie po ponownej instalacji gry wklej je znowu i zainstaluj za pomoca launchera.
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2012, 13:50   #3
kaaktuss
 
Avatar kaaktuss
 
Zarejestrowany: 27.11.2012
Skąd: Kraków
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przenoszenie gry między dyskami

no to pudło, bo w tej sytuacji widzę, że usuwanie plików z folderu Downloads zaraz po instalacji Launcherem było złym pomysłem : p trudno, trzeba będzie je znowu znaleźć w internecie.
kaaktuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2012, 16:34   #4
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Przenoszenie gry między dyskami

ale po co masz ich szukać ,wystarczy przenieść katalogi
DCBackup,DCCache-tam sie instalują sim3packi
do tego Library-pobrane domy,SavedSims-simy,InstalledWorlds-swiaty,trzeba bylo zapisac katalog w moich dokumentach pod inna nazwa i po instalacji gry poprzenosić potrzebne katalogi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2012, 15:33   #5
John_Doe
 
Avatar John_Doe
 
Zarejestrowany: 30.11.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Przenoszenie gry między dyskami

Zrobić kopię zapasową całej gry i po instalacji na nowy dysk podmienić wszystkie pliki.
John_Doe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023