Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS3]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.07.2011, 18:27   #1
rath
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Loft house.

Witam.
Dom ten powstał ze starej fabryki. Dlatego otoczenie zostało w nienaruszonym stanie, czyli w takim jakie zostało, gdy fabryka została sprzedana nowemu właścicielowi, a ten przerobił ją na dom mieszkalny. Dla niektórych może być ono puste, jednak taki był zamiar właściciela, gdyż ceni on sobie przestronne wnętrza.

Widok z zewnątrz:
















Widok po przekroczeniu drzwi wejściowych:


Salon:


Jadalnia:


Kuchnia:




Łazienka na dole:


(widok zza szyby od ścianki prysznica)


widok na salon z góry:
(na górze okna nie mają żaluzji ponieważ kolor na tym piętrze znacznie się różnił od tych na dole, więc pozostawiłem puste okna)


Widok jaki napotkamy, gdy wejdziemy na górę po schodach:


kominek:


Sypialnia:






Łazienka na górze:






Rzuty:
poziom dachu:


poziom 1 piętra:


poziom parteru:


Na zakończenie chciałbym dodać, że nie jestem do końca zadowolony ze zdjęć ponieważ nie da się robić tak by być na parterze, a zdjęcie zrobić tak by załapało ścianę z pierwszego piętra, by pokazać, wysokość ścian np. w salonie.
Zapraszam do komentowania oraz oceniania mojego najnowszego projektu.

Pozdrawiam, rath

Ostatnio edytowane przez rath : 25.07.2011 - 18:32
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.07.2011, 21:08   #2
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Loft house.

to zaczynam oceniać
bryła i otoczenie jak na fabryka jest trochę za mała, powinna być o wiele większa, więc ten dom mógłby być jako jeden z wielu loftów, zrobiłbym inaczej tą bryłę, ale ta którą zaprezentowałeś nie jest taka zła
salonojadalniokuchnia bardzo mi się podoba jest minimalistycznie, przestrzennie, realistycznie jak w wielu projektach tego typu, kontrastu dla reszty dodaje też kuchnia, która ma bardzo wyraźny kolor
łazienka na dole bardzo ładna taka i dla gości a także dla domowników

pomieszczenie na górze, też bardzo ładnie przemyślne tylko ten piłkarski plakat koło szafki nie pasuje, reszta jest OK
Łazienka przy sypialni nie mogę się do niej przyczepić, sam mógłbym taką mieć
Tak ogólnie to bardzo udany projekt 9/10 minus za bryłę, która jest za mała
 
stare 26.07.2011, 15:35   #3
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Loft house.

Podoba mi się pomysł na projekt. Fakt, że zabrałeś się za loft i wyszło Ci to nie najgorzej - świadczy o tym, że masz jakieś pojęcie o prawdziwej architekturze.
Bryła ujdzie. Wnętrza niezłe. Najsłabiej wypadło otoczenie. Wiem, że chodziło Ci o zaaranżowanie takiego trochę "śmietnika" wokół, ale wyszło to bardzo sztucznie i przez to nie komponuje się dobrze z całością projektu.
cerastes jest offline  
stare 27.07.2011, 17:32   #4
rath
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Loft house.

Einarr- Dziękuję. Jeżeli chodzi o bryłę to była to mała fabryka . Jakbym zbudował ogromną to byłoby to trochę bez sensu, bo mam tylko TS3 podstawę oraz TS3 Nowoczesny Apartament, więc nie mogę budować mieszkań, co bardziej pasowałoby mi przy lofcie, więc kombinowałem tak jak mogłem ^^.

aniołek- Tobie również dziękuję. Już po pierwszych dwóch zdaniach miałem banana na twarzy. Wiesz, loft to miejsce gdzie chciałbym zamieszkać. Bardzo lubię mieszkania w takim stylu i najbardziej przyłożyłem się właśnie do wnętrz. A co do otoczenia- tak, miał panować tam bałagan i miało wyglądać jak coś opuszczonego (teren po opuszczonej fabryce).
 
stare 29.07.2011, 11:19   #5
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Loft house.

Cytat:
Napisał rath
Wiesz, loft to miejsce gdzie chciałbym zamieszkać. Bardzo lubię mieszkania w takim stylu i najbardziej przyłożyłem się właśnie do wnętrz.
Nie dziwię się, że ten styl tak bardzo przypadł Ci do gustu, bo idealnie pasuje on właśnie do mężczyzn. Przynajmniej ja kiedy widzę lokum typu loft, od razu wyobrażam sobie, że mieszka w nim na pewno mężczyzna. Mnie również lofty bardzo się podobają szczególnie, jeśli wnętrza oprócz fabrycznych detali - mają dużo akcentów w stylu vintage. Wyrafinowanie idealnie współgra z pozornie surowym klimatem loftów.

Mam jeszcze jedną uwagę do jakości Twoich zdjęć. Zauważyłam, że zawsze są bardzo porozciągane przez co kadry wydają się krzywe.
Powinieneś poprawić kadrowanie tak żeby lepiej wyeksponować meble. Podłoga i sufit, nie powinny być na pierwszym planie.
cerastes jest offline  
stare 05.09.2011, 21:19   #6
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Loft house.

Mnie domek średnio się podoba.
Wnętrza są jakieś takie zimne, możne dlatego, że pomieszczenia są duże i ta wszechobecna cegła wzmaga to moje odczucie.

Właściciel, mimo wszystko, powinien też pomyśleć o zagospodarowaniu terenu wokół domu.
__________________
Searle jest offline  
 

Tagi
dom, domy, loft, nowoczesny, sims


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023