Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.10.2010, 14:50   #21
adamo030
 
Zarejestrowany: 18.10.2010
Skąd: Bielsko Biała
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 86
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

A ja uważam że Bridgeport najfajniejszy to ma chyba ten most. A tak to lipa na calueteńkiej linii
adamo030 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.10.2010, 14:51   #22
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 124
Reputacja: 10
Domyślnie

HEHE ! Jest budynek o nazwie ,,Kryształek Pikczers'' . Fajnie, bo jak jesteś gwiazdą, dostajesz darmowe rzeczy, rabaty.

EE tam. Fajny jest ten bar na wysepce z jakby mostem
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą




Ostatnio edytowane przez Wielebny : 28.10.2010 - 18:22
PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 17:33   #23
adamo030
 
Zarejestrowany: 18.10.2010
Skąd: Bielsko Biała
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 86
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

A właśnie nie dałem tego w Sunset Valley. No teraz to wygląda miasto porządnie, a nie takie coś jak Bridgeport
adamo030 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 17:48   #24
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

Po co porównujecie ten dodatek do Gwiazdy? Porównujcie do Nocnego Życia, bycie gwiazdą jest w PZ tylko jedną z możliwości... Mnie się ten dodatek jak na razie bardzo podoba, nawet mam już w klubach coraz więcej ludzi, chociaż nadal 2-3, a wolałabym więcej
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 17:49   #25
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 124
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmorku - Wrażenia z Gry

Dla Ciebie lepsze jest przerobione Sunset Valley niż Bridgeport?! Ja zdecydowanie wolę Bridgeport. Są wampiry, nowi ludzi, gwiazdy, plany filmowy, metra itp. W Sunset Valley kompletnie mi się znudziła ta monotonność . Te same rodziny .
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą



PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 18:39   #26
adamo030
 
Zarejestrowany: 18.10.2010
Skąd: Bielsko Biała
Wiek: 31
Płeć: Mężczyzna
Postów: 86
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

Ale to wszystko możesz dodać. Metro itp możesz dodać jeśli Ci się chce. A ja wolę grać na mieście w którym mogę sobie coś zbudować jak zachce, a nie że ja godzinę będe kombinował jak koń pod górę gdzie jakąś parcelę nową upchać.
adamo030 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 19:23   #27
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

a czy zauważyliście, że na niebie pojawiają się chmury? oni chcieli dodać tu pogodę, ale wolą zrobić oddzielny dodatek. a to może być przedsmak
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2010, 19:58   #28
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

A chmury nie pojawiały się już w podstawie? W Twinbrook dodano całkowicie pochmurną pogodę, w Sunset np. się ona nie pojawia, natomiast w Riverview rzadko, ale tak. W sumie szkoda, że nie dodali pogody, ale jeżeli miała by być zrobiona na odpierdziel, to lepiej zrobić osobny EP. ;> Kurdee ja chcę już PZ
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 10:17   #29
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 124
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

The Sims 3: Po Zmroku - recenzja by PoZmrokowiec

PZ = Po Zmroku

W The Sims 3: Po Zmroku mamy nowe miasto, Bridgeport. Po Bridgeport chodzą ważne Osobistości, a za nimi czają się paparazzi. PZ oferuje nam także wampiry. Wampiry mogą jeść zupę z owoców plazmowych, którą mogą kupić w samochodzie z fast-foodami. W samochodzie fast-food są też np. zupa z małzy, burrito, taco, hamburgery, hot-dogi i jakieś inne. Po zjedzeniu z fast-fooda Sim może mieć negatywny nastrójnik -25 Zatrucie Pokarmowe i nastrójnik pozytywny +20 Mmm... Tłuste! Jest także sok z owoców plazmowych, jednak jeszcze nie wiem jak go zdobyć. Wampiry nie kąsają byle kogo! Mają umysł, który pozwala im na znalezienie najlepszego Sima. Można poprosić wampira o przemienienie. Ważne Osobistości można spotykać w eleganckich klubach i na innych parcelach. Nie możemy bezpośrednio odwiedzić gwiazdy w domu. Gwiazdy mają specjalną furtkę i domofon. Nieznajomych nie wpuszczają! Również nie można od tak gawędzić z gwiazdą! Sim, który ma mniejszy poziom Osobistości musi zaimponować gwieździe! W tym celu może wymienić imię znanej Osobistości, mówić o zawodzie, pracy i umiejętności. Może też zwyczajnie poprosić o autograf. Gdy Sim zaimponuje gwieździe może z nią normalnie rozmawiać, stworzyć grupę, kupić drinka w klubie, zostać najlepszym przyjacielem. Im więcej Osobistości znamy, tym mamy większy poziom Osobistości. Jeśli Twój Sim jest Osobistością masz własnego agenta. Nie widać go, ale dzwoni do Ciebie na telefon z okazjami. W klubach spotykamy miksologów. Miksolodzy podawają różne drinki, po których mamy różny nastrój. Podawają też nowe jedzenie np. naczos, pikantne skrzydełka. Sim może wykupić własny dom na obrzeżach miasta lub apartament w centrum miasta w wieżowcu z jacuzzi, bez jacuzzi lub wogóle bez balkonu. Do Twojego apartamentu od przychodzą normalnie różni goście. Jeśli masz w swoim apartamencie domofon, nie musisz do nich iść. Możesz po prostu odebrać domofon. Przy drzwiach twojego apartamentu jest nowoczesny zsyp śmieci, przy wejściu normalny kosz i nowa skrzynka na listy. W twoim wieżowcu mogą mieszkać też inne osoby. Gdzieś około 17:00 rozpoczyna się już nocne życie. Otwierają ekskluzywne kluby, gdzie Twój Sim nie zawsze może wejść! Te najlepsze kluby mają bramkę z wykidajłem( ochroniarzem ) . Sim wykidajłę może przekupić za maksymalnie 100SML, prześlizgnąć się gdy inny Sim rozmawia z wykidajłem, lub po prostu wejść gdy się ma około 5 poziom Osobistości. W gorszych klubach zazwyczaj nie ma bramek. W takich klubach jest nowy głośnik, miksolog, rzutki, cymbergaj, ubikacje itp. W najlepszych są długie, nowe fotele, modernistyczny wystrój, drogie i najlepsze drinki, ważne Osobistości, stacje z bańkami czekoladowymi, bananowymi i wiele wiele innych smaków za około 10SML . Według mnie dla zwykłych Simów najlepszą propozycją klubu jest ,,Kujon'' na przedmieściach.

Kopiowanie bez mojej zgody zabronione!
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą



PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2010, 11:13   #30
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku-Wrażenia z Gry

nie bój żaby to tak beznadziejna recenzja że nikt jej nie skopiuje
i nie mówi się miksolodzy,tylko BARMANI,czy to tak trudno napisać?
ja rozumiem,że ta praca się może tak nazywa,ale pisanie ciągle miksolog brzmi debilnie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023