Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.03.2012, 23:00   #11
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

hehe dobrze powiedziane cóż.. może chociaż pory roku dostaniemy wszystkie w jednym dodatku ;-)
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.03.2012, 17:01   #12
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Po 3 dniach testów gra zaczyna mi się już nudzić, więc dodatek oceniam jako jeden z gorszych. Ale zauważyłam istotny plus - w nowym mieście nie ma wysypu wampirów i osobowości, nie udało mi się dotąd spotkać ani jednej sztuki w/w.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2012, 17:45   #13
tcmws
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

No to tak... Mi osobiscie sie miasto podoba, nie ma duzo dzialek, ale bardzo podobaja mi sie kluby, sa 'dopieszczone', przestronne, wkurza mnie tylko, ze w takim klubie jest ten maly barek z podstawki, z ktorego mozemy wypic tylko szybki napoj, a po wstawieniu normalnego baru z Po Zmroku mamy do wyboru tylko jeden drink i zadnego jedzenia. Ale to szczegol.
Spiewane telegramy to glupota, w ciagu jednego dnia mialam 5 telegramow i musialam jezdzic po calej mapie i nie mozna tego uniknac, nie mozna odrzucic zlecenia.
Fajna jest opcja automatu do robienia zdjec, mozna wieszac je potem na scianie.
Aha, jeszcze co do klubow... W koncu zauwazylam, ze wiecej simow przyjezdza do klubow, czasem kluby swiecily pustkami, teraz gdziekolwiek pojade pojawia sie conajmniej 10 simow, na koncertach tez nie ma pustek, zawsze jakas mniejsza badz wieksza grupka fanow sie pojawia.
Co do koncertow - sa ok, chociaz w przypadku piosenkarki (nie wiem jak w innych) nie ma opcji np. jakiegos ruchu scenicznego, ona sama sie gibie, gibie jak jej sie zechce. Procz tego raz po wystepie gra sie przywiesila, po chwili odwiesila i wyrzucilo mi wszystkich simow wokol sceny i koncert musialam zaczynac koncert od poczatku. No i wg. mnie jest troche zbyt malo rekwizytow na scene, brakuje np. stojaka na mikrofon czy cos takiego, simka za kazdym razem wyciaga mikrofon znikad.
Oprocz tego denerwujace sa stroje sceniczne, na kazdym etapie kariery jest jeden stroj w ktory simka sie przebiera przed wystepem, nie mozna go modyfikowac, a jak ktos wie jak to bede wdzieczna za podpowiedz.
No i nie mozna tez np. grac na fortepianie czy na klawiszach i spiewac, nie wiem jak na perkusji i z kontrabasem.
Hmm, oprocz tego przydalaby sie chyba opcja dawania autografow albo cos, no nie wiem.
Co do wampirow to u mnie w miescie jest jeden lub dwa, osobistosci tez nie ma duzo, za to wszedzie biegaja mi dzikie konie.
Normalnych mebli tez nie ma zbyt wiele, stroje sa srednie, doszlo pare naprawde fajnych fryzur.
Denerwujace jest to, ze tak naprawde w tym dodatku wszystko powinno byc juz w Po Zmroku, wiec czuje sie troche nabita w butelke.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2012, 18:20   #14
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Cytat:
Napisał tcmws Zobacz post
Oprocz tego denerwujace sa stroje sceniczne, na kazdym etapie kariery jest jeden stroj w ktory simka sie przebiera przed wystepem, nie mozna go modyfikowac, a jak ktos wie jak to bede wdzieczna za podpowiedz.
Spróbuj zmienić strój poprzez kliknięcie na komodę. Oprócz typowych rodzajów ubrań (codzienne, wizytowe, itd.), na samym końcu powinna być kategoria "ubranie robocze" (albo podobnie brzmiąca).
Cytat:
Napisał tcmws Zobacz post
Hmm, oprocz tego przydalaby sie chyba opcja dawania autografow albo cos, no nie wiem.
Jeśli Twój sim osiągnie zadowalający stopień sławy, simowie samowolnie będą prosić go o autograf. Możesz też kliknąć na jakąś parcelę publiczną i wybrać opcję "rozpocznij sesję wstrzymania autografów" - chyba źle to przetłumaczyli, ale chodzi o to, że Twój sim może zacząć rozdawać autografy w wybranym przez Ciebie miejscu (masz na to zaledwie cztery godziny, więc trzeba się spieszyć). Oczywiście, im więcej złożonych podpisów, tym więcej pieniędzy otrzymasz. Taką akcję, o ile się nie mylę, możesz wykonywać raz na trzy dni.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2012, 20:51   #15
Lady88
 
Avatar Lady88
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Warszawa
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 305
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Tak można modyfikować strój - kiedy klikniesz na komodę i wybierzesz planowanie stroju to tam masz ten strój dla artysty i tego głównego nie da się zmienić ale dodając drugi i trzeci sprawiasz, że Twoja piosenkarka będzie automatycznie ubierała się w ten wybrany przez siebie - zobacz w temacie Zdjęcia moje screeny ))
Lady88 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2012, 21:44   #16
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

To jak, doda ktoś zdjęcie miasta. Jestem tylko tego ciekawy. ;3
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.03.2012, 23:01   #17
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Ja dodam zaraz zdjęcia miasta.

Długo zastanawiałam się nad tym dodatkiem, ponieważ zapowiedzi nie zrobiły na mnie wrażenia. Póki co niewiele mogę o nim powiedzieć, ponieważ dopiero co zainstalowałam grę. Do tej pory zdążyłam obejrzeć wszelkie nowe obiekty, ubrania i fryzury. Wszystko co widziałam podoba mi się.
Co do miasta, również mi się podoba. Nie jest super nowoczesne ani zbyt duże, ale dla mnie to akurat jego zalety. Budynki wyglądają ciekawie, a domki mieszkalne są po prostu urocze.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 08:45   #18
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

@Ibis, dziękuję ci bardzo, za te zdjęcia miasta. Są cudne. ^^
Już mam zajęcie na następne weekendy. Muszę zrobić jakieś ładniejsze parcele, co dochodzą w ts3 Kariera. W zwierzakach o ile się nie mylę, to zrobili nowe, a tu trzeba upychać.
Już nie mogę się doczekać, kiedy zagram. ;>
(A jeszcze będzie mnie czekało instalacja innych dodatków)
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 10:01   #19
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

A mnie z kolei strasznie rozczarował ten dodatek. Jak zwykle pełno niedoróbek - skoro dali mnóstwo fajnych parcel w Akcesoriach i Karierze, to mogli pomyśleć nad tym, by znalazły się w nowym mieście odpowiednie działki. Tymczasem jak zwykle mała straż pożarna 30 na 20 postawiona jest na działce 40 x milion i wygląda to wszystko "cudnie". Oczywiście edytowanie miasta nie pomaga, bo są góry i doliny, więc po edycji jest jeszcze gorzej. Odechciało mi się grać, a nawet poprawiać ich błedy. MAXIS wróć!
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 11:16   #20
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

A ja robię tak... Kasuję działkę 40 x milion, i na jej miejsce wstawiam dwie 20x30...

EDIT:

Miasto na zdjęciach Irbis wygląda całkiem dobrze! Nie mam jeszcze gry (mogę podziękować sprzedawcy Allegro za jego opieszałość), więc nie wiem czy jest wygodne, ani czy mi się spodoba w grze... Widzę jednak, że z jednej strony nie wygląda jak wioska, tylko jak miasto, a z drugiej strony ma też fajne tereny zielone, gdzie można zabrać koniki w teren Ten park ze sceną i plaża... ach... Już wiem, że będę miała konie w tym mieście! Jak mi się wiocha spodoba w grze, to może przeniosę tu Bardów z Bridgeport, bo niewielu ich zostało przy życiu, a z modem NRaas Porter być może uda mi się przenieść wszystkie nagrobki, łącznie z tymi dwoma najważniejszymi, Anastazją i Jasonem...

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 10.03.2012 - 11:26
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023