Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.06.2012, 18:10   #21
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Wybacz Lubie, ale Twój argument o 'jak się nie ma co sie lubi...' jest śmieszny. Mamy kupować każdy kit jaki EA nam wciśnie tylko przez pryzmat poprzednich edycji? TS2 było dobre, TS3 nie jest co twórcy udowadniają nam na każdym kroku (chociażby wydając akcesoria Katy Perry, czy to nieszczęsne Nie z tego świata), ale kolejne dodatki do trójki trzeba kupować bo to simsy? Dla mnie tak to nie działa. Ts2 wbrew pozorom grało dużo starszych osób (mam tutaj na myśli osoby od 20 lat wzwyż, nie emerytów ) a ts3, mam wrażenie, że jest kierowane do 10sięcio latków, którzy kupią wszystko. Każdy dodatek jest gorszy (chociaż Zwierzaki bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły). Nie chodzi mi już o realność ale o jakość, której Ts3 nie ma.

Cały dodatek uważam za kompletny niewypał i porażkę (co prawda do premiery jeszcze daleko, ale to co twórcy nam pokazali jest śmieszne). Ulepszone wampiry? Błagam Was, w ts2 takie coś by nie przeszło, a w ts3 spotyka się z aprobatą. Dodatku nie kupię, przynajmniej na dzisiejszy dzień.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.06.2012, 18:16   #22
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Nie chodziło mi o to , że mamy kupować wszystko , co wyda EA . Chodziło mi o to , że zawsze mogli zrobić coś innego , gorszego . Mimo , że na starcie się wyklucza (tak , jak wiele osób miało z Zostań Gwiazdą) to , co pewnie kiedyś się może spodobać ... No dobra, można to zostawić obojętnie .
Każdy ma swoją opinię. Ja mam swoją , ty masz swoją .




EDIT
Cytat:
simow nie z tego świata będzie można tworzyć w CAS,nie tylko pojedyncze osoby,ale wręcz cale rodziny.
Y ... No coś mi tu nie za bardzo pasuje . ;|
No ale z innej strony dobrze, bo nie będę musiał zajmować się w szukanie, zaprzyjaźnianie, zamienianie, metamorfozę ...

Cytat:
Najważniejsze jest to,ze będziecie mogli decydować ile i jakie istoty maja mieszkać w Waszej okolicy.
I to mi się podoba . KONIEC Z WAMPIRAMI . <3
Ale mogli by tam jeszcze do tego dodać celebrytów (?).
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 14.06.2012 - 18:36
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 22:04   #23
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Ja tam uwielbiam wampiry i uwielbiam nimi grać. I bardzo mi się podoba że będzie można na samym początku stworzyć jakąś fantastyczną postać i nią grać.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 06:07   #24
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

To jak bedzie mozna robic ja w cas'ie, to ciekawe czy puzniej bedzie mozna sie zamienic ...
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 06:33   #25
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Zombie w casie? ***** please.
Dla mnie tworzenie ich w casie to porażka. Coraz bardziej ułatwiają rozgrywkę, teraz nawet nie trzeba się będzie męczyć z przemianą. Niedługo simy zaczną same sobą kierować, a my zostaniemy obserwatorami.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 09:49   #26
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Cytat:
Napisał Lubie Zobacz post
Cytat:
"Najważniejsze jest to,ze będziecie mogli decydować ile i jakie istoty maja mieszkać w Waszej okolicy."
I to mi się podoba . KONIEC Z WAMPIRAMI . <3
Ale mogli by tam jeszcze do tego dodać celebrytów (?).
Jeśli to prawda, że będziemy mogli decydować jakie stwory mogą się kręcić po mieście, a jakie nie, to ta informacja nieco zmieni moje podejście do tego dodatku. Zapewne da się coś z niego wykrzesać nawet, jeśli nie będzie się grało nadnaturalnymi postaciami. Dojdzie przecież sporo ciekawych obiektów. I kto wie, może zapragnę pograć od czasu do czasu simowymi potworkami w potworkowym mieście Bo przecież będzie można stworzyć miasto na wzór Dziwnowa, gdzie odmieńcy będą mogli rozmnażać się do oporu nie infekując przy tym innych miast, w których naturalne simy będą mogły czuć się bezpiecznie

Wydaje mi się, że ten dodatek może dostarczyć graczom znaczenie więcej rozrywki niż "Zostań gwiazdą", gdzie główną atrakcją były trzy kariery. Kariery niby różne, a jednak podobne, bo gapienie się jak sim się uczy lub daje występ w każdej wygląda tak samo
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 10:23   #27
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Ja tam sobie w SV dam te wszystkie potworki bo tam najczęściej gram i obecnie gram wampirami więc, od tego dodatku moje wampiry będą ulepszone . No zapewne obiekty będą ciekawe i dzięki temu wystrój domu moich simów też, będzie ciekawszy taki mroczniejszy
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 12:07   #28
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Cytat:
Napisał Filleable Zobacz post
Zombie w casie? ***** please.
Dla mnie tworzenie ich w casie to porażka. Coraz bardziej ułatwiają rozgrywkę, teraz nawet nie trzeba się będzie męczyć z przemianą.
Dokładnie, dla mnie ten dodatek jest bez sensu- w końcu to simsy, nie jakaś gra o wróżkach i wilkołakach...masakra, kolejne wyciąganie kasy.
NA PEWNO nie kupię tego całego "Supernatural", czy coś, dziwię się, że w ogóle nazywa się simsami, jak dla mnie powinno być to coś osobnego, jak The Sims 3 "Średniowiecze"
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 12:18   #29
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Oj już przestańcie jakoś w the sims 2 też były czarownice, wilkołaki, wampiry, zombie i jakoś nie narzekaliście. a tutaj jeszcze dochodzą wróżki co mi się podoba . simsy to symulacja życia więc nic dziwnego że jest trochę nierealna bo taka ta gra ma być. Dzięki temu ta gra jest ciekawa.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2012, 12:37   #30
Séverine
 
Avatar Séverine
 
Zarejestrowany: 22.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 156
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Nie bardzo podoba mi się wizja, że po mieście będą chodzić wampiry, wilkołaki i inne stwory. Ja po prostu nie przepadam za magią w The Sims a już tym bardziej dlatego, że boję się o powtórkę z ,,Po zmroku". Nagle z jednego wilkołaka czy zombie zrobi się całe miasto potworów. Ale poczekam na więcej informacji i zdjęć
__________________
Siemanko.
Séverine jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023