Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.04.2013, 18:19   #1191
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Diana -
1. Możesz. Nawet jest to wskazane. Aczkolwiek dodatków, które dostałaś z domkiem, w ten sposób się nie pozbędziesz.
2. Jak to samo? Obrazek przy wybieraniu się nie zmieni dopóki nie usuniesz pliku CASThumbnails. Jeśli masz mesh, fryzura na simie wyświetli się normalnie.
Jakie "tamte" zostały? Z Twojego pierwszego posta wynikło, ze problem był z brakiem mesha i niedziałającą fryzurą z MTS. Fryzurę i mesha usunęłaś, wiec problemu być nie powinno.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.04.2013, 18:44   #1192
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Ten dom i tak był nieumeblowany, więc to nie problem
No a z tymi fryzurkami to trochę pomotałam, napiszę jeszcze raz:
Pobrałam sobie tamtego fryza, wrzuciłam do Downloads, ale wyświetlało się jako maxisowe włosy, których nie mogłam usunąć. W Downloadach nie ma tych plików które wrzuciłam, więc nie mam możliwości usunięcia. Malin i Kenny podpowiedzieli mi, że to był pewnie sam recolour, i dostałam linka do mesha. Po wrzuceniu tylko (!) mesha w warsztacie wszystko wyglądało tak, jak opisałam wcześniej. Pomyślałam, że może trzeba zapodać recolory jeszcze raz, więc też je wpakowałam. I tu dziwne - pojawiły mi się nowe fryzury, które nie działały (czyli miały te maxisowe włosy na obrazku), ale dało się je wyrzucić. A te "nieusuwalne" o których mówiłam cały czas były i są nadal, mesha też usunęłam z Downloads. To wygląda tak, jakby to inne pliki były tymi, które się "zablokowały". Mam w osobnym folderze zipy, które były pobierane tego dnia, co ta nieszczęsna fryzura, ale w tych zipach oprócz włosów jest kilka paczek z okularami, paznokciami, naszyjnikami itp. Żadnych fryzur więcej, byłam pewna, że to te, bo ze wszystkich pobieranych rzeczy to właśnie te jedyne nie działały! A teraz to już nie ogarniam -.-
Ma ktoś jakieś pomysły? Mam nadzieje, że tym razem zrozumiecie
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2013, 09:42   #1193
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mam taki pewny problem. Otóż dziś zainstalowałam sobie dwójkę, wymagania systemowe są odpowiednia (Windows XP), chcę włączyć grę, a tu borykam się z takim o komunikatem. Co mam zrobić ? ;_; Od razu mówię, iż żadnych dodatków z internetu nie posiadam, ani modów. Gra jest nowa, kupiona. Dodam, że grałam wcześniej na laptopie, który ma taki sam system i gra działała bez zarzutu.

__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims

Ostatnio edytowane przez Zielona Herbata : 05.04.2013 - 09:44
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2013, 14:55   #1194
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

@up: masz trzy rozwiązania:
1. scrackować sobie grę (80% szans, że to załatwi sprawę)
2. odpalić grę z innego napędu
Jeśli posiadasz program emulujący do napędów (Deamon, Alcohol120% itp.), wyłącz go.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2013, 15:53   #1195
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

@up - Nie posiadam ŻADNEGO systemu do napędów, nie mam innego napędu, ale z crackiem spróbuję. :>

EDIT. Crack nie pomógł. Wsadzam płytę do napędu, chcę odtworzyć, i wyskakuje komunikat taki o :

__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims

Ostatnio edytowane przez Zielona Herbata : 05.04.2013 - 16:04
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2013, 17:27   #1196
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Może poszukaj innego cracka? Kiedyś (czasy The Sims) napęd dosłownie zgniótł mi płytkę z grą The Sims: Zwierzaki. Od tego czasu wszystkie swoje gry crackuję, bo szkoda mi płyty. Od częstego używania rysuje się, a w skrajnej sytuacji może dojść do "zjedzenia" płyty przez napęd. Swoją drogą, to producenci gier mogliby sobie darować odpalanie gry tylko przez płytę. Niby ma to zabiezpieczyć przed piractwem, a każdy pirat bez problemu ściągnie sobie cracka. Wkurza mnie, że uczciwi gracze też muszą pobierać cracki (co jest nielegalne) żeby oszczędzić płytę na którą wydali ponad 100 zł.

Nie wiem, czy można "dopisać" oryginalny plik .exe gry do wirtualnego napędu, ale myślę, że to by pomogło. Gra uważa, że płyty nie ma w napędzie, więc trzeba grę oszukać
__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2013, 17:27   #1197
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

@Green Tea: A przeniosłaś cracka w właściwe miejsce? Z tego co pamiętam trzeba pobrać cracka do najnowszego dodatku/akcesorii i wkleić go w odpowiednie miejsce. Na przykładzie:
C:\Program Files\EA GAMES\The Sims 2 Rozrywka rodzinna - Akcesoria\TSBin i potem np. utworzyć skrót pliku który wkleiłaś i odpalać za jego pomocą, ale np. z pulpitu.
__________________
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2013, 18:01   #1198
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Gdy masz cracka NIE wsadzasz płytki do napędu - po to on właśnie jest

Plik cracka kopiujesz do [C:/Program Files/] EA GAMES/The Sims 2/TSBin i wklejasz. Zapyta cię, czy nadpisać plik, dasz, że "tak".
WCZEŚNIEJ jednak sugerowałbym zrobić kopię oryginalnego pliku - jakby się coś kopsnęło, to żebyś nie musiała na nowy instalować gry.

Na cracki trzeba tez uważać z tego powodu, że jeśli jest zły, powoduje blokadę trybu budowania...

Jeśli nadal nie będzie działało albo nie będziesz umiała znaleźć dobrego pliku (wiem z własnego doświadczenia, że to może być trudne ), trzeba będzie sprawę załatwić za pomocą programów emulujących. To będzie troszkę bardziej skomplikowane, ale gra odpali w końcu
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2013, 18:24   #1199
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mam problem z WB. Za każdym razem, gdy ubiorę swoje pracownice w jakieś ubranko używając opcji "Zarządzanie...Wybierz ubranie robocze", to ich twarz wygląda tak jak twarz właścicielki przedsiębiorstwa, a do tego nie mają brwi. Gdy wyjdę z parceli i wrócę, to twarze pracownic są normalne. Dlaczego tak się dzieje? Można coś z tym zrobić?

__________________
Ghosts. Commie ghosts what don't know they're dead. Hoping to steal our rockets so they can fly up and paint the moon pink and draw a Lenin face on it.
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.04.2013, 18:33   #1200
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mam u siebie ten sam problem i teraz sobie myślę, czy patch do WB tego nie naprawia przypadkiem...

Link: http://www.modthesims.info/wiki.php?...lp:TS2_Patches

Ostatnio edytowane przez Liv : 05.04.2013 - 18:40
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 45 (0 użytkownik(ów) i 45 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023